Hayalimdeki Gruba Basscı Bulamadım Önerisi Olan :)

'Forum Meydanı' forumunda stüdyobizim tarafından 6 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Zakk Wylde gitar vokal
    Kerry King gitar
    Vinnie Paul davul
    ? bass

nasıl olur acep bu ekip bir iş yapsa ? hadi oldu diyelim basscı sizce kim olur :)

2. Levent Yüksel

blink, pastel, diskjockey ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  3. ha yaşa kardeşim

devastator bunu beğendi.
  4. Yahu yorumsuz yazdım ama bir an gözümün önüne sahnedeki halleri geldi; gözümde yaş, karnımda ağrı, oğlum bana anlamsızca bakıyor bir yandan. Ooooy çatlıycam. :D

Son düzenleme: 6 Ocak 2015
  5. garip olmazmı sence :D

6. sesli güldüm

stüdyobizim bunu beğendi.
  7. bende yazayım hayal grubumu dedim 10dakikadır düşünüyorum yazdığım 4adamdan 3ü black sabbath üyesi :D

geezer butler olurmu? :)

8. yaşlı bunlara göre :D

9. tip önemliyse, ahmet güvenç hem karizma olaraktan iyi olabilir.

10. Ümit Besen çok kral olur :)

devastator, diskjockey ve stüdyobizim bunu beğendi.
  11. Haluk levent tarzı olmayan penayı tutus beni bitirdi

metaltrrocker bunu beğendi.
  12. Daha neler goreceğim acaba :)

metaltrrocker bunu beğendi.
  13. Abi ben David Ellefson, Billy Sheehan, Frank Bello, Steve Digiorgio diyeyim sen içlerinden beğendiğini al olma mı? :D

stüdyobizim bunu beğendi.
  14. billy sheean 2 dakkada kalkın gidin der burdan bunlara :D

timurhantt ve NecroBass bunu beğendi.
  15. Gerçi aslında o da doğru :D O listeden en çok David Ellefson uyar bunlara. Bu kadar yardıran iki gitaristin yanına görev adamı bascı lazım arkayı sağlam tutacak. :D

Yannız o değil de biraz biliyosam eğer ikinci gün Zakk Wylde, Kerry King'e dalıp ağzını yüzünü kırar "Bi godoş godoş konuşma lan!" diye. :D

16. Ben bu ekibe basci trujillo diyorum. İslere fazla karismaz verdigini calir arkada maymun maymun takilir. Eglenceli de adam bence :)

17. Hocam bi aklımdan grup kurayım. Bende 2 tane bas gitarist olur yalnız :D
    Vokal seçmedim vokal konusu çok tartışmaya açık.

Dave Mustaine ritim gitar (iyi yazıyor tercihlerde baya önde olmasını sağladı :D)
    Marty Friedman Solo gitar
    Dave Lombardo Davullar
    David Ellefson Ritim bas
    Cliff Burton Lead bas olur. Aslında 1990 Megadeth'e Cliff ve Dave takviyesi olmuş :D Yalnız cliff yaşasaydı ve böye grup kurulsaydı dünya uçardı be

18. Lead bass olayi cok guzel olabilirmiş tam Cliff'lik durum :) Ah yaşayaydı en sevdigim basscidir kendisi. Dist. Bass sololari atardi simdi.

19. Cliff'in yaşasaydı yapmak istediği şey zaten Metallica'dan ayrılıp, bas gitarın ön planda olduğu bir grup kurmaktı.

20. Adam Gontier (Ritim Gitar & Vokal)
    Nikki Sixx (Bas Gitar)
    Dave Grohl (Bateri & Back Vokal)
    Slash (Lead Gitar)
    Apocalyptica (Yaylı Enstrümanlar)
    Evgeny Kissin (Piyano)
    Benim mükemmel grubum bu :D

rockstar orhan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş