Enterprise (Heavy-Thrash) Ankara

Ankh gerçekten hızla ilerleyen bir grup if te izleyemedim ama dip te çıktıklarında güzel performans sergilemişlerdi hadi bakalım beyler hayırlı olsun yeni sezon...Gösterin kendinizi....
Görüşürüz...

İsimler aynı :) www.ankh.cc ye bi bakın. 13 yıldır bu ismi kullanıyoruz. Polonyada da var bi tane. Onlar daha da eski. Hatta bi çok yerde var. Siz de katıldınız ama aynı ülkede hatta şehirde iki tane yok sanırım. Noolcak şimdi. Ciddi misiniz isim konusunda. :)

abi konsere tam hangar 18 in sonunda yetistim ama digerleri de süperdi manowar pek sewmesemde eslik ettim ama :) neyse basarıların dewamını diliyorum ugur'u ayrıca sewiyom zaten kızma bundan sonra takılmıcam sana

bukalemundar demiş ki:
İsimler aynı :) www.ankh.cc ye bi bakın. 13 yıldır bu ismi kullanıyoruz. Polonyada da var bi tane. Onlar daha da eski. Hatta bi çok yerde var. Siz de katıldınız ama aynı ülkede hatta şehirde iki tane yok sanırım. Noolcak şimdi. Ciddi misiniz isim konusunda. :)
Gözüm tamam,isim değişmiştir =),başarılar sizlere...

Son Playlist Karışık;
Aces High
I Died For You
Declaration Day
Symphony of Destruction
Fade to Black
Unforgiven
Hangar 18
Holy Wars
Hail and Kill
Judas Rising
Painkiller...

Saol ulaşım siz okuldayken bizde afiş zabıtalığı yapıoz :D,başka 1 afişçiyle duvar için kapışıoduk az kala auhueahheae,ne bet bir iştir arkadaş bu afiş işi :D...

Beyler harikaydınız ben kasatura domination çalarken soyundum ve full groundzero yarı çıplaktım a.k bu ne la hakan mı lan yoksa forumun ismi a.k görende grubun ismini hakan zanneder ilk sayfada full hakan nese bi dahaki sefere çırılçıplak kafa sallayımda görün a.k nese beyler harikaydnınz başarılar :twisted:

Geri