Dean Markley Elektro Gitar Telleri

'Elektro Gitarlar' forumunda Ezo tarafından 5 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. Ezo

Ezo

204
    142
    1,506
    Bu telleri kullanmış olan varmı? Yorumunuzu alabilirmiyim..
    Şu anda Mydükkanda %20 lik kampanyası var ve fiyat epey uygun.. Hangi modeli tavsiye olunur?

mydukkan.com :: Dean Markley

2. 2 Gitarımda Blue Steel 10-52 birinde 10-46 var aşırı derecede memnunum hocam ben. Ellerim çok terler benim Ernie Ball'lar 5-6 güne kararırdı bunlar hala parlak, tonda çok ama çok hafif bi gitme var oda normal herhalde teller birinde 1,5-2 aydır diğerlerinde 3 haftadır duruyor. Sonuç olarak öneririm

J-P bunu beğendi.
  3. J-P

J-P

799
    414
    1,705
    Blue Steel bende seviyorum tavsiye ederim.

4. Blue Steel benim de favori telim tavsiye ederim.

5. Dunlop kullanıyordum, dean'e geçtim ve son 4 aydır kullanıyorum. İstikrarlı bir tel olduğunu duşünüyorum. Blue steel tiz bir sounda sahip gibi. Ben helix'i kullanıyorum. Elim terlemesine rağmen 2 ay gidiyor, ama hergün çalmıyorum tabii :) Tel parlaklılığını yitirdiğinde bile kendini salmıyor, kondisyonunu koruyor.

6. Kesinlikle deneyiniz :) Güzel bir hissiyatı var. Ellerim çok terliyor diye almıştım fakat dayanıklılıktan ziyade bu telde tonal açıdan beni çeken bir şey var. 2 seneyi aşkın süredir kullanıyorum. Blue Steel dışında pek çok Dean Markley modeli de denemiştim fakat bir tanesi dışında ötekiler de hoşuma gitmişti.

Bu Sayfayı Paylaş