LayLayLom Müzik

Arkadaslar söylemem gereken şeyler var:

1-"lustral" lütfen tavrını konuşmanı düzelt.KÜFÜRLÜ SÖZLER KULLANIP BAŞLIÐIN KAPANMASINA NEDEN OLMA.Ayrıca gayet SEVİYELİ giden bu tartişmayı aptal aptal şeyler yazıp paradoks haline sokmayın...

2.Cavit senin İzmir LLL'de çalıştığını yetkili birinden öğrendim.İsim veremiyeceğim!!!Bu kadar deşifre olmaz.Gerçekten ben öğrendiğimin yalancısıyım.İşten atılmayı içine sindremediğin için bunları yaptığını düşünüyorum.Ayrıca seni tanımadığım için şahsına münasır hiçbir şey söyleyemem.Dürüstsün ya da değilsin.Ama bana " şerefsiz" gibi ithamlarda bulunamazsın.Bulundurtmam.Herkes haddini bilsin.Amacım gerilim yaratmak değil.AYRICA YAZDIKLARIM OKUNURSA HİÇ BİR İFTİRADA BULUNMADIÐIM SADECE PROVAKATOR OLDUÐUN YÖNÜNDE BİR İDDİA ORTAYA KOYDUM ORTAYA ÇIKAR.Lütfen seviyenizi koruyun.Saygınlığını koru.

3.Hala Serter Amca'yı ziyarete gitme konusunda bana somut bir şeyler söymediniz.Bu sizin gerçekten sağlam kanıtlarınızın olmadığını açığa çıkaracaktır yakın gelecekte.BEkliyorum

4.Eğer bu tartışma bir kısır döngü haline gelecekse boşuna vakit kaybediyoruz.Konunun dişina çıkmayalım.Saptırmayalım.

5.Hepimiz müzik için buradayız.LLL'nin yaptığı bazı hataları ben de kabul ediyorum.Fakat bunu diğer firmalar da yapıyor."Meyve veren taşlanır"misali...Maalesef diğer bu işte diğer büyük firmaların PROVAKESİ olduğunu ve Cavit'in de piyon olduğunu düşünmeye başladım..

6.Tekrar söylüyorum.Toplanın gidelim..Ben hazırım.Serter Amca'ya da soracağım.Daha sormadım.Ama umuyorum ki olumlu yanıt alacağız....

LÜTFEN HERKES SAYGINLIÐINI KORUSUN.KONU DAÐILMASIN.İTHAMLARA DİKKAT EDELİM.BAŞLIK KAPANMASIN.....

Saygılarımla
SERDAR SEÇME

ziyaret için söylenebilecek en somut kanıt fiyatların yüksek olması..

Cavit bir piyonsa çıksın aradan biz yine kendimiz aynı şekilde devam ettiririz atılmış diye böyle yapıyor yada değil (ki ben inanıyorum ona..) fiyatların yüksek olmasını ve bizim kendimizi savunmamamızı engelleyemez..

Toplanıp gidelim madem.. Madem Jackson a mail atmadan birşeyler düzelecekse düzelsin..Diğer firmalar da buna benzer şeyler pek rastlanmıyor alıcıya karşı.

daha geçen gün microcube aldım.Ilk gittiğim dükkan senkoptu.Gittik denedik muhabbet ettik.Pazarlık yaptım aldım.Fiş te verdiler.Ben pena alacaktım 2 tane aldım.Parasını uzattım bana "güle güle" dediler yani parada istemediler.Pena kılıf vs ucuz şeyler zaten bunlar çoğu dükkanın da yaptığını düşünüyorum.Önemli olan müşteriyi nasıl kazanırımdır nasıl kazıklarım değil..Birçok insan burda LLL ilgili bir kaç olay yaşamış anlatmış.Herkez mi deli yoksa birileri gerçekten bazı işleri yanlış mı yapıyor??

Not:Cavit'e yüklenmeyi bırakın..Cavit tek değil..Onlarca kişiyiz burda..

serdar_secme demiş ki:
kararlaştırın 5 kişi ben de Serter Amca ile görüşeyinm olumlu yanıt alırsam gidelim.

Bu gitme fikri senin fikrin, insanlar nerede oturuyor, zamanları var mı yok mu belli değil, İstanbul gibi bir yerde...

Bence sen S.B. ile burada yazılanları ekrandan oku... Havaya konuşmadık bunları... İnsanların internette söyleyecekleri ile gidip söyleyecekleri farklı olmayacaktır... Hatta S.B. yüzüne söylenilmeyecek birkaç kelimeyi de buradan görmüş olur...

Laylaylom'da internet vardır umarım... Böyle birşey yapın, kimseyi uğraştırmayın, zaman kaybettirmeyin... İnsanları ayağınıza çağırmaya hakkınız yok...

Tünel civarındaki LLL'de başımıza gelen bir olay;

Klasik gitar çalmaya yeni başlamış bir arkadaşım gidiyor gitarını alıyor; oradaki elemanlara güveniyor buna el yapımı custom vs. diyerek bir klasik gitar veriyorlar (sanırım 270 ytl'ye) fakat şöyle bir şey var perde aralıkları ölçüsüz ve gitar sapında 20 cm'lik bir çatlak var üstüne vernik atılmış...

Kime sorsam LLL'den şikayetçi özellikle sanat gibi belli bir kesimin, özellikle birbiriyle iletişimde olan belli bir kesimin ihtiyaçlarını karşılayan böyle firmaların müşterilerine bir şeyler ittirme çabasından çok müşterileriyle samimiyet kurması gerekir...

zaten yazılar okunmaktadır.yakın zamanda serter amca da yanıt verecektir bunlara tahminimce.

bu arada şunu da belirteyim. müşteriye daha sıcak ve dürüst davranması gerektiğini söylüyorsunuz. bu her ticari firma icin bırakın ticareti her şey için bu böyledr.AMa TÜnel Piyasası gibi İÐRENÇ bir piyasanın da ne kadar dürüst olduğu aşikar.

buluşma mevzusuna gelince...
Arkadaslar hepinizi evinizden servisle alıp getirecek halimiz yok. İsteyenler aranızdan 5 temsilci seçer gelir konusulur.Yalnız benim anlayamdığım şey tek sizlerin tek sorunu LLL mu?

Sir'ün buraya msj çekmesinden ziyade daha iyi bir uzlaşma önerisi olan var mı????

serdar_secme demiş ki:
kararlaştırın 5 kişi ben de Serter Amca ile görüşeyinm olumlu yanıt alırsam gidelim.
sb nin eli kolumu bağlı girsin foruma yazıssın.ille mekanında mı görüşmem gerek benim kendisiyle.utanmadan birde ayağına mı gelmemizi istiyorsun.gidecek 5 kişinin eline bişey tutusturup susturacaksınız belki.ondan görüşün deyip duruyorsun.bu sitede kimler yazdı kocum.s b amcan da yazsın.zaten buraya yazması içtenliğini gösterirdi ama 2 aylık olaylarrdan sonra yazsa ne olur yazmasa ne olur.geçti artık..öyle admlarını baslığı kirletmesi için göndermekle olmuyor.kimse salak değil burada.hepimiz<in kafası calısıyor cok sükür.

ben senden hala kanıt bekliyorum iftiraların için.baskasının görüşlerini dile getirip maşa görevi görme.her duyduğuna inanma derim ben sana.

serdar_secme;

ben de cavo hakkında ki iddianın kanıtını bekliyorum. eğer kanıt göstermezsen sen gözümde bir iftiracı olacaksın. bu kadar kolay di mi

serdar_secme demiş ki:
Arkadaşlar hepinize selamlar!!!

Öncelikle şunu belirteyim ucuz kahramanlık peşinde değilim.Ne kimse babamın oğlu ne de dayım..Fakat başlığı günlerdir takip ediyorum ve yorum yazmamak için zor sabrediyorum.

Gençliğin damarlarınıza yaydığı o ateşli kanın yaptığı "gaz" etkisinden kurtulup daha sağlıklı düşünmeye çalışın.

Ben tabii ki Serter Bagcan'ın avukatı değilim.Sizlerin yaşadığı kişisel davalarınız olabilir.Size karşı haksızlık yapmıştır , yapmamıştır beni zerre kadar ilgilendirmez.SERDAR SEÇME

önce bunları demişsiniz serdar bey.burdan anlıyacağımız ,siz sadece bir yakınınızla ilgilili olumsuz eleştirileri görüp bunun üzerine savunmaya geçtiğinizdir.yani bu konuyla ilgili laylaylom sahibi veya çalışanlarıyla hiç bir diyaloğa girmediğiniz çıkarılır.buna hiç bir itirazım yok.ama yavaş yavaş foyanız ortaya çıkmıştır.

size bir kaç sorum olacak cavonun laylatlolmda çalıştığı iddiasını nasıl ortaya attınız.laylaylomda heralde herdaim cavonun laylaylomda çalışıp atıldığı(sözde)konuşulmuyodur.

ve neden durmadan s.b ile buluşulup konuşulması konusunda bu kadar
ısrar ediyosunuz.
çunki sizin buraya gönderilme sebebiniz uzlaşma sağlamak .LLL her yolu denedi. ilk once dava açmakla tehdit edildik .ama forumda ki gayet seviyeli eleştiriler sonucunda ellerinde hiç bir şey olmadıklarını anladılar.ikinci olarak adamın birini yollayıp başlığı kitlemeye çalıştılar.üçüncü olarak da siz geldiniz.
3-5 kişi toplanacak s.b beyle görüşülmeye gidilecek .üç beş günlük indirimler sonra çocuklar bu burda kapansın.sonra aynı tas aynı hamam.
bu kadar kolay değil.
iki çözümü var bu işin ya dealer değişecek yada LLL satış politikasını gözden geçirecek.ben tek başıma kalsam bile bunu savunacağım.iş tamiyle inatlaşmaya döndü. bunun sebebide LLL bu forumda hep bel altına vurmasıdır

laylaylom guzelce indirsin fiyatlarını. eğer samimi bir indirim yapar ve müşterileri yolmak yerine onlarla ilgilenmek sorunlarını çözmek yoluna giderse ben bu başlığı açan kişi olarak birde altına laylaylom.un olumlu fiyat politikasını överim... yetkili kişi gelir fiyat politikamız budur, haklısın biz şimdiye kadar fiyatlarımız fahişti derse bende taam derim ve ben koşa koşa gider en sevdiğim markayı alırım. ve eğer ankara yerine istanbulda olsam zaman yaratır sırf şu içimde oluşan laylaylom nefretini kusmak için giderdim. neyse eğer ankarada konuşabilceğimiz birileri varsa ben gider konuşurum gönüllüyüm yanımada 5 kişiden fazla adam bulurum emin olun. ankara da var mı yetkili kişi??*

hayır abi bu sus patı vermek için bi görüşme olacaktır zaten...gitmekle çözüleceğini sanmıyorum bu olayın...
Serter Bey bu forumda gerekli açıklamayı yapacak (kalıcı indirimler yönünde...) yada dealer değişecek başka yolu yok bunun...

Biraz gaz olmuşuz bi' sakin :) Bu arada fiyatlar hala yüksek Amerika'dan faturasıyla beraber daha ucuza getirilebilecek bir ürün için burda faturasız satış dolayısıyla indirime götürmeye kasmaya ne gerek var :) ? Ki arkadaşın dediğine göre faturalar bile gönderilmiyor..
Biz de almamıştık fatura, "Şimdi ben size fiş vereceğim, şu kadarını Tayyip yiyecek" demişti alırken gitarı bizzat Serter Bağcan babama ..

Geri