Nev

zor süper bir parça ama efkarlıyım şu sıra Nev in en sık dinlediğim kendi iç sesimi dinlemeye beni sevkeden harika bir para tamam rock la alaksı yok ama süperrr:eek:))

Nev'in bence çoğu şarkısı çok güzel ama Bazenin yeri apayrıdır benim için.Bu arada geçenlerde bir programa konuk olmuştu orada sürekli Mevlana'dan örnekler verdi.Verdiği örnekler ve söylediği sözler beni düşünmeye itti.Bu yönüyle çoook takdir ediyorum Nev'i.

kesinlikle arabeskle yakından uzaktan alakası yok türk müziği motifleriyle bezeli bir parça ve çok güzel baştaki gitar tınıları süperr

yıllar önce beyoğlunda ismini hatırlamıyorum bir barda şu anda sesi hiç duyulmayan Onur Mete yi dinlemeye gitmiştim ve tek gitarla ne şahane şeyler yaptığına rock tan t.sanat müziğine kadar pek çok parçayı nasıl yorumladığına şahit olmuştum. Gitar mütiş bir müzik aleti birde efkarlıyımda da kullanılan ney off insanı çok etkileyen bir tını....

soothsayer demiş ki:
Nev'in bence çoğu şarkısı çok güzel ama Bazenin yeri apayrıdır benim için.Bu arada geçenlerde bir programa konuk olmuştu orada sürekli Mevlana'dan örnekler verdi.Verdiği örnekler ve söylediği sözler beni düşünmeye itti.Bu yönüyle çoook takdir ediyorum Nev'i.

evet evet bende izlemiş ve çok etkilenmiştim... canlı performansıda çok güzel gerçi hayal kahvesinin son derece duman altı mekanında hıncahınç bir ortamdı ama Nev in canlı performansı ve sahneside çok güzeldi aslınds VOX daki konserine gitmek isterdimmekan güzel çünkü...

nev in hiç öylesine yazılmış bir şarkısı yok.gerçekten çok başarılı
kişilik olarak da severim takdir ederim ;)
son albümünden; 'bazen','benmişim','aşk' şarkılarını çok beğeniyorum

nev'in en büyük hayranlarindan biriyim. bence türkiyedeki en iyi müzik yapan insanlardan biridir.hem kişilik olarak hem müzik olarak cok cok kaliteli bir insandir.kendisiyle tanışma firsati buldum ve gercekten cok içten ve sempatik bir insan.nev'in 2 albümündeki bütün sarkilar bence harikadir.kötü sarkisi yoktur.derin anlamlar icerir ve insanın her aninda bu sarkilari dinlemeye iten bir yani vardir.sadece zor sarkisi degil;sen gibi,efkarlı,mühürlü kaderim,aşk,bazen,herseye rağmen,meğer,mavi gibi bir cok muhtesem esere imza atmis bir insandir.anlatmakla bitmez nev.sarkilarini dinledikce duygular ortaya cikiyor..kesinlikle dinlenmesi ve desteklenmesi gereken bir kişiliktir.

her ne kadar rock yapip yapmadigi tartismaya aciksada, kendisi gayet kaliteli muzik yapiyo. ama bana sarkilari epeyce hafif geliyo yani soft

bugün odtü bahar şenliklerinde ve gidicem konser performansı fena diil diyolar işallah güzel olur... biletler 3 milyon sanırım ancak gelmek isteyenler girişte zorluk yaşayabilir tabi eğer odtülü değillerse.. :twisted:

black_pearl demiş ki:
bugün odtü bahar şenliklerinde ve gidicem konser performansı fena diil diyolar işallah güzel olur... biletler 3 milyon sanırım ancak gelmek isteyenler girişte zorluk yaşayabilir tabi eğer odtülü değillerse.. :twisted:

shock haber : nev beyler teşrif etmemişler konsere , kaç bin insana yazık oldu stadyumu doldurmuşlardı.

Geri