Nev

Şu Hayal kahvesinden kovulma olaylarını daha önceden de duymuştum.Nev çok başarılı ve de içinde en ufak kötülük bulunmayan bir adam gibi geliyor bana hep.

silent_guitar demiş ki:
yener demiş ki:
nev zagada çok iyiydi.yanındaki (ismi kadir herhalde) olan adam tam kaçıkmış :)
haklısın abi,adam tam bir yüzsüzlük abidesi!"doğmamış yetim" nasıl oluyorsa? :D
nev çok çok iyiydi.inanılmaz bir yorumu var adamın ve özellikle 'efkârlıyım' çok nezih bir parça!

efkarlıyım ve dem ayrı bir tarafta zor ve sen gibi bir tarafta ama hepsinin ortak bir özelliği var.hepside mükemmel çalışmalar.

(o adamın yanındaki hatunla atışmasıda çok iyiydi)

doğmamış yetim :)
ben milletim için varım felam dedi ya adam :):)
sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp durdu..
nev e söylenecek söz dahi yok,alkış.adam çok başarılı zaten..abartmıyorum çok iyi gırtlak nağmeleri yapan ender(hatta yok)başarılı müzisyenlerden.

Çok ilgilendiğim bi insan değildi.. Zaga'da izledim çok beğendim.. Hem şarkılarını hem kendisini.. Gerçi dinlememe sebebim başkaydı ama bu kadar tatlı bi insan beklemiyodum..

ben bazeni çok beğeniorum son albümünü ilki kdr ii diil ama benmişim i dinleyen varsa eğer tebrik ediorum dinlemeyenler dinlesin muttlaka soğuk bi insanmış gibi görünüo ama konuştuu zaman hakkaten çok canayakınn

voo-doo demiş ki:
yener demiş ki:
voo-doo demiş ki:
carolgerber demiş ki:
Nev çok başarılı ve de içinde en ufak kötülük bulunmayan bir adam gibi geliyor bana hep.
aynen banada öyle geliiyo...cok temiz bi kalbi var gibi...

öyle gelmesi çok normal çünkü gerçekten öyle biri.
hadi ya..tanıyo musun????sahsen yakından tanımayı isterdim...

çok yakın olarak tanımasamda tanışma fırsatım oldu.gerçekten konuşurken çok samimi ve içten bir insan.

Geri