Gode

Vadaa çok teşekkür ediyorum sana ancak bir konuda senden ricam olcak..Bizi sürgün olarak desteklemen çok mutlu eder bizi yani bir bütün olarak..biz bir grubuz ve -1 olayı seninde takdir edeceğin gibi bizide üzer..

Desteklerin ve takip ettiğin için çok çok teşekkürler..

sevgiler saygılar

kuntumut demiş ki:
buğra'nın ayrıldığı iyi oldu çünkü idea'ya daha çok vakit ayırabileceği gibi sürgün'ün de bir araya daha sık gelebilmesini kolaylaştırmış oldu.

buğra ve idea kelimelerini yan yana görünce bu buğra bizim buğra dedim.. Bir ara grup için isim arıyordu idea mı olsun falan diyordu o dönemler.. Demek idea olmuş isim.. bir de sürgünde de mi vardı bak ondan haberim yoktu..

Selamlar..Biraz forumunuzun geçmiş sayfalarını okudum da bişey merak ettim..Demişsiniz ki kaydın bütün parasını biz vericez daha sonra prod.şirketi bize ödeyecek..
Bunu neye göre ödeyecekler?Yani her şekilde albüm satsa da satmasa da ödeyecekler mi,yoksa albümün belli bir satış miktarını geçmesini mi bekleyeceksiniz parayı almak için?Eğer böyleyse çok riskli bir olay diil mi bu?
ama satıp satmamasına bakmadan her şekilde geri ödeyeceklerse gruplar için oldukça iyi bir fırsat bu..herkes kaydını yapıp şirketlerde bunu ödeyecekse bundan sonra amatör gruplar oldukça desteklenecek demek ki..Hadi başarılar :)

cinnet demiş ki:
Selamlar..amatör gruplar oldukça desteklenecek demek ki..Hadi başarılar :)

Selamlar :)

Albümün Tüm post-production masrafları bize ait. Albüm mastering aşaması dahil bizim elimizde olacak... Albüm bitince daha önceden görüştüğümüz ve halen irtibatta olduğumuz firmalar dan biri ile anlaşma yapılacak ve dağıtım & basım aşamasına gelecek... Bizim hazırladığımz albüm dağıtım & Basım dan önceki tüm profesyonel gerekliliklere sahip olacak... Kısa bir özet ile Albüm mastering i hazır elimizde olacak biz bir firma ile anlaşıp herşeyi onlara bırakacağız :)

Şu anda temasta olduğumuz güçlü isimler var fakat daha henüz herşey kesinleşmeden konuşmamamız istendi :LOL:

Caner abim be şimdi sen gaz istiyosunda...
Siz kaset çıkarın zaten Turkrocktaki herkes alacaktır ve olmayanlarda yani sizin gaza ihtiyacınız yok...
Bu arada şunu da söylemek istedim bir gün Emircanlardayım Emircan aynı bana şunları söyledi :'Ben Caner abiyi çoook seviyorum ya...Vallahi Cantu biz ünlü olup Caner abiler ünlü olamazsa onlarıda ünlü yaparım ne olursa olsun...'
Yani biz KAÇAK grubu olarak sizi her zaman destekler ve sayarız...

Hatta Emircanın odasının duvarlarında sizin internet sayfasındaki resim asılı...

----------------------------------SÜRGÜN-----------------------------------------
çoooooooooooooooooooooooooooooooooook başarılar Caner Abi

HiPnO demiş ki:
Caner abim be şimdi sen gaz istiyosunda...
Siz kaset çıkarın zaten Turkrocktaki herkes alacaktır ve olmayanlarda yani sizin gaza ihtiyacınız yok...
Bu arada şunu da söylemek istedim bir gün Emircanlardayım Emircan aynı bana şunları söyledi :'Ben Caner abiyi çoook seviyorum ya...Vallahi Cantu biz ünlü olup Caner abiler ünlü olamazsa onlarıda ünlü yaparım ne olursa olsun...'
Yani biz KAÇAK grubu olarak sizi her zaman destekler ve sayarız...

Hatta Emircanın odasının duvarlarında sizin internet sayfasındaki resim asılı...

----------------------------------SÜRGÜN-----------------------------------------
çoooooooooooooooooooooooooooooooooook başarılar Caner Abi

:D :LOL: :) :D :) :LOL: Lütfen arkadaşlar :) teveccüüünüz.....

Teşekkür ederim dilekleriniz için... Sizleri severim.. Özledimde.... Çok çalışın gidin dağıtın safranbolu'yu :) Bizim kayıtlar 20sinde başlıyor... Birgün ayarlayalım Stüdyonuza geliyim dinliyim sizleri :)

sevgiler & sağlıklar

Ozur dilerim kınavçcığım :)

Küçük bir haber:
Sürgünün fotoğrafları 10 hazirandan itibaren londrada yaşayan türk bir fotoğrafçı arkadaşımız tarafından çekilmeye başlayacaktır..Web sitesi bittiğinde fotoğraflara buradan ulaşılabilir.

Donek filan ayıp olmuyo mu chronos kardesim??? forumu bası bos bıraktık diye terbiyesizlige de mi basladın?? Neyse cumartesi studyo allegra da 4 saat Surgun studyosu olacak. Cok sevgili Ugur abi'nin de gelip bizi soyle bi goz ucuyla izleme ihtimali de varmıs.

Herkesin haberi olsun, ona gore.....

Geri