Married with Children

al bundy nin bir çok sözü çok güzel zaten,ayrıca karısınında(adını hatırlayamadım)sözleri ve tripleri çok komik..bende bütün bölümleri var..christina applegate in gençliğide çok güzel ayrıca :p

Al: Peg, çocuklar bana işkence etmeye hazırlanın, eve geldim :LOL:
hııı bi kere de Marcy'ye eğer erkeklerin göğüsleri olsaydı kadınlara ihtiyaçları olmazdı demişti :D adam tam bir loser ve loser olmaktan cok mutlu.ilginç yani......

hııı bişey daha hatırladım bir kere de Kelly sey demişti seni öldürcem sonra da canlı canlı yakcam :LOL: kime dediğini tam hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle Bud' a demiştir.sanırım aptal sarışın ibaresinin ortaya çıkması dizinin başlamasıyla aynı tarihe denk geliyor :D

silmarillion demiş ki:
al bundy nin bir çok sözü çok güzel zaten,ayrıca karısınında(adını hatırlayamadım)sözleri ve tripleri çok komik..bende bütün bölümleri var..christina applegate in gençliğide çok güzel ayrıca :p

Ne diyorsun senn! 8O Ne olarak var DVD mi, altyazısı var mı? Nerden buldun?

silmarillion demiş ki:
yok dvd değil,vcd ve altyazılı..erkek arkadaşımdan almıştım,o da bu dizinin hastası :) istersen ondan öğreniyim nerden bulduğunu ??

Bir zahmet öğrenirsen mutlu olurum, :)
Tüm sezonları mı var? bir de onu sorabilirmisin, çünkü TV tarihinin en uzun dizilerinden biri o. Dizide Al Bundy'nin oğlu olan Bud, o dizide büyüdü zaten :)
Şimdiden teşekkürler
(bundan sonra bana pm at, çünkü forum kurallarını çiğniyoruz yavaş yavaş sohbete dönüyo :) )

Saygılar...

süper bi dizi hastası oldum espriler harika al bundy daha da harika...
ayrıca bud ve kellynin birbirleriyle atışmaları beni gülmekten öldürüyo

al:peggy,bir kadının bir erkeğe yapabileceği en güzel şeyi yaptın.Akşam geldiğimde uyumuştun ve sabah benden önce kalkmışsın :D (tabi al boşuna seviniyo peggy bu iyiliği ona karşılık beklemeden yapar mı hiç..)

kaçıncı tekrar bilmiyorum ama komik olmasına rağmen ezberlemişim ve eskisi kadar gülemiyorum.replikler bile aklımda kalmış.ilk başladığında lisede ilk muhabbetimiz olurdu hep.

Geri