Crossfire

Yerim senin bayrağını, bayraksız çıkarmıyız hiç :LOL: Her zamanki gibi tam gaz!!!Fotoğraf makinemi şimdiden hazırlıyorum, Crossfire'ın resmi fotoğrafçısı olaraktan gene bomba fotoğraflar çekiciim :p .(Bu sefer çılgınlar gibi eğlenen Nightwolfları da çekcem, ona göre güzel pozlar verin bakayım. Alem Nightwolflar kimmiş görsün!). Headbang alıştırmalarına da başladım. RTN' den beri antremansızıs. Bu saçlarla 2 haftada anca boyun kendine gelir :LOL: :metal

(kaldığı yerden devam)...bileklerimden sıkıca kavrandım,ve kafama değen odunun sesiyle uzun bir uykuya daldım.(arkası yarın lan)
8...rüyamda john lennon,ben ve yoko ono yemyeşil kırlarda koşuyorduk.içim kıpır kıpırdı.fakat bi ara bunlar hırs yapıp beni geçmeye çalışınca,bende hırslandım ve hızımı arttırdım.dişlerimi sıkmış var gücümle koşuyordum.yeşilliğin bittiği fundalığa kendimi zor attım.ben birinci,john lennon ikinci,yoko ono üçüncü olmuştu.hepimiz nefes nefese kalmıştık.sonsuz göğün altında üçümüz yalnız ve sevgisizdik.daha sonra john yavaşça doğruldu.cebinden çıkardığı tabakasından bana sigara ikram etti.’’yok abi kullanmıyorum’’ dedim.’’ ‘’aferim’’ dedi.daha sonra yavaşça ve serinkanlılıkla anlatmaya başladı ‘’yakında uzaylılar dünyayı ele geçirecekler.crossfire çok kuvvetlendi.bunu tek bir kişi durdurabilir,o kişi sensin lan’’ dedi,ben ‘’yok abi estağfrullah’’ dedim,o ise ‘’yo yoo sensin ben bilirim’’dedi,onaylamak zorundaydım çünkü sinirler gerilmişti.john devam etti ‘’aradığın güç içinde,onu bulmalısın’’ birden tedirginleştim,acaba john içime tanga giydiğimi biliyormuydu.’’nasıl yani abi,şu içimdeki güç olayını biraz açarmısın’’dedim.john uzun uzun anlattı ikna olmuştum.tam ‘’hadi bi daha yarışalım lan’’diyecekken uyandım.rocknroll tanrıları bana yardım ediyordu.bu işi çözmeliydim...
9...
etraf zifiri karanlıktı ve fonda gate çalıyordu.başım çok fenaydı.kesin o kapıyı açan iri kıyım yapmıştı.yoksa bu kadar ağrımazdı.gözlerim karanlığa alışınca buranın bir zindan olduğunu anladım.rutubet ve nem hat safadaydı.burada uzun süre kalamazdım.düşünmeye başladım ve o an herşey apaçık aklımda belirdi ‘’tabi yaaaa,16 ekim,ilk ufonun dünyaya indiği tarih.o zaman dünyayı ele geçiremediler fakat şimdi güçlüler ve bunu yapacaklar.ilk iş olarakta başkentten,ankaradan başlayacaklar’’ korkmaya başlamıştım.kalp atışlarım hızlandı,böbreklerim çatlayacak gibiydi.avaz avaz bağırmaya başladım’’gardiaaaaannnn gardiaaaaaannn’’...
10...
demir kanatlı kapı yavaşça açıldı.içeri ak sakallı ve kör bi adam girdi.yaşlı olmasına rağmen kuvvetli görünüyordu.kapıya doğru yöneldim.elindeki demir bastonla beni durdurdu.’’tualete gitmem lazım abi,bana bu işle sizin ilgileneceğinizi söylediler’’ dedim.bana gülümseyerek baktı ve ‘’bi söz vardır bilirmisin’’ dedi,heyecanla ‘’evet abi kör tuttuğunu ..ker’’dedim.yüzünü buruşturdu neşesi kaçmıştı.usulca ve titreyerek ‘’gerizekalı’’dedi.yavaşça kolumdan tuttu ve beraber tualetin yolunu tuttuk.
11...tualet gerçekten pis kokuyordu.fakat bir süre sonra duruma alıştım.bir şeyler yapmalıydım fakat nasıl.o an aklıma bir fikir geldi.planımın tutması için dualar ettim.ve hemen harekete geçtim.
Kapıdan kafamı yavaşça uzatıp kör gardiana ‘’abi tualet kağıdı bitmiş’’dedim.bu biraz homurdandı ve’’eşşek sıpalarına tualet kağıdı dayandıramıyoz lan’’diyerek koridorda kayboldu.işte kaçma vakti gelmişti.umarım o iri kıyımlardan birine yakalanmazdım.gardianla ters istikamette kaçmaya başladım.en alt katlardan birindeydim.merdivenlerden yavaşça giriş katına doğru gidiyordum.fakat fun club elemanları hala oradaydılar.ilk bulduğum odaya girdim.beni bu halde hemen tanırlardı,kılığımı değiştirmeliydim.odada biri deri montunu unutmuştu.hemen üstüme giydim.aynada kendime baktım.saçlarımı jöleledim.tam o anda odaya biri girdi.hemen herife arkamı döndüm.içeri giren eleman’’aaa serkan sen burdamıydın abi dedi’’hemen ‘’ hıı hıı’’ dedim.’’aşağıya lavuğun birini indirmiş bizimkiler,herif bizim tongayı çakmış,16 ekimde dünyayı ele geçireceğimiz bi duyulursa,yüce kaptan merek hepimizi yer’’dedi.’’kaptan merek’mi dedim.’’o an jeton yavaşça düştü,kaptan merek,kerem’den başkası değildi.’’tamam abi hadi ben çıkıyom sende gel dedi’’.beraberce dışarı çıktık.binadan ayrıldığımızda arkamızda çoktan hır gür kopmuştu.gardian çılgınca haykırıyordu.deri montun yakalarıyla yüzümü saklamış bir şekilde arabaya bindim.şehir merkezine yakın kendimi arabadan atacaktım.ellerinden kurtulmama çok az kalmıştı.yol arkadaşım kasetçalara haluk levent koydu.’’valla fun clubda bi duyulursa üyeliğim yanar hocam’’diyerekte ekledi.acı acı gülümsedim...
11...
atatürk bulvarına girince yol arkadaşımın şaşkın bakışları altında kendimi arabadan atmaya çalıştım.’’dur lan dur kapattım kasetçaları tamam,bak aggresion treaty’yi takıyom abi’’dedi.’’durdur laaaan’’diyince hemen sağa çekti.kaldırıma çıkıp delicesine koşmaya başladım.artık ellerinden kurtulmuştum.dünyayı kurtarmalıydım.bu iş için ben seçilmiştim.güç içimdeydi.solgun ve ıslak ankara sabahında koşarak ufukta kayboldum...(Arkası yarın lan)

NIGHTWOLVES II. Buluşma

Ekim 2003'te CROSSFIRE'ın da sahne aldığı "Ankara Meets İstanbul On Stage" konseri ile kuruluşunu duyuran NIGHTWOLVES,

Ekim 2005'te yenilenmiş ve daha da sağlamlaştırılmış bir yapı ile yine bir CROSSFIRE konserinde, "Ankarock 2005" ile fanları tekrar bir araya getiriyor.

* Üyelerimizin bir biri ile tanışıp, NIGHTWOLVES ve CROSSFIRE için ne gibi bir destek sağlayabileceğine ilişkin konuşacağımız;
* Fan oluşumumuzun yeni yapısına, önümüzdeki dönemde ne gibi etkinlikler olacağına, CROSSFIRE için ne gibi yeni çalışmalar yapabileceğimize ilişkin karşılıklı fikir alış verişinde bulunacağımız;
* Yeni üyelik armağanlarını göreceğiiz, eski ve yeni üyelerin bu armağanları nasıl elde edeceğini konuşacağımız;
* Üyelik armağanlarında eksiklikler olan üyelerimize armağanlarını dağıtacağımız;

... ve devamında da uzun bir ara ve bu arada gerçekleşen iki büyük İstanbul konseri sonrası CROSSFIRE'ı kendi evinde, kendi seyircisi karşısında, çok iyi bir canlı performans ile Ankara sahnesinde izleyeceğimiz yeni bir fan buluşması yapıyoruz...

banner.jpg

Yer: GARAGE BAR
Tarih: 16 Ekim 2005 - Pazar
Saat: 16.00

Bütün üyeleri, fanları, takipçileri ve bu paylaşım ruhunu hisseden METAL müzik dinleyicilerini o gün o sahne önüne bekliyoruz.

Kalipardi hikayelerinin devamını bekliyorum..Nightwolves'un dünyayı elegeçirmeye çalışan bir tarikat olduğundan şüpheleniyordum ama olayların derinliğini anlamama yardımcı olduğun için teşekkürler.Süpersin ;)

Fanların sahnenin önünde, grubun arkasında olacağından eminim.
16 Ekim'de yeni üyelik konsepti, yeni armağanlar, fan kulübün geleceği ile önceden belirlenmiş olan uygulamalara ilişkin üye olun ya da olmayın sizler de fikir belirtmek isterseniz Nightwolves orada.

İçeri girmeden sorun yaşanacak demeyin, gelin zorlayın, deneyin. Yaş sınırı delinebilir bir uygulamadır. Ben senelerce kapıda fazladan yarım saat bekleyerek ya da biraz ısrar ile konserlere girdim. Sahte kimlik mi yapmadım, sokaktan geçen adamı babam bu diye görevlilere mi yutturmadım... Deneyin arkadaşlar...
Haa hala da giremezseniz biz kapıya geliriz. Siz o gün grubunuza ve müziğinize sahip çıkıp orada olun yeter.

Çok hoş bir buluşma olacak. Özellikle ilkindeki keyifli havayı düşününce, daha da bir eğlenceli olacak bu konser diye düşünüyorum. Grup da çoktandır Ankara'da adam gibi bir etkinlikte çalamamış olmanın gazı ile sağlam döktürecektir diye düşünüyorum.
Gelen kimse pişman olmaz.

Ya her Crossfire konserinde heyecanlanıorum... Her seferinde ses sistemi, davul soundu nasıl olacak ? Bi aksilik çıkmadan bu konseri de atlatacak mıyız?:)diye düşünüyorum. Bence Türkiye' de bu kadar az dinlenen bu kadar az kitleye sahip olan bir müzik türü için Crossfire' ın geldiği nokta hiç gözardı edilemez. Yine 16 Ekim' de bu sefer her zamankinden farklı bir atmosfer olacakmış gibime geliyor. Türkiye' de bir grubun sahip olduğu en iyi oluşum olan Nightwolflar için de beklenildiğine değen bir konser olacak..! En önde yine bütün Nightwolflar kafa sallayıp dışarıdan gelenlere de Ankara seyircisinin nasıl olduğunu göstermiş olacağız. :dans :metal

kaldırıma çıkıp delicesine koşmaya başladım.artık ellerinden kurtulmuştum.dünyayı kurtarmalıydım.bu iş için ben seçilmiştim.güç içimdeydi.solgun ve ıslak ankara sabahında koşarak ufukta kayboldum...(kaldığı yerden devam)...
12...
artık koşmaktan yorulmuştum.birilerine gitmeli herşeyi anlatmalı ve yardım dilemeliydim.birden kafamda herşey aydınlandı.bana yardım edecek tek kişi hicriydi.cebimdeki bozukluklardan biriyle en yakın telefon kulubesine koştum.titreyen parmaklarım ve körpe yüreğimle 118 i aradım.hicri'nin adresini öğrenmiştim.bu rock'çı dostu insan,bu iri insan bana yardım edebilirdi.aklımda şüphelerle küçükesat dolmuşunu beklemeye başladım.cebimdeki son parayla dolmuşa bindim.sıkış pıkış bu kalabalıkta yalnızlığımı azda olsa unutmuştum.fakat içimdeki buhran anlatılır gibi değildi.gözyaşlarımı zor tutuyordum.dışarda yağmur başlamıştı.şehrin gözyaşları dolmuşun camına vuruyordu.herkes sessizdi,sanki herkes bu güzel şehrin yakında crossfire tarafından ele geçirileceğini biliyor gibiydi.16 ekim,bu kara gün pekte uzak sayılmazdı...
13...
elimde net bir adres yoktu.fakat sora sora bağdat bulunurdu lan.dolmuştan iner inmez ilk gördüğüm bakkala kendimi attım.burası küçük bir mahalle bakkalıydı.içerisi dardı ve bana saatlerce kaldığım, o zindanı hatırlatıyordu.içim korkuyla dolmuştu,boğazımın kuruduğunu hissettim ve haykırırcasına sordum ''ben hicri diye birini arıyorum,uzun saçlı,sakallı,göbekli...''diyerek tüm bildiğim özelliklerini saydım.uzun bir suskunluktan sonra ''ne üçün aradıydın''dedi.''çok önemli bir konu hakkında konuşmam lazım''dedim.''hımmm''dedi.''karşu binada 13 numarada oturiyi''dedi.içimi sevinç kaplamıştı.ön raflarda duran leblebiden bir avuç aldım ve ''sağol abi hadi kolay gelsin''dedim.tam dükkandan çıkarken ''hicrüye söle,artuk veresüyeyi kesecem''dedi.yavaşça bakkalın gösterdiği binaya doğru yol aldım.bakımsız bir bahçeden geçerek binaya girdim.merdivenleri birer ikişer çıktıktan sonra 13 numaraya gelmiştim.yavaşça zile dokundum,kapı gıcırtılarla açılmıştı...
14...
şu an hicriyle burun burunaydım ve endişelerim hat safadaydı.ya hicride uzaylıysa lan dedim içimden.bu korkularla gözlerimi yavaşça ayaklarına doğru indirdim.çok şükür ayakları normaldi.fakat yırtık çoraplarına baktığımı zannedip utandı ve parmaklarını terliğine doğru çekti.''bişeymi vardı birader''dedi.gözyaşlarıma engel olamadım ve ne yokki abi,sana içimi dökmeye geldim,bana birtek sen yardım edebilirsin''dedim.teklif beklemeden içeri girdim ve salondaki kanepeye hışkırıklar içinde kendimi attım.biraz sonra hicride içeri geldi.ne olduğunu anlamamış gibiydi,onunda gözleri hüzün doluydu.gözlerinin dolduğunu hissettim,yavaşça kanepeden doğruldum. bir anda birbirimize sarılarak ağlamaya başladık.bu iri adamın hıçkırıkları ikimizide titretiyordu.yavaşça doğruldum ve''abi çok kederliyim,sevdiğim herşeyi kaybettim,sana en başından anlatmak isterim''dedim.hicri yavaşça burnunu çekti ve dur o zaman ilk ben anlatayım dedi.ve çektiği sıkıntıları,rockstation'u neden bu sene yapamadığını,dergiyi ne gibi zorluklarla çıkardığını,bakkala olan borcunu kah ağlayarak kah gülerek baştan sona anlattı.kendi derdimi unutmuş hicriye gözyaşı döküyordum.hicri çay koymak için kalkana kadar bu böyle sürdü...
15...
hem çaylarımızı içiyor hemde hicrinin anlattığı komik hikayelere gülüyorduk.overkill'le olan maceraları,alman gazetecilere çiğ köfte yedirişi,kültür bakanlığının desteğiyle yaptığı konser,king diamond konserindeki duygulu anları ...başına gelen herşeyi baştan sona anlattı.daha sonrasında geniş plak arşivini övdü.imzalı king diamond tşörtünü gösterdi.dokunmak isteyince hızla ortalıktan kaldırdı.artık konuşacak birşey kalmamıştı.hicri sakin bi şekilde ''eee hadi başka zaman görüşürüz,son otobüs gitmeden kalk istersen''dedi.yüreğim burkulmuştu.çayımın son yudumunu içerek ayağa kalktım ve ''crossfire uzaylı abi,aggression treay'yi tersten dinledim,herifler müritlerine bu yolla mesaj yolluyolarmış,dünyayı kurtarmalıyız abi''dedim.hicri sakin bir şekilde ''demek sende biliyorsun,o zaman sende bizdensin,burada saklanman en iyisi,heryerde seni arıyorlardır''dedi.''hemen harekete geçelim abi''dedim.yarın herşeyi konuşacağımızı ve bu uzaylılara gerekeni yapacağımızı söyledi.hicrinin eski eşofmanlarıyla salondaki kanepede,huzurlu birşekilde uykuya daldım.bu iri ve duygulu adam bana güven vermişti....(arkası yarın)

Hey Allah'ım, hikaye nerelere geldi. Dur bakalım korkunç şekilde ilerliyor. Nereye varacağını çok merak ediyorum. 16 Ekim'de dünyayı ele geçirebilecek miyiz acaba...
Ya bu arada Hicri de Nightwolves'a üye... İlk üyelerden hem de... :LOL:
Haydi bakalım hikayenin devamı için sana bir de tüyo vermiş oldum, buna göre tamamla bari :LOL:

Ne yalan söyleyeyim, kalipardi'nin Hicri Abi hakkındaki olumlu ve olumsuz görüşlerine katılıyorum.
RS için bu kadar didinen Hicri için kimi salakların çıkıp da "Hicri bizimle oyun oynuyor" gibi açıklamaları mevcut. Destek çıkmış arkadaş ama aynı zamanda da Hicri Abi'nin göbekli olması da (aslında bu olumsuz değil ya, yaşasın Türk kası) doğrudur. :LOL:

NIGHTWOLVES oluşumu olarak da, CROSSFIRE ile birlikte
bugüne dek Ankara ve dinleyicisi için elini taşın altına sokan ve inatla da taşın altında ezdiren isim tek isim (kimsenin hakkını yemeyelim, çok kişi var, olacak ya da geçmişte vardı ama bu adam çok inatçı çıktı) Hicri Bozdağ'a ve beraberindeki Rock Station ekibine elden gelen her tür desteği vermeye hazırız. Vereceğiz de. Rock Station Festivali ne içerikte olursa olsun yapılmalıdır. Bir Ankara geleneğidir ve her yıl her nasıl olursa olsun olmalıdır.
Biz kim çıkarsa çıksın oradayız. Herkesi de bekliyoruz.

bu iri ve duygulu adam bana güven vermişti....
16...
rüyamda john lennon ve ben,bir odada oturuyorduk.john’un hiç kıpırdamadan öylece duruyordu.’’john abi meraba abi’’dedim.kıpırdamadı ,ikimizde susmuştuk.o an bir gökdelenin üst katlarından birinde olduğumuzu farkettim.john yavaşça pencerinin yanına gitti.işaret parmağıyla bana gel gel yaptı.hiçbirşey düşünemez haldeydim.korkarak john’un yanına gittim.bana dışarıyı gösterdi.gördüklerim inanılmazdı.şehrin üstü ufolarla kaplıydı.zavallı halk uzaylılar tarafından keklik gibi avlanıyordu.john bana kızarak ‘’ben sana ne dedim’’dedi,tüm uğraşılarımı bir bir anlattım.yavaşça kafasını öne eğdi’’bak oğlum crossfire’ı engellemezseniz olacaklar bu dedi’’hemen biliyorum abi dedim’’neyi biliyon ..na koyum neyi biliyon’’dedi.içimdeki gücü hala bulamadığımdan dert yandı.efkarlanmıştım.bi sigara istedim.’’hani içmiyodun ..zemenk’’dedi.geri dönüp kanepeye oturduk.’’abi yenge gelmedimi’’dedim.’’yok O’’dedi.’’hee dedim yoko’’,’’yok O’’ ‘’yoko’’derken kanter içinde uyandım.
17...
çoktan sabah olmuştu,hicri sinirli gibiydi.tüm gece ağlamaktan gözleri şişmişti.saçları dağınıktı.traş bile olmamıştı.ama allahtan kahvaltıyı hazırlamıştı.hemen sofraya yumuldum.hicri ters ters bakıp’’bi elini yıkasaydın’’dedi.gözlerimin dolduğunu görünce ‘’kusuruma bakma bu günlerde herşey üst üste geliyor’’dedi.sakinleşmiştim kahvaltıya devam ettim.hicri bir şey yemiyordu.usulca anlatmaya başladı’’yıllardır crossfire’ın amacını biliyordum,senin gibi albümü tersten dinleyenlerle bir grup oluşturdum.amacımız dünyayı kurtarmaktı.uzun zamandır para biriktiriyoruz.savaşmak için gerekli silahları yeni alabildik.savaş çok yakın’’dedi.’’nasıl abi dedim’’,birazdan anlarsın,bölge sorumlumuz buraya geliyor.onunla beraber diğer elemanlarıda toplayıp bu savaşı sonlandıracağız’’dedi.bu arada elimdeki ekmek bitmişti.yavaşça hicrinin önündekini aldım.’’tamam abi,bende size katılıyorum,dünyayı biz kurtarmazsak kim kurtaracak dedim.kahvaltıdan sonra üstümü giyindim.hicrinin bahsettiği sorumluyu beklemeye başladık.ve uzun bir araba kornasından sonra hicri aşağı inmemiz gerektiğini söyledi.
18...
katları yavaş yavaş iniyorduk.artık kendimi yalnız hissetmiyordum.aşağı indiğimizde 68 model ford mustang’de bizi bekleyen biriyle karşılaştık.hicri hemen adamı selamladı.bu herif bana hiç yabancı gelmiyordu.tabi yaa bu hayriden başkası değildi.selamlaştıktan sonra arabaya bindik ve yola koyulduk.muhabbet muhabbeti açtı.bi ara ben abi seni tanıyorum sen kazıkçı hayri değilmisin dedim.hicri dönüp ters ters yüzüme baktı.hayri abi gülümsedi’’hiç çocuğa kızma hicri,biraz haklı sayılır dedi.’’yıllardır uzaylılarla savaşın planlarını yapıyorduk.bende silah almak için mali güç sağlıyordum.alacağımız silahlar gerçekten çok pahalıydı.bende bu yüzden cdleri kasetleri biraz pahalı sattım.sonrada adımız kazıkçıya çıktı lan dedi.gerçekten duygulanmıştım.abi seni ne kadar yanlış tanımışız dedim.gülerek ekledi ’’hiç sorun etme,şu uzaylıları geldikleri yere bi gönderelim,bedava cd dağıtacam lan’’.tam gaz nightwolf fan club’a gidiyorduk.
19...
fan cluba yakın bir yerde otların arasına arabayı park ettik.burada bizi üç tane cengaver delikanlı karşıladı.hepsiyle tanıştım.bu çocuklar yıllardır bugüne hazırlanıyorlardı.hicri bagajdan silahları çıkarttı.işin kötü yanı bu dost insanlar kendilerine yetecek kadar silah almışlardı.tam ben kırgınlığımı belirtecekken gökten yağmur gibi mermi yağmaya başlamıştı.hepimiz şaşkındık herkes silahlara hücum etti.bende hemen birtanesine uzandım,fakat biri daha benim aldığım silahı tutmuştu.kafamı kaldırınca hicrinin tedirgin yüzüyle karşılaştım.biraz çektiysemde sonunda bıraktım.kendimi hızla en yakın çalılığa attım.artık hepimiz yalnızdık.çalıların arasında ateşin kesilmesini beklerken geçmiş güzel günleri düşünüyordum.o an büyük bir uzay gemisinin fan club’ın üstünde durduğunu gördüm.gelenler crossfire elemanlarıydı.sanki sahne şovu yapar gibi ışıltılar içinde fan cub’ın çatısına indiler.savaş erken başlamıştı,erken bitmeliydi...(Büyük final yarın lan)

Nightwolves demiş ki:
NIGHTWOLVES oluşumu olarak da, CROSSFIRE ile birlikte
bugüne dek Ankara ve dinleyicisi için elini taşın altına sokan ve inatla da taşın altında ezdiren isim tek isim (kimsenin hakkını yemeyelim, çok kişi var, olacak ya da geçmişte vardı ama bu adam çok inatçı çıktı) Hicri Bozdağ'a ve beraberindeki Rock Station ekibine elden gelen her tür desteği vermeye hazırız. Vereceğiz de. Rock Station Festivali ne içerikte olursa olsun yapılmalıdır. Bir Ankara geleneğidir ve her yıl her nasıl olursa olsun olmalıdır.
Biz kim çıkarsa çıksın oradayız. Herkesi de bekliyoruz.

Tabiki de ordayızz ;) ;)

bugün bir siteye girdim sitede mp3 bölümüde var dur dedim bir bakayım bide ne göreyim Here's Crossfire (Turkish Thrash Metal band) mp3 links. yazıyor tam kızıcaktım ki bir baktım verdiği link crossfire ın sitesi.Siteye mp3 ler eklenmiş hemde 4 tane bence çok gereksiz abartılı ama sizin takdiriniz o tabi :)
dn:kalipardi hadi yahu sabahtan beri finali bekliyorum :)

sanki sahne şovu yapar gibi ışıltılar içinde fan cub’ın çatısına indiler.savaş erken başlamıştı,erken bitmeliydi...(kaldığı yerden devam)
20...
yaylım ateşi yaklaşık bir saat kadar sürmüştü.yattığım yerden bacaklarım uyuşuyordu.çıkıp teslim olmayı düşündüğüm anda ateş kesilmişti.ürkek gözlerimi fan cluba doğru çevirdim.çatıya konulan hoparlörlerden gelibolu parçası çalmaya başlamıştı.gözlerim doluyordu.lan tamda avrupa birliğine girecekken dünya elegeçirilirmiydi.o an hırsla doldum.bu arada hicri ve arkadaşlarıda sağa sola rasgele ateş ederek fan club binasına doğru ilerliyorlardı.binanın kapılarının açılmasıyla beraber yüzlerce fan bahçeye dolmuştu.arkadaşlarıma yardım etmeliydim yoksa bu canavarlar onları parçalayacaktı.gözüme yakınımda bulunan demir sopa ilişti...
21...
koşarak hicrinin yanına gittim.artık kan gövdeyi götürüyordu.heryer bu uzaylı fanların yeşil kanına bulanmıştı.binanın içine kendimizi zor attık.içerdeki bir kaç uzaylıyıda hallettikten sonra hicri hepimizn farklı yöne dağılması gerektiğini söyledi.hepimizin gözleri alev alev yanıyordu.bana sol koridor düştü.büyük bir özveriyle ve korkusuzca uzaylı avına çıkmıştım.koridorda bir müddet ilerledikten sonra eski bir dostla karşılaştım.kör gardian tam karşımdaydı.bir müddet küfür ettikten sonra üzerime yürümeye başladı.hemen cebimde sakladığım leblebiler aklıma geldi.onları koridora yayarken ''gel abi gel''dedim.kör gardianın sonu acı olmuştu.leblebilere basarak düştüğü yerden sopam sayesinde bir daha kalkamadı.leblebileri yerden toplayıp üst katlara doğru çıkmaya devam ettim...
22...
buradada beş altı fanı yerle yeksan ettikten daha sonra üst kata çıkmıştım.artık crossfire elemanlarıyla buluşmanın zamanı gelmişti.mermi sesleri çatıdan geliyordu.koşarak çatıy çıktım.gözlerime inanamıyordum.hicri yerde yarı baygın yatıyordu.hayri ve diğer üç elman crossfire elemanları tarafından esir alınmıştı.hemen saklandım ve beklemeye başladım.komutan merek ve elemanları kollarını gökyüzüne uzatmış bişeyler yapıyorlardı.muhakkak uzaylılara sesleniyorlardı.gözyaşlarım oluk oluk akıyordu.yapacak herşeyi yapmıştık.bu herifleri yok etmek mümkün değildi.kaybetmiştik,herşey bitmişti,allah bilir aggression treaty'nin kapağıdaki köleler gibi olacaktık.oooofffff offffff.
23...
o an aklıma yaşadığım stres ve hayal kırıklığı dolu üç gün gelmişti.tüm bunları dünyayı bu heriflere vermek içinmi yaşamıştım.birdenbire aydınlıklar içinde john lennon'u gördüm.hemen sevinçle ''ohh be abi sende yardım etde yok edelim şunları ''dedim.kendisinin sadece hayal olduğunu,benimde bunu yapabileceğimi falan söyledi.içimdeki güç büyüyordu.yattığım yerden büyük bir hızla kalktım.içimdeki gücü artık bulmuştum.bu uzaylıları nasıl yokedeceğimi bulmuştum.tüm sır ters'teydi.herşey başından beri ters gitmemişmiydi.büyük bir terslik bu uzaylıları yokedecek gücü içinde barındırıyordu.vüzudumun sarsılarak titrediğini hissettim.koşarak crossfire elemanlarının yanına gittim.beni kahkahalarla karşıladılar.
24...
komutan merek sarsıla sarsıla gülüyordu.gözlerinin içine bakarak haykırdım ''laaaan biliyom olum sizi nasıl yokedeceğimi,sırrınızı çözdüm olum''.bir müddet sessizlikten sonra gülmeye kaldıkları yerden devam ettiler.''iyi izleyin olum'' diyerek komutan mereğe göbeğinden sarıldım ve çevik bir hareketle arkasına geçtim.sağ elimle bacak arasını sıkıca kavrayarak bağırdım ''istiklal marşını tersten oku laaan''.hepsi suspus olmuştu,komutan merek okumamakta ısrarlıydı.fakat sessizliği sarsan kırt sesiyle beraber okumaya başladı.yavaş yavaş buharlaştığını hissettim.diğer uzaylılar başlarına gelecek akıbeti görmenin korkusuyla etrafa kaçışıyorlardı.
25...
o an artık dayanamayarak mereki yere bıraktım.bacak arasını tutuyor ve ağlıyordu.''sevdiklerinize bağışlıyorum olum sizi,bak bak yüzüme bak bi daha dünyayı münyayı elegeçirmek yok tamammı''yüksek sesle tekrarladım ''tamammıı''''tamam abi diyerek beni onayladı.hicri kendine gelmişti ve kazandığımızı anlamıştı.ona göz kırptıktan sonra devam ettim''bak olum müziğe devam edeceksiniz,klip falanda çekeceksiniz bi yanlışınızı görürsem iki elimle yapışırım yakanıza dedim,bu ankarayıda eski haline getireceksiniz''.uzaylılar tüm isteklerimi kabul etmişlerdi.artık kazanmıştık,hemen hicrinin yanına gittim,elimi uzattım ''bi elini yıkasaydın''dedi,gülüştük.ankaraya güneş açmıştı ufolar geldikleri yere gidiyorlardı.insan zekası bir kez daha kazanmıştı.herkese sevgiler (aceleye geldi lan) -BİTTİ- ben giderim tadım kalır wolf'lar beni hatırlasın.16 ekimde görüşmek üzere hoşçakalın

Geri