Crossfire

Valla bence Montoya çok daha komikti bugün :) sen tut neredeyse tüm yarış boyu elde tuttuğun ikinciliği 56. turda Alonso'ya ver... Raikonnen lafı soktu ama nası tepelemedi bu salağı şaşırdım doğrusu :)

Forum ahalisine uyarıdır :

1- Yukarıdaki yazılarda örneğini gördüğümüz muhabbetlerinizi forumlarda değil irc de yapınız.

2-Herhangi bir konu ile ilgili yorumlarınızı forum kurallarına uygun olarak ilgili kısımlarda dile getiriniz. F1 in tartışma yeri burası olmamalıdır. :!:

Sadece meraktan soruyorum, bir eleştiri ya da sitem değil...
Peki bu F1 yarışı grup elemanlarından birinin daveti üzerine fan kulüp üyeleri, Crossfire ve Knightmare elemanları ile birlikte topluca seyredilmişse...
... ve bu insanlar arasındaki hoş paylaşım buradan da gelemeyenlerin yorumlarına açılmışsa...
Yine de konu ile ilgisiz olarak mı değerlendirilmeli...

Crossfire elemanlarının müzik yapma dışında İkinci Dünya Savaşı merakı, otomobil ve memleketimizin geleneksel halı saha sporları (stüdyo tayfası ve fan kulüp ile birlikte cümbür cemaat), her konser sonrası kalabalıkça yemek yeme eğlencesi gibi farklı yönleri de var.
Bence elemanların da bizzat katılıp yorumlarını yaptığı bu tarz konular çok da ilgisiz görülmemeli.
İnsanlar bu müzisyenlerle müzik dışı paylaşımlara da girebilmeli...

Örnek olarak davulcuya zillerini ne ile parlattığını sormak, gitariste damak tadı ile ilgili tavsiyeler vermek ya da vokalin giyimini eleştirmek de müzik dışı olmasına rağmen forumlarda yer alarak grup - okuyucu - takipçi iletişimini kuvvetlendirecek unsurlar...

Crossfire'dan sevgiler ve saygılar...

Rebel_Werewolf demiş ki:
...Peki bu F1 yarışı grup elemanlarından birinin daveti üzerine fan kulüp üyeleri, Crossfire ve Knightmare elemanları ile birlikte topluca seyredilmişse...
... ve bu insanlar arasındaki hoş paylaşım buradan da gelemeyenlerin yorumlarına açılmışsa...
Yine de konu ile ilgisiz olarak mı değerlendirilmeli...

Bu tür buluşmalarla ilgili buluşma kısmı zaten var. Orada o gün yapılan aktivite ilgili tartışabilirsiniz. http://www.turkrock.com/forum24.html

Rebel_Werewolf demiş ki:
...Crossfire elemanlarının müzik yapma dışında İkinci Dünya Savaşı merakı, otomobil ve memleketimizin geleneksel halı saha sporları (stüdyo tayfası ve fan kulüp ile birlikte cümbür cemaat), her konser sonrası kalabalıkça yemek yeme eğlencesi gibi farklı yönleri de var.
Bence elemanların da bizzat katılıp yorumlarını yaptığı bu tarz konular çok da ilgisiz görülmemeli.
İnsanlar bu müzisyenlerle müzik dışı paylaşımlara da girebilmeli...

Olaya bir de şu yönden bakarsak daha anlaşılır olacak. Crossfire forumunda grup üyelerinden ya da fanlarından birinin 2.Dünya savaşı veya herhangi bir konudaki merakından dolayı bahsedeğer konuyu burada tartıştığını daha sonra başka bir fan veya üyenin daha farklı bir konudaki düşüncelerini (örneğin Alman biraları...vs) paylaştığını düşünsenize... Her forum başlığında bu ve bunun gibi konuların dağılarak yayıldığınıda gözünüzde canlandırırmayı deneyiniz... Üstelik bir müddet sonra mükerrer konuların birden çok başlıkta tartışıldığını düşünürseniz ne bizim server ımız bunu kaldırır ne de sizlerin sabrı... Grupla ilgili bir şeyler öğrenmek isteyen bir çok kullanıcıda kendisini farklı diyaloglarda bulabileceğini düşünürsek bu durum daha vahim olabilir...

Rebel_Werewolf demiş ki:
Örnek olarak davulcuya zillerini ne ile parlattığını sormak, gitariste damak tadı ile ilgili tavsiyeler vermek ya da vokalin giyimini eleştirmek de müzik dışı olmasına rağmen forumlarda yer alarak grup - okuyucu - takipçi iletişimini kuvvetlendirecek unsurlar...

Konunun fazla dağılmaması kaydıyla bu tür yorumlara zaten izin verilmektedir.Ayrıca forumlarımızın diğer kısımlarına sizlerde katılıp görüşlerinizi yazabilirsiniz. Uyguladığımız yöntem forum düzenini sağlamak açısından daha etkili olmaktadır. Bugün bu sitenin buralara gelmesinde bu ve bunun gibi tecrübelerimiz yeralmaktadır.

Rebel_Werewolf demiş ki:
Crossfire'dan sevgiler ve saygılar...

Bizdende saygı ve sevgiler.... Yolunuz açık olsun... :)

Açıklama için teşekkürler.
Valla çok kalabalık değildik, zaten kalabalık olsak ev ortamına değil; dev ekran ile bar ortamlarına akacaktık. Bir dahaki Türkiye GP'de Nightwolves - Crossfire buluşuyoruz gençler...
Tamam mı...

Siz buraya gelin, hatta Antalya'ya da gelin. Biliyorum Antalyalı arkadaşlara albümü dinlettin, çok da iyi olur birlikte eğlenilir. Antalya'da birkaç arkadaş güzel bir konser için çalışıyor.
RSF 8 yanında şimdilik Antalya ve Bursa konserleri var görünürde.
Amaç da zaten İstanbul - Ankara - İzmir üçgeni dışında konserler vermekti. Sonbaharda konser verilmesi planlanan iller; Adana, Antalya, Bursa, Çanakkale, Trabzon ve tabii ki Eskişehir. Bunların yanında Ankara'da RSF 8 dışında konserler var. Epey eğlenceli olacak bu sonbahar...

Antalya için tarih açısından bir şey diyemiyorum; zaten konser tarihi de kesin değil sanırım. Ama RSF için daha önce de dediğim gibi gelmeye çalışacam. Hem orada ki dostlarımı ziyaret; hem de sizlerle birlikte Crossfire'da çoşmak için... rainbow'u kandırmaya çalışıyorum, bakalım neler olacak.

Rebel_Werewolf demiş ki:
Bir dahaki Türkiye GP'de Nightwolves - Crossfire buluşuyoruz gençler...
Tamam mı...
tamam tabiki :!:
raven a dev ekran kurulsun, grubun biri de ;) canlı müzik yapsın bize orda, kısa denen uzun reklam aralarında onları dinleriz...
ve son olarak ülkemizde ilk defa yapılan f1 grand prix'sinden alnının akıyla çıkan "nightwolves official crossfire fan club"a başarılarının devamı... 8O :LOL: :oops: :roll:

Ehem ehem ses deneme 1 ve 2 canakkale ' den sesleniyorum :p
Yarısıda izleyemedik beraber da sımaher baya bi dagıtmıs :p
Ben burda musiki sınavlarına giriyorm bana sans dileyin nightwolves ve crossfire dostları :) Hepünüze saygılar :]

nevermore demiş ki:
Ehem ehem ses deneme 1 ve 2 canakkale ' den sesleniyorum :p
Ben burda musiki sınavlarına giriyorm bana sans dileyin nightwolves ve crossfire dostları :) Hepünüze saygılar :]

Çanakkale'deki tüm dostlara selam, umarız görürsün, selamımızı ilet.
Kavgasız gürültüsüz bir Çanakkale konseri için can atıyoruz biz, bunu da iletirsen seviniriz.
Şöyle Knightmare + Crossfire iki grup gitsek, çalsak eğlensek ne de güzel olur aslında...
Sana da bol başarılar, bol şanslar... Gönlüne göre olsun bu musiki imtihanları. ;)

RUNNING WILD TRIBUTE ALBUM

Crossfire'ın "Beggars' Night" adlı parçayı kendi tarzında yorumlayarak yer aldığı Running Wild Tribute Album - The Revivalry, Remedy Records etiketi ile yurtdışında piyasaya sürüldü. Albüm çift CD olarak çıktı ve toplam 33 grup yer aldı.

trattrw500x500.jpg

Running Wild Resmi İnternet Sitesi
www.running-wild.de

Türkiye'de albümün satışı için yakın zamanda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.
pirate2.gif

amazon.de adresinde online satışı yapılmaktadır.

Purgatory demiş ki:
Oraya gelsekte bir Gelibolu söylesek beraberce ne güzel olur :) Kubilay neredesin lan, deli gitarist :D

Abi antalyada olsa çok güzel olur hatta süper olurda :) hiç beklemiyorum abi böyle birşeyi :? . Ama rsf ye gidelim emrah daha haber yokmu? zaten tatil iğrençti bu sene bari acısını çıkartıyım ya. :twisted: abi olursa nerede olur antalyada bu konser?

Rebel_Werewolf demiş ki:
Siz buraya gelin, hatta Antalya'ya da gelin. Biliyorum Antalyalı arkadaşlara albümü dinlettin, çok da iyi olur birlikte eğlenilir. Antalya'da birkaç arkadaş güzel bir konser için çalışıyor.
RSF 8 yanında şimdilik Antalya ve Bursa konserleri var görünürde.
Amaç da zaten İstanbul - Ankara - İzmir üçgeni dışında konserler vermekti. Sonbaharda konser verilmesi planlanan iller; Adana, Antalya, Bursa, Çanakkale, Trabzon ve tabii ki Eskişehir. Bunların yanında Ankara'da RSF 8 dışında konserler var. Epey eğlenceli olacak bu sonbahar...
istanbul-ankara-izmir diyosunda izmir de elle tutulacak bir sonuç yok hala sadece 1 konser oda çok kötüymüş ve ben ne yazıkki o zaman crossfire ı tanımıyordum sadece isim olarak izmir konseri yapıcaz biz sinsi sinsi çalışıyoruz üzerinde sana haber vericez ama internete giremiyordum bi süre o yüzden neyse :) olucak çok güzel olucak hemde

Çok sevdiğim Denizli'li bir arkadaşımla konuşurken eleman Crossfire'ı duyduğunu, önerdiklerini ama Denizli'de olduğundan albümü dinleyemediğini söyledi. Ben de bir Nightwolf olaraktan albümümü arkadaşa hediye ettim.
Artık Denizli'de de albüm var. İyice yayalım. Zaten reklamın en iyisi kulaktan kulağa olanıdır, değil mi? :LOL:

deerrudolf demiş ki:
Çok sevdiğim Denizli'li bir arkadaşımla konuşurken eleman Crossfire'ı duyduğunu, önerdiklerini ama Denizli'de olduğundan albümü dinleyemediğini söyledi. Ben de bir Nightwolf olaraktan albümümü arkadaşa hediye ettim.
Artık Denizli'de de albüm var. İyice yayalım. Zaten reklamın en iyisi kulaktan kulağa olanıdır, değil mi? :LOL:

Albüm dağıtımımızı yapan firma sizin kadar çalışsa, şimdi Crossfire daha çok tanınırdı. Yardımlar için sağolun.

Geri