Crossfire

Hata yaptıysam hata yapmışım derim ben merak etme. Hatalarımı kabul ederim. O videoyu çok beğendim, beğendik. Eğer o arkadaşı kırdıysam, rencide ettiysem ondan özür dilerim. Ben o amaçla yazmadım o yazıyı. Ama senin tarzın hoşuma gitmiyor. Bize o video izletilirken böyle böyle bir durum var denseydi bende oan göre davranırdım veya hiç izletilmeseydi keşke. Başlarına silah dayayıp izletin demedik sonuçta. O zaman bundan sonra eşe,dosta kimsenin özel görüntülerini videolarını göstermeyin. Gösteriyorsanız da, o gösterdiğiniz şeyin özel olduğunu söyleyin, baştan uyarın. Artık bana daha fazla sataşıp da uzatma konuyu. Ben "evet evet o videoyu bende izledim" şeklinde videoyu izlediğimi belirtmek için yazmadım o yazıyı. Tekrar ediyorum hoşuma gittiğini belitmek için yazdım. Konuda uzamasın artık.Uzatmak istiyorsan Özel mesajla uzatabilirsin. Madem bu konuda düşüncelerin vardı, her zaman söylediğim gibi ya özel mesaj atsaydın ya da açıp telefon söyleseydin. Koskoca forumda, bana saygısız bir şekilde haketmediğim laflar saymazdın belki. Adam gibi konuşurduk.

Yeni bir sayfaya taşmış mesaj...
Hazır bu sayfaya geçmişken konuyu kapatalım, deerrudolf önerisi son derece mantıklı, yüz yüze gelmek istemeyen insanlarsak eğer o zaman nette tartışalım ama yeri burası değil. Çok bıdı bıdı dolu zaten tartışmanın da içeriği...
Tamam efendim bunun özel bir şey olduğunu düşünemeyeceğini öngörmeliydim. Benim eşşekliğim onu izletmiş, sizleri bundan haberdar etmiş olmak.
Kusura bakmayın.

Efendim,
THE REVIVALRY - A Tribute To RUNNING WILD albümü
Alman firma Remedy Records etiketi ile 23 Ağustos günü çıkmış bulunuyor.
Albümü edinmek isteyenler elimize mum diksin. Bu çift CD'lik albümü getirtip, isteyenlere online satış yolu ile ulaştıracağız.
Crossfire, bir dönem TRT'de jenerik müzikliği de yapmış Beggars' Night parçasının (Under Jolly Roger albümü) kendince yorumu ile katıldı, beğenildi. Rolf amcamız da beğenmiş, sağolsun, öpülür ellerinden...
Hayırlı olsun memlekete...

trattrw500x500.jpg

fiyat ne :D almak isteriz tabi ama bütce.

Bu arada Crossfire'nin Antalya'ya gelmesi için bir iki mekanla görüşüyordum.Gerçi kendileri de biliyor ama birkaç şey yazmak istedim.

Antalya'da ki Crossfire seven arkadaşlar lütfen yardım edin.Ben 89'luyum ve bir mekanla konuştuğum zaman beni küçük görüyorlar pek ciddiye almıyorlar.Eğer büyük yada benimle yaşıt Crossfire dinleyenleri var ise gelin birlikte çalışalım.Sorduğum mekanlardan Crossfire gelse dinlenir mi diye sorular sordular onlara güzel bi cevap verelim.Gizli Bahçe ile görüşüyorum.Siz de yolunuz düştüğünüzde Crossfire konseri ne oldu geliyorlar mı? gibisinden sorular sorarsanız eminin beni daha da ciddiye alıcaklardır.Eğer mesajım Crossfire elemanlarına rahatsızlık verdi ise -cünkü izin almadan ve kesin bişi olmadan yazdım-hemen silebilirim.Konser için bir şey yapmak isteyen Antalya'da gerçek müzik dinleyen kişiler bana [email protected] adresinden ulaşabilirler...

Gölge olabilesi en yüksek mekan zaten. Adam gibi bir yer olduğundan değil ama Gizliye göre iyidir, tabi halen daha benim yaşadığım yılllarda ki kriterleri baz alarak konuşuyorum. Onun haricinde deli gönül Kaleiçi'nde ki anfi tiyatroda bir konser olmasını ister; ama maalesef imkansız gibi...

Amfi gerçekten imkansız.Zaten Gölge Bar Gizli Bahçe oldu.The Bar var 2 yıl önce Soul Sacrifice ve Catafulque gibi grupların katıldığı bir organizasyon yaptı ama şu anda The Bar'da sahibinin para kazanma sevdası yüzünden Haluk Levent çalıyor.

Selamlar;
__Ben üstteki tartışmayla ilgili birşeyler yazacaktım.
__Deniz Abi'm, Deniz Abla'm :LOL: inanın kuzanim bu yazdıklarınızı zaten okumuyordur, o kendi halinde, bilgisayarının olmamasına yanıyordur sadece. Ayrıca rencide olacağını da zannetmiyorum. ;) Lütfen aranız bu yüzden bozulmasın... :)
__Haydi kendinize iyi bakın... (Can, kriterlerine uygun olmuş mu yazım bari? :LOL: )
(Hafiften ılımlı bir mesaj olduğunu tahmin ediyorum, umarım biraz olsun işe yarar... :roll: )

Bazı firmaların, satış noktalarında biten CD'lerin yerine yenilerini geç yollamak ya da henüz ilk defa piyasada satılacak CD'lerin satışını geciktirmek, maillere cevap vermemek, geç cevap vermek, gibi kötü huyları var. Biz de istiyoruz bir an önce CD'ler gelsin...

crossfire uyeleri burdayken sunu soylemek istiyorum.gittikce buyuyen grupsunuz kaliteli muzık cıkıyor ortaya ama bence turkçe muzık yapsanız daha ilgi cekersiniz ve daha hoş olur.

Yok yabancı gayet güzel.Zaten gerçek müzik dinleyen adam İngilizce olsun Fransızca olsun dinler merak etme sen.

Bu arada cd işini bir an önce gerçekleştirin.

şu gelibolu ve ...and darkness fallin' şarkısında geri vokal yapan bayan kimdir acaba çok beğeniyorumda kendisini :) ayrıca deerrudolf la konuşmalarımızda söylediğim gibi ...and darkness fallin' i çok seviyorum ve konserde çalmanızı istiyorum ama o şarkıyı çalmazlar yanıtı alıyorum hep çağlar dan hehe :) nedeni nedir acaba :D yani albümde ilk dikkatimi çeken şarkıydı o benim :? ilginç

s_hifty demiş ki:
...and darkness fallin' i çok seviyorum ve konserde çalmanızı istiyorum ama o şarkıyı çalmazlar yanıtı alıyorum hep çağlar dan hehe :) nedeni nedir acaba :D yani albümde ilk dikkatimi çeken şarkıydı o benim :? ilginç

Grup konserlerde daha hızlı, saldırgan, seyirciyi coşturacak parçalara yer veriyor.
Parça altyapılarında da güç ön planda oluyor. Seyirciyi yerinden kaldırıcı playlistler hazırlanıyor.
Hatta son konserlerde The Forsaken bile çalınmadı ama bunun nedeni kısıtlı sahne süresiydi.

20 Mart 2005 tarihinde Çanakkale'de yapılan albüm galasında ise yaklaşık 90 dakika sahnede kalıp çok sağlam bir playlist ile seyirciyi selamladılar.
İşte Crossfire resmi tarihçisi olan bendenizden (konser anılarını kitap yapsak, mizah tarihine geçerim) sizlere o playlist:

01. Intro - AGGRESSION TREATY
(Slaves 2 defa olur da intro olmaz mı)
02. SLAVES
(sistemdeki sorun nedeniyle 2 defa çalındı, ilki de soundcheck oldu)
03. ETERNAL LIES (NonServiam)
04. UNFAIR
(tel koptu, Kerem'e değiştirme zamanı kazandırmak için playlistte öne alınan parça)
05. WAR ENSAMBLE (Slayer cover)
(çok gürültü yapmışız polis geldi)
06. INNER CONFLICT
07. DNR (Testament cover)
(gürültüye devam, yine polis geldi, bu defa çok ısrarcılardı ama içeri sokmadık)

08. THE FORSAKEN
09. A TOUT LE MONDE (Megadeth cover)
(seyircinin Megadeth tezahüratı üzerine playlistte olmamasına rağmen bonus parça)
10. SUNDAY
(demodan hoş bir sürpriz, playlistte olmamasına rağmen hazır yavaşlamışken)
11. GELİBOLU
Çanakkale Geçilmez ! (albüm galası için zamanlama ve yer asla tesadüf değildi)
12. UNDER SIEGE
(tadı damakta bırakan kapanış, şöyle bir daha dedirten cinsten)

İlk bis
13. NIGHTWOLF
14. TERRITORY
(Sepultura cover)

İkinci bis (yoğun istek üzerine)
15. ETERNAL LIES (NonServiam)
16. NIGHTWOLF

Üçüncü bis (Çanakkale rules !!!)
17. GELIBOLU
18. TERRITORY

Anaa, sen gitmiş miydin o konsere?
İki Çanakkale konseri de iki Öz-de-bir sınavı ile aynı gündü. İkisine de gidememiştim. :cry:
Haa, ama Öz-de-bir'ler ÖSS'yi kazanmamda etkili oldu mu? Kesinlikle... :LOL:

Geri