Crossfire

Çanakkale'ye ilk gidişim oldu ve taptım. Keşke daha fazla gezebilme imkanımız olsaydı. Neyse bidahakine artık. Konser de ayrı bir güzeldi(bazı olaylar dışında :roll: ), çok kalabalık değildi ama bütün seyircilerin coştuğu, gün batımı eşliğinde gelibolu parçasının nakaratının hep bir ağızdan söylendiği, müthiş bir ortamdı.

Seyirciler böle sahne onunde Kaya ile Kerem ' in penasını almak icin yarısa girmişti , ben orda kopmustum böle acaip bi ruh haline girdim falan :} Unutamayız herhalde canakkale ' yi : }

damien_bloodytears demiş ki:
Ya ne konserdi o ya herkes şarkılara eşlik ediyordu:) Atmosfer çok güzeldi keşke yine aynı havayı yakalasak:)!

Ya bu ilk Çanakkale konseri, albüm galası olan, 20 Mart 2005 :LOL:
Tek çıktılar konsere, eee albüm galası değil mi ve doya doya kaldılar sahnede. Bugüne kadar hiçbir konserde o kadar kalmamışlardı sahnede. Epey eğlenceliydi.

Eheheheeee... Ya ben albüm galasının playlisitini yazınca başlamadı mı bu konuşma :LOL:
Hıh işte onu kastetmiştim, neyse, sizin geldiğiniz konser de iyiydi ama asıl eğlencenin köküne biz bir önceki gün şehitlikleri, müzeleri, sahili, Çanakkale sokaklarını ve akşam da barlarını gezerken indik.

Keşke biz de bir gün önceden gelmiş olsaydık :kafaat
Bir dahaki sefere 3 gün öncesinden gidip Bozcaada' da dahil her yerini gezmek lazım. Kaldığımız yurttaki sahili ve manzarasını unutamadım valla

Harbi ya o nası bi misafirhaneydi öyle of of denize bakan oda , onumuz agaclar , büfe var buz gibi bira satıyor , saat sabah 3 olmus , deniz dibinde kayıkta icen 3 5 deli falan var , kimse artık onlar :LOL: Tekrar gideris isallah ...

Rebel_Werewolf demiş ki:
Eheheheeee... Ya ben albüm galasının playlisitini yazınca başlamadı mı bu konuşma :LOL:
Hıh işte onu kastetmiştim, neyse, sizin geldiğiniz konser de iyiydi ama asıl eğlencenin köküne biz bir önceki gün şehitlikleri, müzeleri, sahili, Çanakkale sokaklarını ve akşam da barlarını gezerken indik.

Ya ben bu ara o kadar gaza geldim ki :LOL: O yüzden Mayıstaki konserden bahsediyoruz zannettim :)
Çok feci gaza geldim o yuzden deli gibi forumlara yazı yazıorum:)
Bu ara gerçekten kafama takıldı En sevdigim grubun artık bi yerlere geldigini görmek istiyorum!
Rica ederim Çağlar :D

Sitemizde güncellemeler var...
Fırsat buldukça daha da güzel şeyler eklenecek. "Galeri" bölümünün açılmasına çok az kaldı. Konserlerden fotoğraflar, kısa video görüntüleri... Bekleyin! :)

Rebel_Werewolf demiş ki:
01. Intro - AGGRESSION TREATY
(Slaves 2 defa olur da intro olmaz mı)
02. SLAVES
(sistemdeki sorun nedeniyle 2 defa çalındı, ilki de soundcheck oldu)
03. ETERNAL LIES (NonServiam)
04. UNFAIR
(tel koptu, Kerem'e değiştirme zamanı kazandırmak için playlistte öne alınan parça)
05. WAR ENSAMBLE (Slayer cover)
(çok gürültü yapmışız polis geldi)
06. INNER CONFLICT
07. DNR (Testament cover)
(gürültüye devam, yine polis geldi, bu defa çok ısrarcılardı ama içeri sokmadık)

08. THE FORSAKEN
09. A TOUT LE MONDE (Megadeth cover)
(seyircinin Megadeth tezahüratı üzerine playlistte olmamasına rağmen bonus parça)
10. SUNDAY
(demodan hoş bir sürpriz, playlistte olmamasına rağmen hazır yavaşlamışken)
11. GELİBOLU
Çanakkale Geçilmez ! (albüm galası için zamanlama ve yer asla tesadüf değildi)
12. UNDER SIEGE
(tadı damakta bırakan kapanış, şöyle bir daha dedirten cinsten)

İlk bis
13. NIGHTWOLF
14. TERRITORY
(Sepultura cover)

İkinci bis (yoğun istek üzerine)
15. ETERNAL LIES (NonServiam)
16. NIGHTWOLF

Üçüncü bis (Çanakkale rules !!!)
17. GELIBOLU
18. TERRITORY
ABOOOOOOO!!! dedim içimden yazının sonunda... süpermiş hakkaten, orda olmak isterdim :cry:
bundan sonrkileri sanırım kaçırmıcam.... kaçırdıkalrıma yanarım artıkın... :(

-rock- demiş ki:
O resimler sayende tamamlanıyor :dans

Sayın resmi konser fotoğrafcımız :elsalla

Sizlere faideli olabildiysem ne mutlu bana efenim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. İnşallah yeni, güzel fotoğraf makineleri hediye edersiniz de, ben de daha güzel, kaliteli fotoğraflar çekerim :kaydim

Geri