Refreshment(Death Metal,Metal Core)-Ankara

Özer baba,tesadüf de olsa benim müziğe başlangıcıma şahit olan insandır benim için yeri ayrıdır :) ...Yasasın IMPULSE yasasın REFRESHMENT :LOL: ...Abi Tekrar tekrar kutluyorum mükemmel şarkılar :!: ... :idea: "Manifesting of sins" diorum baska da bşi demiyorum. :idea: ..

YunusMetallicAfan demiş ki:
piyasadaki tek amon amarth çalan grup ne diyim ah bide with doen on our side albümüden ekleseler tam süper olcak yokmu la with oden on our side dan en baba albüm bu albüm kesinlikle bekliorm :D
Yunus dostum biliyosun Eleman sıkıntısı çekiyorduk yaklaşık bir buçuk aydır..Daha yeni toparlayabildik grubu babako..Adaptasyon süreci bittiğinde dediğini düşünürüz hem neden olmasınkii..Amon Amarth bu çalınmazmı yanee..:D

asalsayi demiş ki:
Özer baba,tesadüf de olsa benim müziğe başlangıcıma şahit olan insandır benim için yeri ayrıdır :) ...Yasasın IMPULSE yasasın REFRESHMENT :LOL: ...Abi Tekrar tekrar kutluyorum mükemmel şarkılar :!: ... :idea: "Manifesting of sins" diorum baska da bşi demiyorum. :idea: ..
saol canım da keşke demo hakkındaki düşüncelerini bizim topic'e yazsaydın.ahahah ;)

KONSER

1.KYMBOO (PUNK)
2.REFRESHMENT (METAL)
3.TANSİYON12.8 (PUNK)
4.MOBİDCYK(ROCKBLUES)
5.VİSUAL SİLİNCE(METAL)

YER: EKİN SANAT MERKEZİ (MENEKŞE-1 SOKAK NO:8 ONUR ÇARŞISININ ALTINDA)
TARİH: 14 NİSAN CUMARTESİ
SAAT: 13:00
GİRİŞ: 7.5 YTL

18 YAŞ SINIRI YOK

o gün refreshment a ben çikacam :D:D gelin gari:D yaaw doukan hiç laf anlamion yaw 100 kere söledik içerik ya metal olsun ya punk olsun ya alternatiwe olsun die sunlari kariştirma die de ... anlayana..

infradark_lead_guitarss demiş ki:
o gün refreshment a ben çikacam :D:D gelin gari:D yaaw doukan hiç laf anlamion yaw 100 kere söledik içerik ya metal olsun ya punk olsun ya alternatiwe olsun die sunlari kariştirma die de ... anlayana..

Biz arkadaşlarla görüşme yaparken karışık bi grub sıralaması olcanı belirtik

KONSER

1.KYMBOO (PUNK)
2.REFRESHMENT (METAL)
3.TANSİYON12.8 (PUNK)
4.MOBİDCYK(ROCKBLUES)
5.VİSUAL SİLİNCE(METAL)

YER: EKİN SANAT MERKEZİ (MENEKŞE-1 SOKAK NO:8 ONUR ÇARŞISININ ALTINDA)
TARİH: 14 NİSAN CUMARTESİ
SAAT: 13:00
GİRİŞ: 7.5 YTL

18 YAŞ SINIRI YOK

Yok be Ali herkonserde iyi sayılmazdık hattaa bi tanesinde feci sıçtık ama herzaman elimizden geleni yapıyoruz.Yorumlarınız için sağolun...14 ünde coşturacaz inşallah...

infradark_bass_player demiş ki:
refresment'in grup elemanları hepinizi sewiom.bütün konserler de çok başarılısınız.Eminim ki 14'ündeki konserde de bomba gibi olcaksınız.Başarılar diliorum.konser günü grşrz;)
Yavrum benim ya!:D bizde seni şok seviyoruz.Ne de olsa grubun üstünde senin de emeğin war... gelin gayrı konsere de konser yine ii gecsin ;).. Beklioruz IAI (mutlaka)

Geri