Cin Seddi

Tamam bakın ama bu c.ESİ bİZİZ'DEYİZ zİra çok duygusallık var üzerimizde şu aralar bilmiyorum n'olur? gElin de birlikte bir atalım üzerimizden şu baharla birlikte gelen sendromları,grupça duygusalız :(

Bu HAftada herzamanki gibi cin seddi estirdi özlem sahne sana sen sahneye çok yakışıyosunuz sesin söylediğin şarkılarla birleşince uçuruyo devam her hafta gelcemmm :)

merhaba...

Evet arkadaşlar bu cumartesi programı bahara hoşgeldin programı olsun.gerçi ben böyle söyledim diye kesin kar yağar o gün ama neyse...bu hafta davula her vuruşumda bir çiçek açsın...

selamlar herkese..

Böyle baharlar, çiçekler, böcekler...
Çarpıldınız mı ne oldu.
Acı yok acı yok... çalmaya devam... haydi Cin Seddi sahneye...
:D
AAAA... Ama şu laf çok güzel edilmiş...

NİSAN MAYIS AYLARI GEVŞER ...... YAYLARI.

Noktaları istediğiniz şeylerle duruma göre doldurun. :LOL:

Dün IV umarım iyi geçmiştir. Şu sıra hafta içi çalıştığım okullar için plan program hazırlıyorum ve kaset dolduruyorum.
Dün yine evde işlerim vardı. Hafta sonu eğlenceye devam...
Kolay gelsin. 8)

Bu arada ÖZLEM... SOUTHPARK (HASTASIYIZZZZ...TV de izlediğim yegane program :LOL: ) avataır tam isabet olmuş. 8) 8)

yaşasın south park kardeşliği o zaman :zipla

bu arada arkadaşlar baharla gelen rehavet, çiçekler böcekler vs insanın üstüne çöküyo :kaydim haklısınız walla :p ama ankara havası işte kendimize getirecek gibi görünüyo, kandırdı yine bizi, soğuklar geliyomuş. toparlanıp eğlenmeye devam o zaman ;)
görüşmek üzere :elsalla

Dün gece yine iyi performansla geceyi noktaladınız tebrikler.

Uğur; gitar tonuyla mı oynadın ne yaptın ama solo tonların çok daha iyi geliyordu kulağa. Özellikle STOP'ın solosu iyiydi.
Ayrıca WICKED GAME'in solosunun yeni halide daha iyi olmuş. Sağlam modifiye. :idea:

Bu arada Özlem... Dün gece sayende bir iddia kazandım. Bunuda Şebnem Ferah parçasında sesini güzel kullanmanla sağladın. Keza yanımdaki müzik öğretmeni olan arkadaşla o tiz sese çıkar çıkamaz diye iddiaya girmiştik. Sağolasın dün sen güzel söyleyince ben de kazandım. Ayrıntıları bir ara anlatırım. :D

meraba arkadaşlar bu akşam IV Rock Bar' da çalıyoruz. Bekleriz....Bi de sınırsız bira günü mü ne öyle bi şey var bu akşam:)

Arda bu arada notalar yanımda istersen akşam uğra vereyim...mail olayı biraz zorlıyacak gibi:(

4 NİSAN PAZARTESİ
IV ROCK BAR SAAT 20:00

Tamam geleceğim...
Akşam 21:00 de bitecek bir seminerde olacağım ama nasıl olsa sizin program o vakitlerde başlıyor.

SAÐOLASINNN. Acaip büyük bir yükten kurtardın beni. :D

Selamlar.
Tunç, verdiğin notalarla hayatımı kurtardın.Sağolasın. İyiliğini unutmayacağım.
Bu arada programda kalmak istedim fakat "sınırsız bira günü" olduğu için kalamadım. Keza tüketmediğim bir şey için para istediler haliyle girişte.
Grup elemanlarının arkadaşıyım diyede zorlayıp sizi zor durumda bırakmak istemedim.
Cmt Biziz'de çıkartırız acısını. :D

slm dostlar..

Bundan sonra pazartesi günleri IV bardayız...girişte 10 milyon alıp sınırsız bira kampanyası yapıyorlar.
bira severlere duyrulur.
Ayrıca akustik program yappa işini ciddileştiriyorum bayan vokal aramaktayım. format ne olur bilmiyorum.bir gitarist dostumuz daha var üç kişilik bi proje.ilgilenenlere yada tanıdığı olanlara duyrulur...

herkese selamlar...

Geri