Nutshell (alternative/hard-core/pop-rock) - ankara

cumartesi günü bizimle gelip eğlenen bütün arkadaşlarımıza ve inanılmaz dinleyici kitlesine :) teşekkrler cumartesi saat 23:00'da tekrar görüşmek üzere...

Geldik Gördük İzledik Beğendik sorada Mutlu Bı sekılde eve Geldık:D yanlız 1-2 parçanın ısmını örenmem lazım önumuzdekı performansınızda bırısı yapışırsa su su parçanın adı ne dıye korkmayın o benım:D

guns'n'roses coverınızı ilk kez dinledim gibi geldi...baya güzel olmuş. gitar solosu mükemmeldi. bence tek vokalle daha iyi olurdu, o da herhalde yağmur'un güçlü sesine çok aşina olduğum içindir...mükemmeldi ama cover ya süpersiniz.

ayrıca başka bir forumdan bir arkadaş "vokali ve davulcusu bayan olan gölgedeki alternatif rock grubuna bayıldım harikalar" dedi ve size iletmemi istedi =]

zeynepcim aslında birkaç aydır çalıyoruz sweet child o'mine'ı. daha önce dinlememiş olmana şaşırdım. kadim dinleyicilerimizden gelen böyle güzel yorumlar çok mutlu ediyor bizi.

sen de o diğer forumdaki arkadaşa selamlarımızı ve teşekkürlerimizi iletirsin zahmet olmazsa.
tekrar beklerizzz

zeynep'cim teşekkürler yorumun için perşembe yani arife günü YOLCU rOck Bar'da cumartesi yine GÖLGE'de görüşmek üzere hoşçakalın...

Cumartesi Günü Gölge Deki Performansınız çok güzeldi başarıların Devamını Diliyorum:D Yapışmayı unuttum bu arada:D bı dahakıne artık..o parçayı örenmem lazım:D

Bi parça var blues gıbı hafıften hatta arada aklımda kalan tamamen uydurma olarak soledıgım sözlerıde şunun gıbı an loveeeeeeeeeeeeee oooooooooooooooooooooooooooooooo .. dın dın dın dı dın dı dıdıdı an love ... bıdıdıdıdıdı ... an loveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gıbı :D

neler oluyo burda sağol mertcim arkadaşı rahatlatmışın da ulan şarkının adı long train running nası anlaştınız siz :) bu akşam saat 22:00'da YOLCU ROCK BAR'DA nutshell ii eğlenceler...

Geri