South Park

limpin_parkit demiş ki:
CedriX demiş ki:
filmi cikcak ne zaman cikcaigini bilen varmi??

south park "bigger, longer and uncut" filminden söz ediyorsan film çoktan gösterildi.ama türkiye de gösterilmedi.içindeki yüzlerce el hareketi ve küfür yüzünden..

yok yeni film cekiyolar o eskiyi biliyorum ben Amerika da secimlerden önce yapmak istiyolarki George Bush secimi kaybetsin diye felan yani sadece o adamla dalga geccekler iste...

Bu arada Bigger, Longer&Uncut harika bi film, bulabilirseniz izlemeye çalışın derim. O film hakkında konuşmak isterdim ama söyleyeceğim her şey spoiler olacağı için bu aşamada sessiz kalmayı tercih ediyorum. :twisted:
Dayanamıyorum ya, Saddam ve şeytan !

scrotestical demiş ki:
Bu arada Bigger, Longer&Uncut harika bi film, bulabilirseniz izlemeye çalışın derim. O film hakkında konuşmak isterdim ama söyleyeceğim her şey spoiler olacağı için bu aşamada sessiz kalmayı tercih ediyorum. :twisted:

bende varda bi turlu izleyemedim gitti vaktim olmadi ben izleyince konusuruz...

scrotestical demiş ki:

Bencede çok iyi, özellikle cennet olayında kopmuştum ben...

99'da çıkan bir bir filmin spoileri olmaz yaf ehuea
söyleyin söyliiceeenizi ehuea :p
en çok tooth fairy ve hate crime bölümlerini hasta yarılıyorum.
7. sezondan sonrasını da izlemedim belki 8 tam hatılamıyorum. :))

Filmde Amerikan ordusunun savaş planı yaptığı bir sahne vardı,en önden siyah birlik gidecek diyorlardı,siyah birliğin hepsi de zenciydi.Adamların bakışlarını hatırladıkça kahkaha atıyorum.Çok aşağılık bir espri anlayışı ama komik.
Benzer bir espri de Yahudi Stan'in kuzeni geldiğinde vardı.Öğretmen kuzene konsantrasyon eksikliğin var deyince Cartman consentration(toplama) kampına yollayalım o zaman diyordu.Sonra da gelip özür diliyordu,özür dileyişi daha da komikti.

hem siyah birliğin bi kısmı tanklara falan zincirlenmişti, o da çok komikti..
saddamla şeytanın eşcinsel ilişkileri süper hem...
ş: bana eskisi kadar ilgi göstermiyosun saddam
s: napıyım, yatağa girdiğimde tek gördüğüm koskocaman kırmızı bi g.t!
:twisted:

millet joe strummer'ın olduğu bi bölüm varmış,ben kaçırdım nasıldı?...int.ten animasyonunu gördüm o bile beni güldürmeye yetti...:)

bu götlek bölümü dediğin "ben affleck" in olduğu bölümmü?..eric in sonlarda söylediği laf tam oturmuş..ben affleck için:BEN GÖTLECK demişti..
dublajdan mı yaptılar nasıl oldu bilmiyorum..

Ben Assleck demişlerdi.(ass=afedersiniz g.t)
Benim acaip hoşuma giden bi bölüm de şuydu,stan'e böbrek nakli yapılmazsa ölecekti.Kasabada sadece Cartman'ın böbreği uyuyordu.Cartman tabii ki böbreğini vermeyi kabul etmediğinde çocuklar gece evine gizlice girip böbreğini çalmaya karar vermişlerdi.Cartman'ı uyandırmadan karnını açmışlardı ki bir baktılar Cartman BÖBREK-KORU 2000 diye bir alet takmış.PUHHOHAAHAA.Böyle alet olur mu yaw?

o alet bekaret koruma bilmemkac diye 'korkunc bir filmde' de yapılmıştı snrm.

süper bölümdü tabi. cartman ın böbreği de tam çalışmıyordu ztn.

gecen pazar izlediyseniz kenny hastanedeydi. acaiip acıklı bir bölümdü. kötü oldum.

slm south parkçı arkadaşlarım..tam bir kyle hayranıyım her zaman en mantıklıları en soğukkanlıları ve en şapşalları..bençe en iyi bölüm yüzüklerin efendisi ile dalgageçtikleri bölümdü..yeni bölümlerinin başlaması için sabırsızlanıyorum

ben şeyde kopmuştum chef konuşma yaparken bilim adamıın yanında duran ve ona benzyeen küçük çocuğa 'hey what the hell are u supposed to be anyway' diyişi uaahh komikti byağı

ayrıca chefin bir olayı daha war ehuea
hangi bölümdü işte KKK nin olduğu bölüm etrafta white power white power diye dolaşırlarken
southpark bayraını ırkçı olması ile ilgili ehuea
orda herkesin önünde işte bilmem kaç yıl önce biri bu durumu protesto etmek için kendini yakmıştı işte ben de öyle yapacağım deyip herfin tekini yakıodu orda yarılmıştım resmen ehuea :LOL:

Geri