Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

arkadaşlar ben 2.el bir ibanez aldım grg 270B yazıyor arkasında sanırım modeli bu...nasıl bir gitardır?fiyatı nasıldır zira 300 dolar verdim kazık yemişmiyim bir de mayetiklerde siyah bir tabaka oluşmuş biraz çıkıyor ama bunu tam olarak temizlemek mümkünmü ve nasıl olabilir?

selam benim elimde bir oscar schmidt washburn bir zoom505 birde metal zone var ve bir amfim eksik acaba hangi amfiyi almalıyım ben marshall die düşünüyorum ama bi soriim
dedim

merhaba,
bende 2 senedir elektro gitar çalıyorum.Fakat gitar piyasası hakkında pek bir bilgim yok.Bir Fender stratocaster im var.Başka bir gitarda kullanmadım.Onun için iyi bir kıyaslama yapamıyorum.Sizce bu gitar nasıldır?Sahnede rahatlıkla kullanabileceğim bir gitarmıdır?

caglarlp demiş ki:
tarzım genelde thrash metal.vede elimde 280-350 dolar
bulabilirim önerilerinizi bekliorum

eğer 425$ a kadar çıkabilirsen sana marshall MG 50 DFX öneririm
hindistan malıdır ama bence gayet sağlam bi amfi

938.jpg

dogucann demiş ki:
merhaba,
bende 2 senedir elektro gitar çalıyorum.Fakat gitar piyasası hakkında pek bir bilgim yok.Bir Fender stratocaster im var.Başka bir gitarda kullanmadım.Onun için iyi bir kıyaslama yapamıyorum.Sizce bu gitar nasıldır?Sahnede rahatlıkla kullanabileceğim bir gitarmıdır?

eğer gitarın usa malıysa bu msjı direkt sil bence :D :D :D :D :D :D

electro gitar alcam fakat hakkında çok şey bilmiyom beni belli sğre idare etsin ama ucuz olsun istiyom kalite orta fiyatlı bişeler düşünüyom

alırken en çok nelere bakmak lazım

falan filan

Saygılarımla

unknow_artist demiş ki:
electro gitar alcam fakat hakkında çok şey bilmiyom beni belli sğre idare etsin ama ucuz olsun istiyom kalite orta fiyatlı bişeler düşünüyom

alırken en çok nelere bakmak lazım

falan filan

Saygılarımla

1- Ne kadar paran var?
2- Ne tarz müzik yapmak istiyorsun?

Geri