Gitar ve Ekipmanı Hakkında (Genel)

Slaytanic demiş ki:
VICTOR_LEVI demiş ki:
arkadaşlar jackson rx10d hakkında bir bilgisi olan veya daha önce kullanan varmı, bu gitarlar nasıldır?Laylaylomda satılanlar japon mudur?

laylaylomdan uzak dur ben kullanmadım japon olduklarını biliyorum

laylaylom iyidir aslında geçen sene bi akustik aldım bayaa kolaylık yapmışlardı.Salih diye bir eleman var merkezde her gittiğimde ilgilenir çok iyidir.

Mrb arkadaşlar ,
Epiphone Del Rey almaya karar verdim
gitar gercekten cok hoşuma gitti , PRS kasası , 2 OBL Humbucker ı var , Tune-O-Matic köprü ve 24 perde falan filan...
kullanmış olan birileri , yorum yapabilecek birileri varsa gercekten sevinirim çünkü gitarın içime sinmesini istiyorum
şimdiden yorumlarınız için teşekkürler ,
herkese ii çalışmalar...

rastansaga demiş ki:
SOAD demiş ki:
SOAD demiş ki:
Arkadaşlar Cort X serisindeki x-6 gitarının Kore yapımı olanı mı yoksa Endonezya yapımı olanı mı daha iyi? yardımcı olursanız sevinirim?

Sağolun şimdiden....
x

yok mu bilen_?

Tabii ki kore

abi kesin o mu emin misin? korea yapımı olan endonezya yapımı olandan daha ucuz!!!yani belki o daha kalitesiz oluğu için ucuzdur ne dersiniz?

thorax demiş ki:
Mrb arkadaşlar ,
Epiphone Del Rey almaya karar verdim
gitar gercekten cok hoşuma gitti , PRS kasası , 2 OBL Humbucker ı var , Tune-O-Matic köprü ve 24 perde falan filan...
kullanmış olan birileri , yorum yapabilecek birileri varsa gercekten sevinirim çünkü gitarın içime sinmesini istiyorum
şimdiden yorumlarınız için teşekkürler ,
herkese ii çalışmalar...

biz kötü alma desek almayacakmisin?? ne güzel begenmissin iste bence git al yanilsan bile sonuçta kendi karari vermis olucaksin. bende gitar alirken çok akil danistim, herkez farkli bisey söyledi (normal olarak), en sonunda yine kendi begendigimi aldim hiçte pisman degilim

SOAD demiş ki:
rastansaga demiş ki:
SOAD demiş ki:
SOAD demiş ki:
Arkadaşlar Cort X serisindeki x-6 gitarının Kore yapımı olanı mı yoksa Endonezya yapımı olanı mı daha iyi? yardımcı olursanız sevinirim?

Sağolun şimdiden....
x

yok mu bilen_?

Tabii ki kore

abi kesin o mu emin misin? korea yapımı olan endonezya yapımı olandan daha ucuz!!!yani belki o daha kalitesiz oluğu için ucuzdur ne dersiniz?
Bana güven,kesinlikle kore. Kore fabrikası Cort'un asıl fabrikası. Zaten ESP LTD,İbanez,fenderin kore yapımı olanları,....vs. hepsi Cort'un kore fabrikasında üretilir. Onun için kore ise güvenebilirsin kalitesine.

arkadaşlar 3 hafta sonra yurtdışından tanıdığım gelcek ben ibanez s520 ve jackson dmxg arasında kararsız kaldım jackson alırsam manyetiklerini değiştirecegim tb4 ve 59 la siz hangisini önerirsiniz?

madem yurdışından gitar getirtiyosun niye hala ibanez jackson.. birsörü seçeneğin var, burda başka gitar yok diye kör olmuş millet..
içime sıkıntılar bastı, tünelden geçerken kafamı eğiyorum artık..
ibanez jackson sahipleri dernek kursa il olur meclise girerler artık..

yok aslında epiphone fender gibi guzel gitarlar var biliyorum ama klavyeleri cok değişik kalın baya 1.5 yldır hep ince saplı gitar calıyorum ondan bu 2 modeli seçiyorum aslında prs yi cok seviyorum ondan ibanez s520 yi düşünüyorum prs 3000 dolar tabi bizim bütçe kısıtlı anca 600 dolar verebilriim

rastansaga demiş ki:
SOAD demiş ki:
rastansaga demiş ki:
SOAD demiş ki:
SOAD demiş ki:

Sağolun şimdiden....
x

yok mu bilen_?

Tabii ki kore

Bana güven,kesinlikle kore. Kore fabrikası Cort'un asıl fabrikası. Zaten ESP LTD,İbanez,fenderin kore yapımı olanları,....vs. hepsi Cort'un kore fabrikasında üretilir. Onun için kore ise güvenebilirsin kalitesine.

peki teşekkür ederim....

Arkadaşlar tartışma ortamı yaratmayalı yav.!ne olur sanki alıntı yapsa Slaytanic!!!seni rahatsız ediyorsa okumazsın olur biter!Üstelik forum kurallarında da bunun yasak olduğu yazmıyordu yanlış hatırlamıyorsam....

Geri