Pin-up

valla ne yalan söliyim istanbula gelmeden,dinlemeden sadece erkeklerin gözüne hitap eden bi grup gibi geliodu ama cidden iisiniz...tebrikler...

EzgiPinUp demiş ki:
hersey için çok teşekkürler..
eskişehirde cok eğlendik, çok mutlu olduk dinleyicilerin enerjisi süperdi (asıl ben aşık oldum hepinize :) :p ) !! tabiki 2 haftalık program değil.. Siz bizden bıkana kadar çalcaz..:p

buralarda yakın zamanda sert müzik dinlemeyeli baya olmuştu, yazın hayal kahvesi baya dolu olur gibime geliyo
bu arada brutal vokalini çok beyendim :taptim

mrb yav bu nasıl bi muhabbettir anlıyamadım geçenlerde öylesine bi kemancıya gidip eğlenelim dedik arkadaşlarla baktık ki kızlardan oluşan bi grup müziğe benzer bişiyler yapmaya çalışmış öncelikle anlamadık ne olduğunu baktık ki 4 tane kız etrafına bir sürü robini barzoyu toplamışlar neyse gelelim müzikleere eğlenelim dedik gece piç oldu daralip çıktık sonra öğrendikki bunlar bide her hafta burda çalıyolarmış. Ya arkadaşlar yapmayın sizde biliyosunuz 4 kız diye tutan grup bunlardan nice kaliteli gruplar var hiç bi noktaya gelemiyorlar. kız olmasalar kimsenin umursuycakları yok H2000 de de demo olmadan nasıl çalmışlar belli (östrojen).Ya böylelerinin öyle barlarda çıkmasının tek nedeni ardında bir sürü abazayı getirmeleri.Bunlarda=bira sayısı örneğin gece clublerinde insanları çekmek için önlere manken gibi haunlar koyarlar bunun da nedeni işletmecinin kar amacı güderek onları bir araç olarak kullanmasıdır.Ayrıca bu forumda bile Pin-up tan çok daha kaliteli gruplar olmasına rğmen hiç birinin sayfası 10 sayfayı geçememiş nedenii östro....

haaa bi sözümde davulcuyaa aksak kick nasil oluyo bilioruz..Senin aksak nasıl bi aksakta sen ölee seviyosun. Bi kere metronom anlayışı yok kickleri karıştırıyorsun sonları aksak diyip yırtmaya çalışıyosun ilginc tabe siz CİN olmadan adam çarpmaya çalışıyosunuz....Tamam belki yaptığınız işi sewiyor olabilirsiniz zevkte alıyo olabilirsiniz ama insanları kız kimliği altında sömürmeniz tahammül edilir bisi diil fazla omrunuz yok.. :evil:

skateboard @#?! newskool punk rock crew nereee bunlar neree..imajlar haric.. 8)

ya bi kopun gidin köyünüze dagalin cimene cagira..
memleketli olun..orda koyunlara punk yapın bizim kafamızı ütmeyin koyunlar tam size göree burdakilerden bi farkı yok onların zaten zaten şimdi hemen zıpırlık yapıp cevap vericeğinizi bilsemde şimdiden söliyim bidaha buraya girmicem rahat olun yane..

FoRTuNe_ 'e: isteyen istediğini düşünebilir müzik konusunda, istediği eleştiriyi de yapabilir ama bunu da belli bir terbiye kuralları içinde yapmalıdır. seninki o kuralları bence çok aşmış bir eleştiri olmuş, lütfen biraz daha saygılı olalım. en azından bayanlara karşı...
eleştiri konusuna gelince ben katılmıyorum, hoş canlı hiç seyredemedim ama dinlediğim demo kaydı bana bir fikir veriyor. bu da sırf bayan oldukları için bir yerlere geldikleri değil, gerçekten iyi bir iş çıkarmış olmaları- ki tarz bana hitap etmiyor ben objektif olarak sound, çalabiliite ve grup olabilmeyi değerlendiriyorum. pin-up tan çok daha iyi gruplar bi yere gelemiyoların aksine ise bence pin-up tan çok daha kötü gruplar bi yerlere geldi ve geliyor diye düşünüyorum.

ya ben pinup'ı yeni tanıdım ama baya ünlüler galiba. pinup sende galiba grubun üyelerinden birisin. sizin grup hakkında bana biraz bilgi verir misin? gerçi bi siteden okudum pinup hakkındakileri ama biraz daha ayrıntı dlursa iyi olur yani mesela ilk nerede çıktılar nasıl tanıştılar gibi. ben bu grupla ilgili bi haber yapmak istiyorum da

kesinlikle hayaldeki performans çok iyiydi.üstüne alınan alınsın ama özellikle en önde çıldırmış bi erkek kitlesi vardı.ciddi anlamda hiç hoş bulmadım.hepiniz o kadar tatlısınızki..başarılar diliyorum

18/07/2004 gecesi Eskisehir Hayalden Bazi PinUp Fotolari

18/07/2004 gecesi Eskisehir Hayalden Bazi PinUp Fotolari

1.gif

2.gif

3.gif

4.gif

5.gif

6.gif

7.gif

8.gif

9.gif

10.gif

11.gif

12.gif

13.gif

14.gif

15.gif

16.gif

17.gif

18.gif

Eskisehir gecelerini renklerdiginiz icin Tesekkurler....

slm pinup..esk hayaldesınız pazarları 2 haftadır takılıoz arklarla sıze ama pek eglenemıoz ya.temponuz hep aynı yok hayır kemancıda h2000de sahne almıs placeboyla aynı havayı solumus bı grupsunuz anladık da ne bıleyım pek sarmadı bızı.hayalı doldurmanızın temel sebebı kız olmanız ayrıca.ya bı daa gelmeyın hayale falan genc grupların onunu tıkıyonuz eskde.esk belkı bılmezsınız harbıcı metal mekanıdır hayal sayenızde ıpını koparanın geldıgı bı bara donustu.valla sahnede performans acısından davulcu ıı.elektro yerlerde surunuo sızın deyımınızle sıcıo..neyse hadı eyvallah

pillibebek_27 demiş ki:
slm pinup..esk hayaldesınız pazarları 2 haftadır takılıoz arklarla sıze ama pek eglenemıoz ya.temponuz hep aynı yok hayır kemancıda h2000de sahne almıs placeboyla aynı havayı solumus bı grupsunuz anladık da ne bıleyım pek sarmadı bızı.hayalı doldurmanızın temel sebebı kız olmanız ayrıca.ya bı daa gelmeyın hayale falan genc grupların onunu tıkıyonuz eskde.esk belkı bılmezsınız harbıcı metal mekanıdır hayal sayenızde ıpını koparanın geldıgı bı bara donustu.valla sahnede performans acısından davulcu ıı.elektro yerlerde surunuo sızın deyımınızle sıcıo..neyse hadı eyvallah

bi kaç tane sorum olucak sana..
Birincisi bizim ne tarz muzik yaptığımızla ilgili bi bilgin var mı?
Sizi sarması için Placeboyla aynı havayı solumamız mı gerekiyo?
Harbici metal mekanı nasıl oluyo bi açıklarmısın?
İlk inde beyenmediyse niye ikinciye geldin?
Ayrıca kimin önünü tıkıyomuşuz onu da bi söyle ki belki yardımımız olur.

ahh ahh yine çok üzdüler beni ..mateme boğdular yine beni gözyaşlarımı tutamıyorum..bırakıcam bu işi ben ühüü hıııkkk(sümüklerim aktı)
ha bi de metalciler olarak gelmessiniz pinup ı da iş yapmıo die kapının önüne koyarlar biz de oturur yine ağlarız..yine ağlarız(kız grubuyuz ya)
pin up bu hafta yine eskişehir hayal kahvesinde altın günü yapıcak..isteyen dolar getirebilir ehehe

Demonuzu dinleyebileceğim bi site falan yokmu, dinlemeden yorum zor oluyo, ama kız gurubu olmanız bi avantaj bence, ama kesinlikle sanatınızı örtmesin bu, Sizin konserlere gelenlere "hadi lan karılar varmış gidip bakalım" diye bişey düşündürtmeyin. Saygılar.

Ben artık başlık temizlemekten sıkıldım. Böyle hıyar hıyar konuşan herkese bok atan bazı tipler var, sizde cevap vererek herkesin işini zorlaştırıyorsunuz. Herkes birbirine giriyor sonra çık işin içinden. Böyle tipler geldiği zaman hiç muattab olmayın, site hakkında kısmına yazın ilk vukuatında atalım bitsin. İşin boku çıktıktan sonra değil adam ilk olayı başlattığı zaman bize şikayet edin. Saçma tartışmalara devam edenleri uyarısız sorgusuz sualsiz atıyorum haberiniz olsun, bu kadar çoluk çocukla uğraşamayız kusura bakmayın.

Tekrar ediyorum, gruplara eleştiri boyutunu aşan, hakaret eden üyeleri site hakkında kısmına şikayet edin anında atılacaktır, başlıklara cevap verip adamların istediklerini elde etmesine katkıda bulunmayın.

18/07 de Eskişehir konserindeydim. basçı ezgi harika. (mikrofon yüzüne çarpınca çok üzüldüm geçmiş olsun...) müziğiyle de baterist özlem.
beğendiğim parçaları "i'm a barby girl in the barby world". zaten onlara da yakışan bu.
eskişehir'deki el ilanlarında "all girl rock" yazıyor gittik biraz dağıtalım diye ama meğer punk yapıyorlarmış. buradaki ilanlarını değiştirseler ii olur. ticari bir korku var galiba...
bir de a.h.ö.'ın çeksene'si de fena olmamış hani.

arkadaşlar biz kızız bakın bizi izlemeye gelin fln diye bi yaklaşımda hiç bulunmadık..şu zamana kadar bu tip ifadeleri dile getiren izleyiciler,dinleyenler ve dinlemeyenler oldu.Yani bizi dinlerkende yamuk burnuma koca popoma bakmayın lütfen..ayrıca bence bizim grupta sahne performanslarında hiç kıssal bi yan göremiyorum.ki yaptığımız tarzda pek bi kızsal yön fln yok.Bknz :örnek aldığımız gruplar Kittie-the distillers-lunachiks erkek gibi kadınlar.Ha erkek gibi kadın nasıl oluyo onuda bilmiyorum.Böyle kadın olamaz mı o da tartışılıcak başka bi konu.yani böyle saçma bi açıklama yapmak benide uyuz ediyo..ama yeter artık taktırcam kazandığım paralarla bi tane heh :) neyse..Zortezurtek arkadaşımız beste fln demiş..elimizde bir sürü beste var..ama bizim başka projelerimiz var. bence süprizi bekleyin..

şimdi gelelim pın up'a bence gerçekten kötü (eehhh hatta kaka) begemmedim tabi sizi dinleyenlerde var neyse bizim fiks mekanımızda çıkmanızda bizim şanssızlıgımız

bu kızları görmek istemediğiniz fiks mekan var ya hani...onları ordan çağırıyolar biliyosunuz umarım..eğer hayal kahvesinde hisseniz falan yoksa ne bu şiddet bu celal anlayamadım?beğenmediğiniz grup çalıyosa yandaki doors park'a gidin orda fatih ürek falan çalıyo belki hoşunuza gider...daha sonra onun da cinsiyeti için sevildiğini söylemezsiniz umarım...

ayrıca pinup:canlı dinlemedim ama kayıtlardan duyduğum kadarıyla çok başarılısınız,sakın ha bir daha öyle "bırakıcam bu işi" falan duymayayım..."mermin biter manyaklar bitmez" demişti bir arkadasım...haklı...zaten forum sakinleri de kimin yorumuna daha çok güveneceklerinin farkındalar,bunlar için gerilmeye değmez...
sevgiler,başarılar...

Bisürü yorumda bulunan insanlardan biri olmak iztemiorum.ama sanırım bi şekilde fikirlerimi size ulaştırmak istedim. gerçekden çok başarılısınız hepiniz çok tatlısnız ayrıca ska ska ska sizleri gitarda snra kemanıda en sonda geçen hafta hayalde izledim..inanılmazdınız..bayan vokal e önyargımdan vazgeçtim üzüldüğüm tek şey çok daha kaliteli bi hayran kitlesini hakediyosunuz..olsun bölede güzel tekrar istanbulda görüşmek üzere
buarada özlem bilekliği hep sakla ben porsuk tüyünü saklıorum sizden hatıra...
sticking in my eyes NOFX hep bana çalın

Geri