Ogün Sanlısoy

................

tabiiki doğru, çünkü bunun doğruluğunu iyi bilecek bir arkadaşıma sordum. ki, Ogün Sanlısoy'un hiçbir konserini kaçırmam çok fazla takip ederim, öyle birşey olsa hissederdim ;) Üstelik dediğin gibi aşk olayı yaşa falan bakmaz, veye bu tür şeyler... Ogün'e aşık olmuycaz da kime olcaz hem :p :D Sevinmene sevindim :) Değişik bi cümle oldu :D bye bye....

metalangel demiş ki:
Rock müziği rezil edenler kervanına katılan güzide arabeskçilerimizden Ogün Sanlısoy... Senin gibi müzisyenlere rock yapıyor demeleri beni utandırıyor.
sen git intihar et.. ogün sanlısoy pentagram gibi bir gurupta solistlik yapmış bir adam.. hala da rock yapmaya devam ediyor..

ya rock müziği neden böyle sınırlandırıyorsunuz anlamıyorum gidin siz daha serini yapın daha sertini dinleyin bizleride rahat bırakın ne bu yaaaaaaaaa
Death Metal olmayan rock değilmi yani kardeşim bunun soft uda var hard ıda var ne yani!!!

müzik listeme ferdi tayfur ben de özledim şarkısını ve ogün sanlısoy ben de özledim coverını kopyaladım... bir ferdiyi tıklıyorum bir ogünü... profesyonel değilim ama sanki ferdi tayfurun müziğindeki enstrümanlar olsun şarkıyı söyleme tarzı olsun arabesk mi ne... ogün sanlısoyunki ise kullanılan enstrümanlarla ritimle yorumla başlı başına çok farklı sanırım o da rock ....yani nedense birbirine hiç benzemiyor mu ne .... ama ikisini de dinlerken çok zevk alabiliyorum.... bir pop müzik dinleyicisi olarak :p arkadaşlar artık bu tarz meselesini bu kadar uzatmamalıyız.... daha iyisinin yapılmasını istiyorsak daha iyi eleştiriler yapmalıyız.... albümdeki 12 şarkıdan 1 tanesini pas geçebilirler beğenmeyen arkadaşlar değil mi.... bence çok güzel ve çok farklı olmuş tabii.... kulakların aşina olduğu sözleriyle müziğiyle güzel bir şarkıyı sevdiğim bir sanatçıdan farklı bir tarzda dinlemek bence çok güzel bir duygu...ama bunu yaşamak istemeyen beğenmeyen dinlemez tabiiki... kendi sözlerini ve müziğini yaptığı 11 eseri daha var bu sanatçımızın ve hepsi de birbirinden güzel üstelik... bazı şeyelre takılıp kaldıkça hiç bir alanda gelişemeyiz biz.... yapıcı eleştiriler olmalı bence...mesela ben kendi sitesine de yazdığım bir şeyi paylaşmak istiyorum..müziğinde kullandığı enstrümanlarda yaptığı sentez çok güzel...bunu daha da geliştirmisi daha çok yansıtması gerektiğini düşünüyorum.... darbuka gitar gibi mesela... ;)

coldblack demiş ki:
metalangel demiş ki:
Ferdi Tayfur da Death Metal yapıyor zaten değil mi?
baya da tanıyosun bakıyorum arabeskçileri. arabesk dinliyo olmalısın. saygı duyarız..

ferdi tayfur un adını duymak için ille de arabesk dinlemek gerekmez
ayrıca ne tür müzik yaptığını bildiine göre sen de pek uzak sayılmazsın heralde (tabii senin bakış açınla bakarsak!!!)

muratzeki demiş ki:
coldblack demiş ki:
metalangel demiş ki:
baya da tanıyosun bakıyorum arabeskçileri. arabesk dinliyo olmalısın. saygı duyarız..

ferdi tayfur un adını duymak için ille de arabesk dinlemek gerekmez
ayrıca ne tür müzik yaptığını bildiine göre sen de pek uzak sayılmazsın heralde (tabii senin bakış açınla bakarsak!!!)
ben o adamın yalnızca arabesk müzik yaptığını bilmiyorum ne hiç bir şarkısını ne de başka bir şeyini bilmiyorum. bende özledim'inde o adama ait olduğunu sonradan öğrendim zaten..

coldblack demiş ki:
metalangel demiş ki:
:D:D:D:D:D feci koptum... Müthişmiş :) evet ya iyi ki öğrenmişler bikaç grup, rock nüzik falan burda eleştiri yapıyolar... allah allaahhh.... eminim burda metalciyim diye geçinip ogün sanlısoy u dinlemeyenler (?!) evde bunalım takılıp arabesk dinliyodur... burda artizlik yapçaklar ya... neyse ya, Ogün Snlısoy gibi değerli bir insanın forumunda böyle ahlaksızlıklara yer vermek olmaz.....site yöneticilerine de saygılar.... ;) Teşekkür ettik. saygısızlık yapanları burda barındırmayalım bencede....

cindy_mor demiş ki:
coldblack demiş ki:
metalangel demiş ki:
:D:D:D:D:D feci koptum... Müthişmiş :) evet ya iyi ki öğrenmişler bikaç grup, rock nüzik falan burda eleştiri yapıyolar... allah allaahhh.... eminim burda metalciyim diye geçinip ogün sanlısoy u dinlemeyenler (?!) evde bunalım takılıp arabesk dinliyodur... burda artizlik yapçaklar ya... neyse ya, Ogün Snlısoy gibi değerli bir insanın forumunda böyle ahlaksızlıklara yer vermek olmaz.....site yöneticilerine de saygılar.... ;) Teşekkür ettik. saygısızlık yapanları burda barındırmayalım bencede....
:alkıs

Geri