Ogün Sanlısoy

ya arkadaşlar hadi beni güldürün klibinde baştaki ve ilk bölümün sonundasololar neden çıkarılmış bilen var mı.daha renkliydi şarkı orjinal haliyle biraz sıradan olmuş klipte müzik hep aynı gidiyormuş gibi

Ogün sanlısoy türk rock müğinde belli bi yerdedir. daha da iyi yerlere geleceğine eminim. bence her yaptığı albüm süper tabi ki son albümde güzel olmuş hele ki gitme dönmezsin şarkısı tam bana göre...

ogün rockta efsanalarden biri bence...ses,yorum,fizik olmaz böyle şey abi.süper yani..seviyoruz onu hemde çok çooooooooKKKK!!!!!!!!!albüm süper bu arada."HADİ BENİ GÜÜÜLDÜR BİRAZ!"

ilk albümde pek iplemedigim ama ikincisinde iplemeye basladıgım hatta bi anımı anlatıyım..hey gidi günler hey...bi hediye almıştım bi arkadasa sonra bi baktım ogünün klibinde benim hediyemin aynısı allah allah dedim ne işi var benim hediyemin orda...neyse sonra ben hala dinlerim kendisini umarım en yakın zamanda da canlı performansını da izlemek nasip olur..çok basarılı...bu arada ikinci albümden sonra ilk albümünü de inceletti ya bana,helal olsun walla...alkış ogün sanlısoya.

Geri