Ogün Sanlısoy

aysu_ demiş ki:
konser için sponsor gerekiyor. sponsor olmadığı için yok ortalarda.
evet sponsor da bir sebep ama şu an bi dinlenme sürecinde olduğunu söylemişti ogün abi bir programında.ama sanırım bayramdan sonra kış turnesi olcakmışş.sitede yenileniyo zaten..bi açıyomuşuz kış turnesi :LOL:
inşallah :oops:

crazymuge demiş ki:
fernandojosetorres demiş ki:
duman_xel demiş ki:
ogün abim 1 numaradır türkiye de kim ne derse desin.........

bi numara pentagramdir ogun onun sadece bi parcasidir...
hayır ogün pentagramın bir parçası değildir artık pentagram ve ogün ayrı...geçmişe mazi derler..pentagramda süper evet ama ogün`de süper...

o zaman pentagramin tekrar birlesip studyoya girdigini ve konserlere hazirlandigini soleyip seni sewindiriim..son kadro:eek:gun-demir-metin-hakan-cenk-tarkan....3 gitarist dikkat cekmistir sanirim...buyuk ihtimal ogun vokal olcak

bende ogünün kesinlikle o grupta yer almayacağını çünkü müziğini grup olmadan yapmaktan çok memnun olduğunu söyleyeyimde bir daha öyle bilip bilmeden yazma ;)

crazymuge demiş ki:
aysu_ demiş ki:
iyi de zaten adam konser vermedi ki 2 - 3 tane verdi İst.'da
hayır daha bir sürü konseri oldu...hatta ankarada 3 defa..onun dışında izmir ve antalya`yada gitmiş :roll: ;)

istanbul'da yaşıyorum ben. bir sürü konseri falan olmadı "üç" albümü çıktı o kadar sonra oldu ki konser albüm unutuldu. ayrıca "o gün" albümü zamanında da pek konser vermiyordu.

crazymuge demiş ki:
duman_xel demiş ki:

hayır ogün pentagramın bir parçası değildir artık pentagram ve ogün ayrı...geçmişe mazi derler..pentagramda süper evet ama ogün`de süper...

o zaman pentagramin tekrar birlesip studyoya girdigini ve konserlere hazirlandigini soleyip seni sewindiriim..son kadro:eek:gun-demir-metin-hakan-cenk-tarkan....3 gitarist dikkat cekmistir sanirim...buyuk ihtimal ogun vokal olcak

Ogün Sanlisoy grupta olmayacak.belki 1-2 parçada duyariz sesini.Demir Demirkan'in gruba dahil olup olmadigi da belli degil.Ogün Pentagram'dan kopan bir parça ama kendi adina da her geçen gün yükselen bir isim...

pentagramurat demiş ki:
crazymuge demiş ki:
duman_xel demiş ki:

Ogün Sanlisoy grupta olmayacak.belki 1-2 parçada duyariz sesini.Demir Demirkan'in gruba dahil olup olmadigi da belli degil.Ogün Pentagram'dan kopan bir parça ama kendi adina da her geçen gün yükselen bir isim...
demir demrikan pentagram grubuna dagildir bunu kendisi yüksekseste söyledi zaten

:LOL: :LOL: Çok garip herkes aynı programı seyrediyor ama herkes farklı algılıyor... bir problem var kesin..dd açık konuşamadı herhalde biri ben programı seyrettim var der öbürü yardım edecek der başkası yok işte der bu ne ya :LOL:

gürültü,ben de zaten onu söylüyorum;açık konuşmadı ama konuşmasından çıkarılan tek cevap gruba yardım edecek olması ve kendi yyolunda ilerleyeceği durumu.zaten yeni albüm geliyor ve konser programı açıklanıyor.dediğim gibi 27 sinde ilk konseri.

Geri