Ogün Sanlısoy

eengin demiş ki:
gürültü,ben de zaten onu söylüyorum;açık konuşmadı ama konuşmasından çıkarılan tek cevap gruba yardım edecek olması ve kendi yyolunda ilerleyeceği durumu.zaten yeni albüm geliyor ve konser programı açıklanıyor.dediğim gibi 27 sinde ilk konseri.

sonuc olarak işlerini aksatmadan pentagramın bi parçası olacağı gayet kesin ve anlaşılır

o zaman artık sorulmasın aynı sorular yeni bir şey var diye başlığa giriyorum hala aynı muhabbet sıkıldım biraz ;) merak edenler önceki sayfalara baksın böyle gider yoksa bu ...

bundan sonra ne ogünün sayfasında ne demirin ne pentagramın başlığında aynı konu dönmesin ... bir şeyler duyulursa biri desin bilen biri(ama gerçekten işin aslını)söylesin yoksa susulsun :LOL: :LOL: eengin zaten dd ilgili haberleri ayrıntılı açıklar bize :LOL:

gurultu_27 demiş ki:
bundan sonra ne ogünün sayfasında ne demirin ne pentagramın başlığında aynı konu dönmesin ... bir şeyler duyulursa biri desin bilen biri(ama gerçekten işin aslını)söylesin yoksa susulsun :LOL: :LOL: eengin zaten dd ilgili haberleri ayrıntılı açıklar bize :LOL:
he he evet ya 3 konudada bu olay var...
neysea gelelim biz Ogün`e :roll:
sen gel hele gel kendine gel :LOL:

Canlı bir kere dinledim sanırım gününde olmaığı için performansı düşüktü. Yoksa iyi olduğunu düşünüyorum. Hadi Beni Güldür parçasıyla zaten beni fetihetmiş durumda.

"OGÜN SANLISOY SINAV’da

Ogün Sanlısoy, Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı ‘SINAV’ filminde yer alacak yepyeni bir şarkıya imza attı. Filmin konusuna uygun olarak yazılan bu yeni şarkının ismi de filmle aynı adı taşıyor ; ‘SINAV ( Koşu Başladı )’ .

Albüm, 20 ekimde tüm Türkiye ve Avrupa’da gösterime girecek olan filmle beraber SONY/BMG tarafından müzik severlere sunulacak. Çeşitli sanatçıların parçalarından oluşan albümün açılışında yer alan SINAV’a yine Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde bir de video klip çekilecek. "

Ogün Sanlısoy'un menajeri Sedef Erken'den aldım bu bilgiyi.

ogün sanlısoy harika bir müzisyen albümleri muhteşem yaptığı işler çok kaliteli son albümü ÜÇ te iki şarkısında vokallerde şebnem ferah ve aylin aslım var süper olmuş şarkılar mutlaka dinleyin

wild_child demiş ki:
"OGÜN SANLISOY SINAV’da

Ogün Sanlısoy, Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı ‘SINAV’ filminde yer alacak yepyeni bir şarkıya imza attı. Filmin konusuna uygun olarak yazılan bu yeni şarkının ismi de filmle aynı adı taşıyor ; ‘SINAV ( Koşu Başladı )’ .

Albüm, 20 ekimde tüm Türkiye ve Avrupa’da gösterime girecek olan filmle beraber SONY/BMG tarafından müzik severlere sunulacak. Çeşitli sanatçıların parçalarından oluşan albümün açılışında yer alan SINAV’a yine Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde bir de video klip çekilecek. "

Ogün Sanlısoy'un menajeri Sedef Erken'den aldım bu bilgiyi.

kağan kardeş süper bi haber saol...

ben kendi çevreme hep diyordum zaten... Ogün Sanlısoy kesinlikle birgün film müziği yapacak diye... o da oldu sonunda... merakla bekliyoruz klibi ve şarkıyı... ama ben daha çok bir aşk filmine şarkı yapmasını bekliyordum... ama bu da çok güzel bi haber çok iyi bir başlangıç... teşekkürler...

Hazır konusu açılmış dewam edeyim o zaman...
Soundtrack albümü için
Ogün Sanlısoy
Manga-Göksel
Duman
Özlem Tekin
Badem
gibi isimler fakat albümün klip parçası Özlem Tekin'den aşık parçası olcak. Bu arada ikinci bir klip olursa Ogün'den olacak...

Geri