Ogün Sanlısoy

Bugünkü Pentagram konserinde kendisine "Popçular dışarı" şeklinde tezahürat eden bir grup seyirciye, Secret Missile performansı ile cevabı tokat gibi indirmiştir kendisi :twisted:

O günün gelmesiyle sehirci popcular dışarı die bagırmaya başladı ne çoşması.Ogün o yüzden geç atıldı sahneye.İlk vazgeçti cıkmıyım ben dedi arkalrı gaz verdi.Gecikmelide olsa o gazla atlaya zıplaya cıktı:D

SPAWN-THeUndead demiş ki:
O günün gelmesiyle sehirci popcular dışarı die bagırmaya başladı ne çoşması.Ogün o yüzden geç atıldı sahneye.İlk vazgeçti cıkmıyım ben dedi arkalrı gaz verdi.Gecikmelide olsa o gazla atlaya zıplaya cıktı:D
Ogün her konserinde gruptan sonra çıkar sahneye bu bir :D ikincisi sözlü kısım başlayınca çıktı sahneye. üçüncüsü sen hala ağzının payını almadın mı Ogünün performansından sonra. he konser etkisiyle dengesizce yazmış da olabilirsin. Ogün sahnedeyken orta kesimde popçular diye bağıran kesim dilini yutmuş halde bakıyorlardı.artı bir Ogün konseri izleyin de ondan sonra yorum yapın. pop dediğiniz o şarkılarla bugün sahnede görülen performansının daha da fazlasını göstermekte. neyse bu konser size kapak olsun. bir dahaki konsere de Pentagram şarkılarını iyi ezberleyip gelin. kafa sallamakla metalci olunmuyor.

ogunkolik çok güzel yazmışsın ellerine sağlık. Ben popçular dışarı diye bağıran tüm insanları haddini bilmeye davet ediyorum :evil: bunu Pentagram forumunu da yazdım zaten. Farkında bile değiller ama hep bir ağızdan cehalletlerini bağırdılar aslında. Çok haklısın, kafa sallamakla metalci olunmuyor. Ayrıca Ogün'ün performansı süperdi, helal olsun diyorum :D 23 Şubatta Ogün'ü Studio Live'da izleyeceğiz inşallah bir aksilik olmazsa :D

yanlış anlaşılma olmuş olabilir :D ...Popçular Dışarı diye bağıran kesim konser önceside bağırdı,konsere 1 saat kalada bağırdı,soğukda sıra beklerken de bağırdı...bağıran grupdan bence hiç kimsenin ogün'ün konsere çıkacağından haberi yokdu,slogan atanların yanında alkışlayanlar daha fazlaydı...ve bu slogan konser esnasında da da yapıldı(ogün çıkmadan önce)...daha sonra ogün'ün secret missile ve bir performansından sonra herkesin ağızı açık kaldı desem yeridir,'''iyi trash yaptı,süperdi,vay be ogüne' bak''' diyenler oldu :D ...çok beğenildi,alkışlandı,ben de çok beğendim...

Geri