Ogün Sanlısoy

evet üç albümün genel olarak hard rock bi albümdü ve yeni bi hard rock albüme de hayır demeyiz canım orası bi gerçek ama trash olsun ya ufaktan en azından ol öl,tetikçi gibi şarkılar gelsin

Evet bir single daha yolda. Birkaç ayı var ama tam bir zaman veremem.

Konserler var. İnfo'da kesinleştikçe açıklanıyor. Oradan takip edebilirsiniz...

Okul şenliği olarak belli olan şu an yok. Olur mu onu bilemiyorum.

Ogün Sanlısoy ekibi ile beraber 2009 turnesi kapsamında Avcılara uğruyor.Denizköşkler sahilinde bununan 1200 kişilik kapalı konser mekanı olarak hizmet vermeye vaşlayan Lara Club ta Sahne alacak olan sanatçı eski ve yeni parçalarından oluşan harika playlist'i ile avcıları sallamaya hazırlanıyor.Konserde altgrup olarak Deo Karanyina grubu sahneyi ısıtıyor.Blue Lara Club - Avcılar - İstanbul

6 Haziran 2009 Cumartesi
Mekan: Blue Lara Club - Avcılar - İstanbul
Biletler:Avcılar Saklıbahçe Cafe
K.Çekmece İstasyon Gazete Bayii
Avcılar Studio Deo
Avcılar Merdiven Cafe
Büyükçekmece Günbatımı Cafe
Büyükçekmece Linde Büfe
Bakırköy Raven Rock Cafe'de..
Bilet Fiyatları: (tam):25 TL
(öğrenci):22 TL
Adres:Denizköşkler Mah. Dr.Sadık Ahmet Cad. Nu:141 Avcılar

Not:Belirtilen mekanda 18 yaş sınırı uygulaması vardır..!!
Haber Kaynağı:http://www.garaj.org/haber/24572/ogun-sanlisoy-deo-karantina-blue-lara-club-avcilar-istanbul

vay vay vay aytek abimiz de buradaymış selamlıyorum seni. hocam bursa suarede ilk kez izledim seni. hatta arkadaşlarla baktık uzun uzun dedik olum bu kim böyle falan saçlar uçuşuyo sololarda falan. way dedik yaa. grup tamamlandı artık heralde bassçı falan da kesinleşti iyi oldu. bursaya bekleriz sizleri. resimli barda koparız gene:)

ogün abi blue jean temmuz sayısında bu yıl foçada bi kaç tane yeni şakı söyleyeceğini belirtiyo gidecek olan ogünseverlere güzel bi sürpriz cidden.aslında gıcık oldum biraz gidemediğim nadir ogün konserlerinden biri ve adam gitti yeni şarkılar söylüycek ya:)

Bugün Ogün'ü ne kadar çok özlediğimi hissettim.Ah be Ogün,Büyüdük Aniden iyiydi hoştu da single'dı sonuçta.Albümün yerini tutmuyor.En güzel şarkı hangisi,önceden farketmediğim şarkı hangisi,ikinci klip hangisi olsun falan muhabbetleri yok.Yeni şarkılar lazım.İnşallah albüm çok uzak değildir.

kasım ve aralık ayı boyunca ogün sanlısoy her cumartesi kemancı rock bar da sahne alacak.olayın sevindirici tarafı ise cover da çalacak olması.yani tr den ve yurtdışından sevdiğimiz şarkıları çalacağız dedi aytek ki bu da skid row,whitesnake,scorpions,metallica demek:)valla ogün abiden piece of me dinlemeden gitsem gözüm açık gider çalmazsa ben rica edeceğim:)kasım ve aralık ayı boyunca her cumartesi herkesi taksim kemancı rock bara bekliyoruz

bu arada yeni single da sanırım daha doğrusu umarım ilk olarak kemancı konserlerinde söylenir.parçanın adı yukarı bak ağlarken.şarkı adından belli ediyor yine ne kadar güzel sözler içerdiğini.albüm de 2010 başında çıkacak.ocak filan deniyodu bi ara ama heralde bi kaç ay sarkar

sanırım mart gibi çıkacak yeni albüm.yukarı bak single ı da albüm öncesi son dönemeç:)şarkı ogünün hard'n heavy ye iyiden iyiye kayacağını gösteriyo bence.albüm de çok iyi olur diye tahmin ediyorum şimdiden.bu arada kasım ve aralık ayı boyunca kemancıda olacak konserlerin bilet fiyatlarını gidip öğrendim.biletler 25 tl olacak ve ilk bira bedava olacak.konserlere gitmek için rezervasyon yaptırmak gerekecek.biletix e verilmeyecek biletler.yarın rezervasyonlar başlayacak.

aslında ben de öyle hissettim hatta herkes aynı şeyi diyor:9ama şöyle bi durum var ki dinledikçe güzelleşiyor şarkı.bi de sanırım büyüdük aniden sonrası beklentiyi iyice artırdık bu yüzden kesmedi:)yoksa düşününce sözler son derece güzel müzik de son drece güzel.şarkıda en beğendiğim nokta ise yine ogün sanlısoyun vokali.ben tarz olarak istediğime yakın bi sound buldum en azından albümün hard'n heavy olması konusunda umudum arttı:)

Geri