Ogün Sanlısoy

dark_and_shadow demiş ki:
canı gönülden katılıyorum sana eengin bence de bir ben e gelmesin klip artık üç albümünün soundunu yansıtacak bi şarkıya klip gelmeli ben gitme dönmezsin e istiyorum ama dön evine ye gelceğinden eminim.ama dön evine de harika şarkı hakkını vermek lazım sözler müzik ogün abinin yorumu tarkan gözübüyük...
ya bence bi albümde albümü yansıtan parçalar diye bişi yoktur.''bir ben'' de o albümü yeterince yansıtıyo..ama slov bir parça..çok süperde bir solosu var.''bir ben'' den ne bekliyosunuz ki..
ha ben zaten ''bir ben'' e gelsin demiyorum benim favorim ''dön evine'' ama hangi parçaya gelirse gelsin albümü yine yansıtır 8)

crazymuge demiş ki:
dark_and_shadow demiş ki:
canı gönülden katılıyorum sana eengin bence de bir ben e gelmesin klip artık üç albümünün soundunu yansıtacak bi şarkıya klip gelmeli ben gitme dönmezsin e istiyorum ama dön evine ye gelceğinden eminim.ama dön evine de harika şarkı hakkını vermek lazım sözler müzik ogün abinin yorumu tarkan gözübüyük...
ya bence bi albümde albümü yansıtan parçalar diye bişi yoktur.''bir ben'' de o albümü yeterince yansıtıyo..ama slov bir parça..çok süperde bir solosu var.''bir ben'' den ne bekliyosunuz ki..
ha ben zaten ''bir ben'' e gelsin demiyorum benim favorim ''dön evine'' ama hangi parçaya gelirse gelsin albümü yine yansıtır 8)
yoo benim dememin sebebi bir ben in slow olması filan değil sadece insanlar hadi beni güldür den sonra bi de bir ben e klip gelirse ogün sanlısoy un rock çı kimliğini geri plana atacaklar hatta piyasa diyenler bile çıkacak bu nedenle demiştim.yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın

ne kadar yalan bi parti şu MTV nin partisi :) ya sen bu ülkede MTV açıyorsan nil-mil neden yayınlıyosun ki?yada ne bileyim,yerli isimleri (çok sivrilmedikçe) neden yayınlıyorsun?onları zaten yayınlayan yeterince yerli kanal mevcut...saçma ya MTV,format böyle olmaya devam edecekse...

en fazla 4 isim var orada gerisinin neden sahne alacağını hala anlamış değilim.ya bizim cemaat reddetti ortam bunlara kaldı ya da cidden yanlış kafadalar.

Mesele benim hoşlandıklarım değil usta,orada bulunması gerekenler.burada şimdi fanatiklerce tartışma konusu olur seçtiklerim ve ogün abinin sayfasına yazık olur.bu nedenle birşey söylemiyim.

Geri