gerçek kesit

peki bu programda sokaktanmi toplayip oynatiyolar ya oyunculgun berbat oldugunu hatirliyorum bi sarisaclida varsa biseyler vardi gerisini bosver gitsin...

axlewurm demiş ki:
ayyyyyyy çok saçma bi program belkide saçma diildirde oynayanlar olayı saçmalaştırıyodur........hiç güzel rol yapamıyolar bence ben bile daha güzel oynarım bea........gülmek için bile izlemem onu çünkü ilerken gülemiyorum acıyarak bakıyorum.........
yahu zaten öyle içkarartıcı olayları süper bir oyunculukla yapsalar izlenmez ki isterse haluk bilginer oynasın
güzel olan onların olayları saçma yansıtmaları
ben sırf eğlenmek için izliyorum yahu

başta bu oyuncuları sokaktan geçerken almışlar diye düşünmeme sebep olmuştu ama sonra öyle bir tiryakisi oldum ki... eski bölümlerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum ben de. şöyle en baştan hepsini verseler ne kadar güzel olurdu.

vay be muthiş bir kitle varmı$ gerçek kesit'te ! aynen bende yakaladım mı bırakmam . bazen son 5 dakika yakalıyorum ama olsun genede konuyu hemen anlayabiliyorum :) oynayanlar harika ! bu kadar yeteneksizi bir araya toplayıp genede izlettirebiliyorlar ya nediim ! fLash tv daha bursa yerelindeyken aynı kadro devam ediyordu . 8 senedir de aynı kadro . Bursa'da 2 sene once falan nereye gitseniz Gerçek Kesitin setinde bulabilirdiniz kendinizi. Perihan Savaşın berbat sunumuyla , oyuncuların berbatlıgıyla seviyoruz bu programı . Yeni bölümlerini 4 gözle bekliyorum !

ne vasatı ,süper süper... :LOL: severek izliyoruz..bide televole artık her hafta değişik hayat hikayeleri yayınlamaya başlamış..ona da bi bakın derim...çok iyi :twisted:

super program ya,gordum mu hıc kacırmam..o kadar kabılıyetsız ınsan nası bır araya boyle bır ıs ıcın gelır dıye dusunmeden edemıyo insan..sevıyorum ama ben,bıde soyle yenı bolumlerı gelse super olacak:)

Çok eğlenceli bişey bu program. Özellikle çekilen mekanlar, kullanılan kostümler muhteşem :) "Haa naber Mehmet abi, yenge nabıyo?" türünden konuşmalarda bir harika. Bir de "Dikkat şahan çıkabilir" deki "Adeta gerçek" i seyredin derim. O skeçler de aynı bu program gibi eğlenceli :) :D

Geri