GTRS Intelligent Guitar

W900 mavi modelini kullaniyorum ben de, 6 ay oldu cok memnunum pratikliğinden ve rahatligindan, elimdeki 2 gitari satip yukseltmek istediğim için satiyorum bendekini satilmazsa da ayrica mutlu olacagim :) ilan acmadim henüz ilgilenen varsa yazabilir.

W900 u anker soundcore motion+ ile bir süredir kullanıyorum. Referans monitörüme kıyasla daha iyi olduğu düşüncesindeyim. :) Eksik tarafi hoparlörün bt kismi ile kablolu kismi aynı anda çalışmıyor, gtrs in de bt ses aktarımının çok kaliteli olduğu söylenemez. Fakat küçük boyutlu hoparlor arayışı olan varsa aklında bulunabilir.

W900 u anker soundcore motion+ ile bir süredir kullanıyorum. Referans monitörüme kıyasla daha iyi olduğu düşüncesindeyim. :) Eksik tarafi hoparlörün bt kismi ile kablolu kismi aynı anda çalışmıyor, gtrs in de bt ses aktarımının çok kaliteli olduğu söylenemez. Fakat küçük boyutlu hoparlor arayışı olan varsa aklında bulunabilir.
Gtrs gitar ses çıkışını Bluetooth hoparlörden kablosuz olarak mı alıyorsunuz? Tam anlamadım.
Gtrs gitara bluetooth üzerinde giriş yapabildim sadece, yani telefonu Gtrs e bağlayıp backing track olarak telefondaki müziğin sesini Gtrs in jack-kulaklik çıkışından kablo ile alabildim.

Bt ile bunu yapmanın gecikmesiz bir yolu yok. Gitarin kablosuz jackini ankerin aux inputa veriyorum.
BT ile yapmış olmuyorsunuz o zaman. Kablosuz jack ile olmuş oluyor.
Benim merak ettiğim Bluetooth kulaklık veya hoparlöre kablosuz olarak (yine Bluetooth üzerinden) çıkış alınabiliyor mu. Büyük ihtimalle hayır, ama öyle birşey olsa mükemmel olurdu.
Sanırım Bluetooth özelliği tek yönlü sadece

gtrs in de bt ses aktarımının çok kaliteli olduğu söylenemez. bu kablosuz alıcı verici olarak yanında geleni mi söylüyorsunuz hocam ?

bu arada satmak isteyen varsa 2.el olarak hala arayıştayım.

şu ana kadar satışta olanların farkı ne? malum kişiye anlatır gibi 2 cümle ile... yani tamam kasa şekli filan ok de.... hani içindeki GE150 aynı değil mi hepsinde, kafalı veya kafasız dışında sap vs de aynı.... neden rastgele birini seçmiyoruz da model bakıyoruz mesela (şekil dışında)
bu son çıkan Solar tipli olanda yeni ne var?

bu arada evet 7 tel düz veya fan fret farketmez direkt alabilirim aslında ama 6 tel yeterince etkilemedi henüz...

şu ana kadar satışta olanların farkı ne? malum kişiye anlatır gibi 2 cümle ile... yani tamam kasa şekli filan ok de.... hani içindeki GE150 aynı değil mi hepsinde, kafalı veya kafasız dışında sap vs de aynı.... neden rastgele birini seçmiyoruz da model bakıyoruz mesela (şekil dışında)
bu son çıkan Solar tipli olanda yeni ne var?

bu arada evet 7 tel düz veya fan fret farketmez direkt alabilirim aslında ama 6 tel yeterince etkilemedi henüz...
Processor olarak 100 varmış bunun içinde, daha düşük seri yani, ayrıca W900 ve diğer p801 idi sanırım (en yüksek ve pahalı seri olanlarda) wireless footswitch ve dahili wireless ses vericisi var, yanında ücretsiz gelen kablosuz jackı herhangi bir amfi veya hoparlöre bağlamanız yeterli. Kısacası özellik olarak w900'den daha düşük.
Kalite olarak, Fırat Öz gitar çok sağlam diyor. Hiç akort kaçırmıyor ve de çok rahat çalımı dedi.

Bana göre headless modeli dışında çok da gerek yok. Zira tam bir travel guitar. Kafalı olanlar normal gitarla aynı boyut, evet kalite olarak iyi, dahili processor epey pratiklik katıyor.
Ama bunun çok daha iyisini Mooer Prime P2 kompakt procesor ile her gitara yapabilirsiniz. Processor olarak da daha fazla özelliği var Prime'ın.

Son düzenleme:
hmm evet tahmin ettiğim gibi... evinde CORE olan adamın travel gitarında gözü olmaz aslında ama yine de headless'lara göz kırpmıyor değilim... bazen tesisat açmadan oturduğu yerde tıngırdatası geliyor insanın :)

Bende de W900 var ve çok memnunum. Dahili processor ü hiç kullanmıyorum, normal gitar gibi kullanıyorum. Ergonomisi çok iyi gitarın, manyetiklerin çıkışı da yüksek. Fırat Öz incelemesi ile gaza gelip almıştım, iyi ki de almışım.

hmm evet tahmin ettiğim gibi... evinde CORE olan adamın travel gitarında gözü olmaz aslında ama yine de headless'lara göz kırpmıyor değilim... bazen tesisat açmadan oturduğu yerde tıngırdatası geliyor insanın :)
bazen tesisat açmadan oturduğu yerde tıngırdatası geliyor insanın
Aynen dediğiniz gibi

IMG_20231223_141920.jpg

Processor olarak 100 varmış bunun içinde, daha düşük seri yani, ayrıca W900 ve diğer p801 idi sanırım (en yüksek ve pahalı seri olanlarda) wireless footswitch ve dahili wireless ses vericisi var, yanında ücretsiz gelen kablosuz jackı herhangi bir amfi veya hoparlöre bağlamanız yeterli. Kısacası özellik olarak w900'den daha düşük.
Kalite olarak, Fırat Öz gitar çok sağlam diyor. Hiç akort kaçırmıyor ve de çok rahat çalımı dedi.

Bana göre headless modeli dışında çok da gerek yok. Zira tam bir travel guitar. Kafalı olanlar normal gitarla aynı boyut, evet kalite olarak iyi, dahili processor epey pratiklik katıyor.
Ama bunun çok daha iyisini Mooer Prime P2 kompakt procesor ile her gitara yapabilirsiniz. Processor olarak da daha fazla özelliği var Prime'ın.

Ama bunun çok daha iyisini Mooer Prime P2 kompakt procesor ile her gitara yapabilirsiniz.

Bunda ciddi miydiniz hocam

olur da prosesör bozulursa tamam düz gitar gibi çalınıyor da tamir veya değişimi olmayan bir prosesör için tam paraya yarım gitar almış olma riski var :) ... ben çok endişe etmedim ama forumlarda bundan sıkça bahseden olmuş...

Geri