2023'de ne almayı hayal ediyorsunuz?

@solitude71 Ben de benzer bir şey yapıyorum ama aklımı kurcalayan şey bu ürünlerin raf ömrü ne kadardır? Alıyoruz bir sene sonra gitara takıyoruz bazen. Gözle görülür paslanma fark etmedim şimdiye kadar. Ama belki çalıma, sese etkisi olabilir.

@solitude71 Ben de benzer bir şey yapıyorum ama aklımı kurcalayan şey bu ürünlerin raf ömrü ne kadardır? Alıyoruz bir sene sonra gitara takıyoruz bazen. Gözle görülür paslanma fark etmedim şimdiye kadar. Ama belki çalıma, sese etkisi olabilir.
paketi açılmamış ernie ball'ların paslandığına gözlerimle şahidim. elixir'de kaplama var gerçi ne olur bilemem.

4-5 yıl önce aldığım tekliler olsun paket olarak aldıklarım olsun doğru saklama koşullarında hiçbir sorun yaşamadan yıllardır kullanıyorum. Hatta bazı teklileri İzmir'deyken almıştım, ne korozyon ne de başka bir sıkıntı olmadı hiçbirinde. Duyum olarak da bir bozukluk, farklılık algılamadım.

Yine tutamadık kendimizi 🙄@BC_Rich_Warlock
IMG_4147.jpeg

Son düzenleme:
Geri