Neverland(dreamtone)

:D tesekkurler

Bastaki aksakliklara ragmen eglenceli bir konserdi bence de, destekleyenlere tesekkurler

Arkadaslar konser fotograflari bu hafta icinde (umarim hehe:) www.dreamtone.net adresinde yayinlanacaktir. Arada kontrol etmeyi unutmayin:)

Efe

:D çok teşekkürler sağolun. Biz de grupça yaşanan aksaklıklara rağmen çok eğlendik. Odtü seyircisinin tepkisi de bizi ayrıca mutlu etti :) . Başka konserlerde görüşmek üzere...

bugün mükemmeldiniz vokal harkuladeydi davulcu mükemmeldi basscı mükemmeldi gitaristler mükemmeldi(önceleri ses az gelsede) ben gercekten cok begendim BRAVO :taptim

vokal

Vokali pek duyamadım ben. Sadece aradaki çıkışları duyuldu. Ayrıca bas gitardan da bir uğultu yükseliyordu. Ama olur böyle şeyler. Genel anlamda iyiydiniz bence de.

Harikaydın ız

Onca koşuşturmayla, ilk defa gelipte vede severek dinlediğim Dreamtone'u bukadar kısa izlemek...,yada bana az geldi.

Ses ayar arkadaşlara teşekkürler,hayran olduğum EFE ON THE BASS, bir parça boyunca tek başına olanca ses ve ritmle sahne aldı.SANKİ,dileğim gerçekleşti.

Dreamtone Arkadaşlar,lütfen yanlış anlamayın,HARİKA olduğunuzu zaten herkez söylüyor,biliyorsunuz,bende aynılarını söyleyeceğim,HARİKASINIZ.

Benimkisi ÖZEL bi ruh hali,ben EFE'ye HAYRANIM :oops: da.

Olağanüstü performansla çalıyorsunuz.

EFE parmaklarına dikkat et,bu yoğunlukta (çalarken görünmüyor, stil muhteşem) ve hemen hergece ,problem :cry: yaratabilir...Çok ciddiyim.

Umarım tekrar izleyebilirim . HARİKAYDINIZ... :elsallaa

Selam;

Şikayetin üzerine site kontrol edildi ancak herhangi bir sorun bulunamadı. Kendim de bizzat tüm downloadları denedim ve hepsi çalışıyor. Sanırım browser ayarlarınla ilgili bir sorun var...

Efe abi ben efe minik olan yani.Ya bi şikayetim olacak.Demişsin ki konser fotoğraflarını www.dreamtone.net'den indirebilirsiniz.Ben senin fotoğraflarını indirmek için girdim.Az kalsın bilgisayara ''SPY'' giriyordu.Bi çaresine baksanız iyi olur.Sevgilerle.Bye :elsalla

Selam,

dreamtone.net'te herhangi bir spyware yok ancak, service pack 2 yuklu bilgisayarlarda Internet Explorer'a gelen eklentiler IE'nin active scriptlerin hepsini potansiyel spyware olarak gormesine neden oluyor. Yani ozetle SP2 yuklu butun fazladan pimpirikli windowslarda boyle bir mesaj goruntuleniyor.

Neyse, fotograflara o cikan mesajin uzerine sag tiklayip allow blocked content dersen bakabilirsin.

Dreamtone Konseri

17 Nisan pazar günü Garage Bar'da Suicide ve Solitude ile beraber bir konserimiz olcak. Hacettepe Rock Klübünün düzenledigi konser hakkinda daha detayli bilgiyi bu hafta icerisinde duyuracagiz. Tekrar gorusmek uzere :)
www.dreamtone.net

garage da pazar günleri biz program yapıyoruz ama demekki konser olcak o gün bizede söylerler heralde hay allah niye şimdiye kadar söylemedilerki acaba neyse kısmet....

Geri