Degika

Beyler Anıttepe Lisesi Konseri'ni ayarlamaya çalışıyoruz 14 Haziranda olucak terslik çıkmaz ise.Ses sistemi için Sponsor arıyoruz da çok az bulduk,sponsor alabileceğimiz biryer biliyorsanız haber veriri misiniz?

Guruplar

Lepistes
Metrobone
Degika

Yalnız degika kesin değil bascıları şehir dışındaymış.
Hiç olmaz ise çağtay tek başına çıkar değil mi yani...... :) :)

Lepistes-Gitarist

Beyler bizde mi çalıyoruz orda ya...Benim niye haberim yok...Çağatay görüşelim abi en kısa zaman da iki gün ayrıldık Ankara'dan neler olmuş abi...:)

bence organizasyon güzel,mekan yanlış.bu arada sis bu tarz konserlere filan sponsor oluyodu diye hatırlıyorum ama tam emin değilim yanlış hatırlıyo da olabilirim.bi sisle konuşun isterseniz.ama benim dediğim baya eskidendi...

eyvallah basri :)
abi o gün kafam çok iyiydi :) çaatay tanıştırdı ama kutladım mı bilmiyorum? :)
fanta olayı çok güzel oldu valla kutlu olsun :) hakettiniz sözünü hakkettiniz :p
İf te sizi ilk kez izlicem ama hemen hemen bütün şarkılarınızda biliorum :)
görüşmek dileğiyle!

Anathema & Starsailor & Faithless - Peter Gabriel ... ve Degika 20.Haziran.2004'te aynı saatlerde ancak farklı yerlerde sahne alacaklardır. Bir seçim yapacak olsam, bunun Degika yönünde olacağından epeyce :!: bir şüpheliyim. :? Bu hususta arkadaşlar 20.Haziran Dummy konserinin ertelenmesi veya iptal edilmesi gibi bir şeyin söz konusu olup olmayacağını çok merak ediyorum. :?: Bu konuya çözüm getirebilecek - açıklığa kavuşturabilecek, yeterli bilgiye sahip, geçmiş hayatında Napolyon ile viski içmiş, :p 2.80 boy ve 43.2 kiloya sahip biri aranıyor... :kustum

:D :roll: :D

benim boyum 2.80 yokta kilom 43.2 ye yaklaşık :) o konseri iptal etmeyi düşündük sen yokken...zaten konserden konsere(o da çok ısrar edersek) gelen bi basçımız var :) o gün sınavının olduğunu öğrenince aha geçmiş olsun dedim kendi kendi me ama dummy de öss sonrası bi konser olması çok yüksek bi ihtimal...
neyse artık önümüzdeki maçlara bakalım :)

Konser İptalleri / Lepistes / ekulak

lepistes demiş ki:
www.geocities.com/lepistes31/lepistes-niyeboyle.mp3
Bence bu, (Hatalı değilsem) -> http://www.turkrock.com/post146422.html#146422

çoook ama çook daha uygun bir yerdi bunu söylemek için ama neyse, yine de kaydınız hayirli olsun..

14 Haziran Anıttepe Konseri Çağatay'a olan bir (!) tepkimin ciddiyetinin dikkate alınması için, 20 Haziran Dummy'deki Konserde Zephyr_007'in (yanlış yazmadıysam) finali ve sağda solda (bence) görülmesi gereken daha iyi etkinliklerin olması nedeniyle Degika grubunun sahne almamasıyla sonuçlanmıştır. O kadar, 2 tane konser iptal haberinden ibaret bu mesaj, büyük bir "ekşın" yok yani eğer yine abartılı yazdıysam... :)

ekulak demiş ki:
canınız saolsuN abi başka yerde izleriz bizde sizleri...
Can sağ kalır diye tahmin ediyorum be Ertuğrul bir konser iptali ile? :p Size iyi eğlenceler her ikisinde de 8) peace! :D

News

Yazcağım şeyin doğruluğunu kendimle bile tartışamam, o yüzden kamuoyundan bir açıklama beklemek hepimiz için en iyisi... :roll: Ama bir ana başlık ile, Yeni ve hayırlı haberler aldığımı, detayları caatay'dan beklediğimi belirtmek isterim herkese... :p

Rockİstanbul detaylarını anlatınca ... :kafaat Hep beraber! :?

Transferim yapıldı, siparişimi de verdim. Ama verdim işte. :roll: İçim rahat değil hala, Artık bende Allah'a emanet.. Bekliyorum. Bol şans dileyin :?

alllah sipariş verildimi?türkiye süper bi davul cu kazanacak bunu bilseler göndermezler herhalde :) ama için rahat olsun anlatmıştım daha önce hiçbi aksilik olmayacak :) hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun :)

Geri