Degika

Çil yavruları gibi... :LOL: Bu grup dağılmaz, belki bir gün kurulduğu günkü kadrosundan bir kişiyi bile barındırmaz, ama bu grup dağılmaz :D

Bir açıklama yapma gereğinde bulundum. Arkadaşlar... Aramızdan birinin cüzdanı çalınmıştır :LOL: Neyse, geyiği yine bırakmak lazım. Arkadaşlar, bu grubun vokalisti Eskişehir'de, basçısı sağda solda, :) gitarist ve davulcusu da Ankara'da boş boş sürterken ve birbirlerini pek göremezken Ankara sosyetesi bu grubu "dağıldı" ilan etmiş ve beni TNK'ye sokmuş bulunmaktadır. Ancak bu dedikodular her zamanki gibi gerçeği yansıtmamaktadır. TNK elemanlarını özledim diyebilecek kadar uzun bir süredir görmüyorum, ayrıca Degika'nın eskisi gibi çalışmaya devam ettiği ve tamamen toplandığı bir yalan olsa da, dağıldığı mevzusu? :roll: Ben duymadım öyle bir şey... :)

İlginiz için teşekkürler, sevgiler herkese...

bi dakka eskişehire gitmek benim işim çağatayın ne işi var eskişehirde :D şaka bi yana can ve tnk bence uzak durmalıdır.ne diyorsun can kardeş...bu arada basçınız size küsmüş haberiniz yok,bi gönlünü alın isterseniz.adamı çağırdınız ankaraya ne aramışsınız ne sormuşsunuz üzüldü çocuk tabe :D

Degika fanlarına daha bir hayranım :twisted:
grubun bu aralar fazla sesi soluğu çıkmıyor Çağtaycım :)
var mı bu aralar bir actıon varsa iyi olur sizi dinlemeyi özledim...
sağlam alt gruplardan biriydiniz daha sonra yok oldunuz vardır bir nedeni ama,siz işin ucunu bırakmayın o da sizi bırakmaz zaten :twisted:
bekliyorum sizi çıkın biraz inletin etrafı sesinizi duyalım ve beraber sakarya tayfası olarak duyduralım...
en yakın zamanda bir konser bekliyorum sağlam bir grup sağlam işler çıkarırsınız buna inanıyorum...
hadi belinize kuvvet :utandim :twisted: (TURUNCU BANDANA) :twisted:

flunder demiş ki:
hehehe cidden ya çabuk kendinize gelin bakayım a aa hiç yakıştıramıyorum yani :D
Evet evet geliyoruz "şebeleem", :D az kaldı... Bayağı az :!: Da önü müydü arkası mı ben onu bir araştırayım... :LOL:

Da... #2: Grubun ismini çalmışız, o konuya bir eğilsek? :D

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
8)
liquoredmind demiş ki:
bu arada bırak beni selo'yla emre ortak yapımı değil miydi?Hala çalıyor musunuz? :?:
Gündeme gelmesini "KomiK" olarak nitelendirmekle birlikte, (biz konuştuk zati ama) daha da ince eleyip sık dokuduktan sonra resmiyete dökerim kelimeleri. Şimdilik bende muz bekleyeceğim! :LOL:

entity5 demiş ki:
Evet evet, geliyoruz...
Tamamen değiştirdim fikrimi, gelmiyoruz :!: Uzun bir süre daha da gelmeyeceğiz, bekleyip, göreceğiz... 8) Uzun bir süre 8. sayfalarda arayacağız bu topic'i. Uzun bir süre sahneyi özleyeceğiz... AMA'sı var tabii ki, :!:

;)

90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. :)

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

Geri