El yapımı efekt pedalı

Hacker falan değilim ama sizin vatandaşlık numarası ve iletişim bilgilerinize erişebiliyorum desem? Telefon numarası 0541 ile mi başlıyordu?
Peki bu konuda firmayı uyardınız mı? Tüm vatandaşların bilgileri zaten yıllar önce düştü internete, kevgire döndük zaten de, bu site özelinde bunun olması çok saçmaymış. Site oldukça eski evet, belki de açıkları var farkında değiller.

Peki bu konuda firmayı uyardınız mı? Tüm vatandaşların bilgileri zaten yıllar önce düştü internete, kevgire döndük zaten de, bu site özelinde bunun olması çok saçmaymış. Site oldukça eski evet, belki de açıkları var farkında değiller.

Hayır.. Firma pek umurumda değil açıkçası.. Durumu 3-5 sene önce başka bir sebepten dolayı alışverişi kestikten sonra fark ettim. Kendi bilgilerimi de herkese erişilebilir olan formlarını kullanarak sildim.

Çok uzun süredir sitelerinin/sistemlerinin sıkıntılı olduğunu sanıyorum. İlla ki başkaları da fark etmiş ve bazıları dile de getirmişlerdir.

Çoğu firma hazır paketlerle kurduruyor bu sistemleri sanıyorum. Bluemavi daha özgün bir şeyler yapmış. Muhtemelen sitede başka sıkıntılar da vardır.

Geri