kilink

indirdim şarkıları çok iyiymiş ha beğendim baya hafta sonu konser varmış geliyim ben ona bi mertcan vokal heralde sizin bizim kuzenin çocukluk arkadaşı o be heuehe foça da yazlıkları vardı top oynardık beraber arsa da mertcan zidane dalan olurdu 10 numaraydı kaldırırdı yakaları ehueh ne günlerdi

onlySolarRegular demiş ki:
geldim voklistinizi tebrik ettim ayrıca konserdeki en buyukte bendim
parmaklar ojeliş eller cepte geziyosunuz gelip bi sey dedik mi hayır

yahu bizim wokal diye başka grubun wokalini tebrik ettin heralde adam öle bişe yok dio...bide parmaklar ojeli kısmı deilde eller cepte kısmını anlayamadım ben eller cepte gezionuz ne ya çok mu garip bişey?
bende bi ara ayağımdaki fareli çoraba bi beste yapıcam size yollarım hadi kolay gelsin :twisted:

şu panzehir grubundan ne kadar tiksindim anlatamam laf söylemek istemiyorum gidin başka forumda konuşun sizin forumuzda yazdığım merak ediyorum gelip izliycem yazısınıda silicem

bu konu çok fazla uzadı..artık keselim...kendimden tiksindim artık....grimmreaper da gereksiz uzatma yapmış..kusura bakmayın.bide şunuda söliyeyim..panzehir grubu bazı tiplerin tiksinmesi için kurulmuştur..gördüğüm gibide amacımıza ulaşıyoruz...kalın sağlıcakla...

elohim demiş ki:
bu konu çok fazla uzadı..artık keselim...kendimden tiksindim artık....grimmreaper da gereksiz uzatma yapmış..kusura bakmayın.bide şunuda söliyeyim..panzehir grubu bazı tiplerin tiksinmesi için kurulmuştur..gördüğüm gibide amacımıza ulaşıyoruz...kalın sağlıcakla...
böyle de canımı ye

elohim demiş ki:
benim dediğim 4 akorluk şarkılar yani şarkıların hepsi aynı demek istemiştim...yani şarkılın arsında bi fark bulamadım....benimde çaldığım 2 akorluk şarkılar var ama güzeller...benim demek istediğim bu deildi...ayrıca sizi dinleyenler 0-16 yaş grubu olduğu için ünlenmeniz!!!! çok normal ben olsam bunu iyi gidişat diye saymazdım...sizi dinleyenlerin hepsi müziği deil kudurmayı seviyo e müziği sevenlerde var ama onlara bişey diemicem...ayrıca sizi çekemesem hiç bi grubu çekemezdim çünkü sizden daha ii grup sayısı oldukça fazla,onlarlada hiç bi alıp veremediğim yok...bilmem anladınızmı...eleştirmeyi bilmeyebilirim çünkü bazı şeyleri haketmediğinizi gördüm....ayrıca şu detone işi arada bir deil şarkını sonuna kadar detone ve hiç bi seside tutmuyo voklain sesi..neyse hepsi olmuş oda olsun artık demi...neyse kalın sağlıcakla nediyim başarılarınızın devamını dilerim sizlere ihtiyacımız var...konserinizi de kaçırmıcam benim gibi alaştiriyi bilmeyen bikaç toplulukta getircem...başbaş...:DDDDDD

yahu başlatma şimdi,0-16 yaş grubuymuş, sizin konserinize gelenler kaç yaşında? kilink, kendi şarkılarını çalıo ya siz? bu yaptııınız eleştirileri kendi parçalrını çalan bi grup olsa, daha dikkate alacaktım ama siz?(dikkate alınacak eleştiriler deil ya hadi neyse). zaten sizin gibiler kaynıo izmirde, mtv izleyin, popular şarkıları çalın (ha bide çaldıınız grupların imajını yapın). hadi hadi...ojeyle olmaz bu işler

[

yahu başlatma şimdi,0-16 yaş grubuymuş, sizin konserinize gelenler kaç yaşında? kilink, kendi şarkılarını çalıo ya siz? bu yaptııınız eleştirileri kendi parçalrını çalan bi grup olsa, daha dikkate alacaktım ama siz?(dikkate alınacak eleştiriler deil ya hadi neyse). zaten sizin gibiler kaynıo izmirde, mtv izleyin, popular şarkıları çalın (ha bide çaldıınız grupların imajını yapın). hadi hadi...ojeyle olmaz bu işler[/quote]

ya biz öle şarkılar yapmamak için biraz ağırdan yapıyoz bu işleri. yapınca dikate alırsın ozman..ok...bide ben seyirciyi sie yapılan olumlu eleştiriler yüzünden söledim yani o seyircilerin hangisi müzikten anlıyo araların dan çıkıyo işte bi kaç kişi onlara lafım yok...ben yapılan eleştirilere kızdım o yüzden kızdım bilmem anladınmı neyse artık konuşmassan ii olur...

Geri