kilink

ya süpersiniz yauw....sabah akşam dinliorm sağlam olmuş bece sözler fln.....serseri polise bandik attı diorum başka da bişi demiyorum heaaa :) ankara ya geldiğinizde de beklerim :)
+demonuzu itina ile dağıtıyorum ankara da :)

şarkılarınızdan bi kaçını indirdim.yanlızca ben dinleyemiyorum şarkınızı baştan sona herhalde.
ya ben garibim ya millet garip.
du bi daha denicem baştan sona dinlemeyi

konser:
1 haziran çarşamba gecesi ooze bar/bornova

kilink bide steffi olcak

gelin coşun

Yönetici Uyarısı: Mesaj yönetim tarafından düzenlenmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

demonuzu ankarada arkadaşım saygın verdi de dinledim.
tarzınız dahilinde değerlendirirsek çok iyisiniz. helal olsun. ayrıca saygının anlattığı maceralarınızdan yola çıkarak diyebilirim ki; olduğunuz gibi adamlarsınız. samimi diyelim:

ve bu iyi bişi.
ama sözleri pek sevmedim. fazla samimi:=)

konser 19 haziran pazar roi bar/alsancak
saat: 15.00-23.00

kilink
in between
mug
rebel
k6
necromancer

dövme piercing köprüaltı fest falan filan

Yönetici Uyarısı: Mesaj yönetim tarafından düzenlemiştir.Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

haci sizin serseri polise pandik atti sarkisi deli hos hatta biraz cok sevinin coverlioruz o sarkiyi tabi ilk iki satirini tam anlamasamda sölüorum... basarilar arkadaslar. sewdim müziginizi ve sesinizi

ben çok sevdim yeni demoyu tebrikler torba varmı beylerr
ama bizim arkadaşın öss de aklına gelip duruomuş bu şarkı 10 dk beklemiş gitsin die gitmemiş klinkin zararları puahahaa

Geri