Pokerhead

8 ocak cumartesi Pokerhead Biziz rock bar da olucak. Gündüz gerçekleşecek olan konserlerde yine Roulette bizimle birlikte olucak. Bunun dışında yer alıcak olan gruplar henüz belli olmadı. Herkezi bekliyoruz...

ra6.jpg

Helal olsun valla afis super olmus! guzel bir gun olacaga benziyor ilk defa bazi gruplarla sahne alacaz. Umarim guzel bir performans sergileriz bomba gibi gaz sarkilar geliyor bakalim hayirlisi...hepinizi Bekliyor cosmaya kudurmaya !!! sevgiler saygilar :)

Oytun Bozkir
Pokerhead Vokal

Haydi POKERHEAD canlanin biraz hadi konser moduna girelim artik yeter bu kadar sakinlik...kuzuluk....Hadi beyler cosacaz bu sefer kuduralim cosalim eylenelim ama cok calisialim. Umarim hepiniz gazsinizdir cunku ben gazim!!!!!!!! Hadi beyler sizde gaz olun biraz!! Hadi gozlerinizden opuyorum cumartesi studyoda gorusmek uzere!

Vokaliniz Oytun

inşallah bütün gruplar için iyi bi gün olur. Bizde bassçı sorununu bir an evel atlatıp çalışmalara başlar ve 8 ocakta güzel bir performans sergileriz :s ... Herkeze başarılar...

Mehmetali den aldığım bilgilere göre PokerHead geçen studio da güzel performans sergilemiş... Bana RATM den (şarkı adını vermek istemiyorum konser gününe kadar gizlemek isteyebilirsiniz!!)
bir şarkıyı çok güzel bir şekilde çaldığınızı söyledi.. bu haber beni çok sevindirdi.... SİZLERLE SAHNE PAYLAŞMAK ÇOK GÜZEL POKERHEAD....

Başarılar...Sevgiler...

Umutçum asıl senden naber sanırım yeni bi grup kurmuşsun mutlaka dinemek isterim cidden merak ediyorum eminim süperdir... Biz de çalışabildiğimiz kadar çalışıyoruz 8ocakta İdea Durak ve Roulette le birlikte Bizizde oljaz busefer mutlaka gel özledik valla... :)

Geri