Pokerhead

Destekleyen herkeze teşekkürler, yüzünüzü kara çıkartamamaya çalışıjaz. Elimizden geldii kadar artık... Hepiniz saolun varolun, diyer tüm gruplara başarılar...

KARDEŞLERİM POKERHEAD!!!

Tebrikler, hepinizi kutluyorum en önde coştum,zıpladım bayaa eğlendim, güzel bir gece geçirdik hepimiz... Maalesef aksilikler bu sefer bizi buldu Nazar değdi herlade naapalım telafi edeceğiz inşallah.... Çok memnun kaldım performansınızdan, tüm grup elemanlarını teker teker kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum....

Sevgiler.... Burak!

Asıl biz çok teşekkür ediyoruz. Ben şahsen cyberknight a hem organizasyon hemde konser sorası tavsieler için teşekkür ediyorum ;) Bizim dışımızdaki gruplar çok başarılıydı ben şahsen sahnede manyak gibi eylendim coştum güzeldi...

Müzie devam ediyoruz sadece bazı yenilikler olucak. Pokerhead in son konseri deildi. Ama uzun bi araya ihtiyacımız var. Yenilenip çıkıjaz karşınıza...

pokerhead cok basariliydi fakat kendi bestelerinize daha cok yer verin cunku gercekten gusel besteleriniz...
bulent konserin basinda oytunun icine dusucek sandim fakat sonlara dooru bi ziplayisi vardi agzim acik kaldi :D inanilmaz guseldi..
teardrop ta kopmadim bu sefer cunku basliyinca herkes yanima geldi aglama dedi :LOL: saka bi yana umarim uzun senelerce konserlerde hep birlikte oluruz ozellikle sizin ve roulete in gusel bi gelecegi olduguna ianiorm benn

=goksun=

Çok saol göksuncum bidaha ki konsere gel bn güzel zıplayışlar yaparım sana ;) Yeni besteler yapıcaz bi süre sora konserde dediğin gibi bestelere ağrlık veriririz sadece biraz zaman...

Geri