DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

25 Şubat 2005 saat 20:00 suları Tsunamizedelere Yardım Konseri için Saklıkent'te sahnede olacağız...Herkesi bu anlamlı konsere bekliyoruz...

Konser hatırlatmaları:

DeM @ Saklıkent @ Tsunami Yardım Konseri @ 25 Şubat 2005 @ 20:00 (DeM, gulyabani, Cin Seddi, Wormz, Tushe!, 84)

DeM @ Gölge Bar @ 6 Mart 2005 @ 17:45 (DeM, Sürgün, About:Blank)

Görüşmek üzere...

Cidden gelen herkese çok teşekkürler!!!Çok güzel bir geceydi ve bir o kadar da anlamlıydı.Daha ne denir bilmiyorum...

Gölge Bar'da görüşmek üzere...

Ulen gene kaçırdım, gene kaçırdım geldiğimde sahnede Gulyabani vardı.
1kere izlemek nasip olmadı ya yanarım o na yanarım..
Neyse umarım iyi geçmiştir..
Herhangi bi sorun yok gibi görünüyordu..

bu gece saklıda çok iyidiniz((her zamnki gibi)) sahnede biraz az kaldıız sanki ama olsun...bu bile yetti....yine görüşmek üzere sevgiler saygılar HOŞ KALIN

ben ilk defa izledim ama dinlerken cok zevk aldim...göktug sadece metal degil bunlarida güzel dölüyomus bunu gördüm...

haftaya sizle ayn1 sahneyi paylasizcagimada sevindim tekrar...
elinize saglik...

tüm yorum yapan,
ogecebizimle orada olan,
ve bu anlamlı konsere daha da çok anlam katan tüm arkadaşlara çok teşekkürler;

(akay'a da trampeti için tabii:))

gölge de görüşmek üzere!

allah iyiliğinizi versin :)

Ellerinize sağlık arkadaşlar. Performansınız ve besteleriniz gayet başarılı. Bu arada basçı arkadaş Berkay'dı sanırım, (İsmini yanlış hatırlıyorsam lütfen kusura bakmasın) , çıkışta eşyalarımızı taşımamızda yardım ettiği için teşekkürler. Başarılar arkadaşlar. Görüşmek üzere.

afis6martmini.JPG

Herkesi Bekliyoruz!!!

Evet..!!!
çok güzel afiş gerçekten..afişi yapan da güzel.. --Serkan--:utandim
hatta sanırım bendekini asmak yerine saklicam :twisted:
Tabii bu arada Gökt-u'da çook ...... 8) -otokontrol diye buna derler :LOL: -ee..şey..ne dicektim ben..ah..evet..başarılar 6 mart için..

Geri