DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.
hmmm uyari almisiz pardon ozamana konserde cok iiydiniz :) ayrica
kuliste muhabbet cok zevkliydi sizinle :)

necromancy demiş ki:
Okke sagolasin.. Pazar gorusuruk....

Ya yok boyle bir olay inanamiyorum ya.... Insana zevkiyle su forumda bisii yazdirmiyolar. Ofisteki salak bilgisayarla yazi yazmaya calisiyorum ve gorusuruz deki z yerine k yaziyorum diye uyari geldi... Off puuff pooff...

Okke sagolasin Pazar gorusuruz yazmaya calismistim....

saklıkent 25 şubat 2005 tsunamizedeler için yardım konseri kesinleşti:
kapı açılışı: 19:30
DeM : 20:00
Cin Seddi : 21:00
Wormz : 22:00
Tushe! : 23:00
84 : 24:00
gulyabani : 01:00
biletler 5 ytl
bilet satışı kapıda olacak.

Image2mini.JPG

Beyler konsere gelemedim ama 2 konserinizi ve bir stüdyo çalışmanızda vardım ben iyidiniz dedikçe inanamadınız ama iyisiniz.

öle oluyor galiba :p
ilk fırsatta gelicem :) yani yaza :D
ama ben gelene kadar iyi çalışın daha iyi bulayım sizi :? belki arada konsere filan izmirede gelirsiniz :twisted: :twisted:

bu dem benim izledigim dem se eger valla cok kotuydu solist biara sahnede yere dustu sarkıları yanlıs caldılar..ya grup elemanları alınmasın ama bence daha cok calışmaları gerek...
caldıkları hiçbir sarkıyı iyi calamadılar..hele kurban-saı cizmeli mehmet aga calmak onları icin gercekten cok buyuk hataydı davulu hiç olmadı yani

Arkadaşlar tüm yorumlar için çok teşekkürler...cidden ama çok teşekkürler...
Sevene sevmeye sonsuz saygı duyaraktan birkaç şey söylemek istiyorum:

Grup olarak daha çooook çalışmamız lazım.Bireysel olarak tecrübeli olsak da grup bu kadro ile yeni hem de çok yeni...Grup olarak şu an iyiyiz kötüyüz gibi bir iddiamız yok ama çok iyi olacak bu grup.Ve sahnede cidden çok eğleniyoruz.Bizim için şu an en ön planda olan bu.Hatasız sorunsuz vs. çalmak bence işin kolay kısmı çünkü grup elemanlarıma bu açıdan güveniyorum.Konserlere biraz erken başladık sanırım.Öyleyken böyle işte :)= Bu 4 insan hayatta en çok müzik yapmaktan zevk alıyor.Ve gerçekten bu 4 kişi birlikte müzik yapmayı çok çok seviyor.Ve seyircileri de :)= Umarım onlar da giderek bizi daha çok sever :)=
Eksiklikler hayatımızda hep var ve olacak.Sadece üzerlerine gitmek gerek.Gidiliyor da :)= Ama şunu biliyorum ki hiç bir zaman tatmin olamayacağım sanırım bu grup bir gün virtüözlerden oluşsa da :)=

...Sevgiler&Saygılar...

dem

öncelikle merhabalar herkese
dem i çok sevdik sık sık istanbulda görmek istiyoruz
arkadaşlar ufak detaylara takılmayın artık çok fazla iyi grup yok piyasada
kuliste ve diğer zamanlarda çok iyi vakit geçirdik cyber in dediği gibi
daha önce tanışmış olmayı isterdik
umarım daha iyi yerlerde görürüz sizi...

Konserlerinizde başarılar..
Pazar günü için ayrı başarılar..
Bir bi sorum olacak pazar siz saat kaç gibi çıkacaksınız..
Odtu secmelerinden gelcez de kaçırmak istemiyorum açıkcası..

-bulway2255-> İstanbul ellerinde dinlemiş olman ve bize gelip yorum yazman bile yeter.Teşekkürler :)= Umarım çok iyi olduğumuzda tekrar izlersin ve seni memnun bırakabiliriz.

-ikilledtheromance-> Hacı daha çoook kulis yapacağız dur bakalım :)=

-erinch-> 20 Şubat Biziz konserinde ilk grup biz olacağız ve 19:30 gibi sahnede oluruz herhalde...
Size de kocaman başarılar konserde umarım izleyebilirim sizi...

sanırım istanbulda kulisin zevkini çıkaramayan bir bendim, öyle ateşler içinde yatarken..
neyse iyileştim artık..
göktuğya sahnede eğlendiğimiz konusunda katılıyorum,
hemde ne eğlenmek!! :)

hepinizi çok seviyorum arkadaşlar!

görüşmek üzere!!

Konser hatırlatmaları:

DeM @ Biziz Rock Bar @ 20 Şubat 2005 @ 19:30

DeM @ Saklıkent @ Tsunami Yardım Konseri @ 25 Şubat 2005 @ 20:00

DeM @ Gölge Bar @ 6 Mart 2005 @ 17:45

Görüşmek üzere...

biz de orda olacağız. Hem sizi dinlemek için hem de az da olsa çorba da bizim de tuzumuz olsun.

Ertesi gün New Model Army olmasi, olası bir "saklıkent haftasonu" etkisi yaratacağa benziyor. Harçlıklar helal olsun :)

Goktug 27`sinde bisey yoktu degil mi sizin golge`de? Yoksa o 6 mart`a mi alindi? niye ben 27`sinde siz, crossfire falan bisey hatirliyorum? Ay galiba o Soulitary idi dimi?

Buyuk ihtimalle Saklikent`te ve Golge`de gorusuruz...

:)=
27'sinde kardeş grup :p= SouliTarY Gölge'de konser verecek.

Cuma günü de DeM Saklıkent'te konser verecek...
Görüşmek üzere oralarda herkesle...

Geri