DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

ya bi de birçok grupta çalıyorsun sen göktuğ, peki asıl olarak ağırlık verdiğin grubun hangisi anlamadım gitti.Hepsinde bayaa bi ciddi duruyosun ama bana DeM gibi geldi.Yanlış mıyım?

Hımmm...Zor soru :)= Ayriyetten açıklayım sana :)=

Arkadaşlar konser trafiğiiiii: (SoulitarY ile olanları da ekleyince ölüm fermanım yazılmış olack :)= )

- 6 Mayıs Ankara Üniversitesi Rock Şenliği
- 12 Mayıs Gazi Üniversitesi Bahar Şenliği
- 13 Mayıs Atılım Üniversitesi Bahar şenliği
- ?Mayıs Hacettepe Bahar Şenlikleri
- ?Mayıs İstanbul Konseri

Ayrıca yazın çok güzel haberler geliyor inşallah...

...Sevgiler&Saygılar...

Ben göktuğ'un seslendirdiği türkçe besteleri gerçekten seviyorum,içten yazıldığı belli,güzel şarkılar.

Yani dem ve deprem güzel gerçekten...Soulitary dinlemiyorum ben.. :)

Gönlüm de Dem ve Deprem'den yanaydı...
Seçmeyen jüri zihniyetini de gerçekten anlamadım...

Yine de başarılar Roxy de,Soulitary'e...

Ben Göktuğ :)= Sağolasın Alperencim :)= Ama burası SouliTarY başlığımı huleayn :)= İlk göz ağrım SouliTarY
bizim büyük oğlan hakediyo bence :)=

Umarım bu konserleri güzelce kotarırız...Herkesi bekliyoruz konserlere...

...Sevgiler&Saygılar...

Gerçekten dem için çok üzüldüm.Roxy'de dem'ide izlemek isterdim çok.İstanbul studio live da mükemmel bir performansınız vardı inş.dem'İ güzel yerlerde görürüz.Sevgiler,

çoook kaliteli bi grup bana göre dem..studio live'da canlı izleme şansına da eriştim...gerçekten çok başarılılar..sözler müthiş,besteler de harika..özellikle terk-i diyar beni benden alan şarkılardandır...göktuunun vokali süper bana göre..çok ii bi ses..volkan da çok ii ...ben gerçekten beğenerek takip ediorm..albümleri de çıkarsa harika olucak vallaha..e zaten konserlerini de kaçırıcaamı sanmıorm....çok ii yerlere geliceklerine eminim ben..türkiyenin böle gruplara ihtiyacı var...başarılaaar...

Güncelize birlikler...

- 6 Mayıs Ankara Üniversitesi Rock Şenliği (Org. tarafından konserler iptal edilmiştir.)
- 11 Mayıs Gazi Üniversitesi Bahar Şenliği (Gece Yolcuları alt grubu)
- 13 Mayıs ODTÜ Bahar Şenlikleri Panayır Alanı Sahnesi by MT
- 13 Mayıs Atılım Üniversitesi Bahar şenliği (Teoman alt grubu)

Ölümüne bekliyoruz :)=

Serzeniş ve Terk-i Diyar adlı parçalarınızı dinledim.

Terk-i Diyar hoş olmuş ancak Serzeniş için aynı şeyleri söyleyemiyorum.
Gitarlarda ton uyuşmazlığı var.
Akortlarla mı ilgili yoksa gitarcı duymadan mı kaydetti bilmiyorum ama özellikle soloda problem büyük. Aklınızda bulunsun.

Onun dışında parçaların potansiyeli olduğu anlaşılıyor.

Başarılar :)

Yine teşekkürler jokermg...Sanırım sitede ki Serzeniş'in 2 hali de evde yapılan kayıt...Çok aceleyle yapılmıştı Fanta'ya ulaşsın diye(ki ulaşamadı :)= ) geçen sene çünkü 3 dk mı 4 dk mı ne sınırı vardı falan.1 gecede daha gitarist şarkıyı bilmeden düzenlemesi vs. aceleyle yapıldı.Ama evet bas gitarda sanırım akord uyuşmazlığı var ya da entonasyon gitarda vs...Ne desen ve deseniz haklısınız :)= İşte az çok besteler hakkında fikri olsun insanlarındiye koyduk yoksa öyle asılıp da işteeeee bizim bestemiz kaydımız denecek birşey değil...
Not: Objektif yorumlarna hastayım abi vaallahi çok teşekkürler :)=

Rica ederim :)

Eğer bir kaç kişiye faydamız olursa bundan mutluluk duyarız.
Gruplar gelişsin, şu ülkede iyi müzik yapılsın ki kulaklarımız kirlenmesin. Tek derdimiz bu.

Kolay gelsin :)

Daha da güncelize birlikler:
Güncelize birlikler...

- 11 Mayıs Gazi Üniversitesi Bahar Şenliği (Gece Yolcuları alt grubu)

- 12 Mayıs ODTÜ Bahar Şenlikleri Panayır Alanı
Sahnesi by MT @ 13:00

- 13 Mayıs Atılım Üniversitesi Bahar şenliği (Teoman alt grubu) @ 19:00

ODTÜ Bahar Şenliği konserimiz 13 Mayıs'tan 12 Mayıs'a alınmıştır.

Bugün saat 19:00 gibi DeM, Gazi Üniversitesi İİBF'de Gece Yolcuları'nın :)= alt grubu olarak yer alacak...Bekleriz herkesi...
Tanrım 1 hafta daha güç ver sonra ölürüm yorgunluktan :)=

Geri