DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Mükemmeldi!!!Süre biraz azdı ama gerçekten süperdi ya :)= Puahahahhaa Okula girerken arabayla utandım :)= Millet rockstar triplerine soktu bizi falan ...offf offf....hele seyirci neydi öle yaa süperdi..Ben Gazi'yi böyle beklemiyordum....Teşekkürler walla herkese...

Şimdi sırada ODTÜ...Saat 13:00 de sahnedeyiz DeM familyası olarak...Bekleriz efenim...

Gazi mi Nazi mi kardeşim :p=
Mimarlık-Mühendislikte 6 sene önce SoulitarY ile çıkmıştık ve süperdi ortam orayı biliyorum da diğer kısımlardan biraz tırsıyorduk açıkçası :)=

Iyiydi ODTU de be hehe:) Terk-i Diyar'i cok sevdigimi bi kez daa annadim o gunesin altinda millet delilik yapip cosarken bile beni alip baska bi moda koyabiliyo,birden ucuyorm yani :roll:

yarin gorusuruz Atilim'da..

:)=
Bu da geçti güneşli müneşli...Yorgun olduğumuz bu sefer baya belli oluyordu sanırım...

Sıra Atılım Üniversitesi'nde saat 17-18 gibi...
Görüşmek üzere...
Ölüyoruuuuuuuuuuuuuuuuummm...

Bugün sizi ilk kez dinledim Odtü'de. grup uyumunuz çok güzel. Ama keşke duman katmasaydınız :) Konser saati milletin demlendiği 2-3 saat sonraya olsaydı daha da çoşabilirdi herkes.
Bu arada son çaldığınız şarkılar beste mi?

Ehehehehe :)= Saol rabbit...Duman olayı gazi'de rica etmişti organizasyon herhalde ertesi gün duman çıkıyor diye...biz de bar zamanından biliyorduk işte orda çaldık.Bugün de biraz gıcıklığına çaldık Duman'ı :)= Bizim ODTÜ seyircisinin tepki vereceğini bildiğimden :)= Beste 2 tane mi ne çaldık herhalde...Süre kısaydı...
Görüşürüz Atılım'da inşallah gelen herkesle...Forumdan konserlere falan gelip de tanıyan olursa tanışalım di mi ? :)=

ODTü seyircisi gerçekten ilginç içtikten sonra gaza geldiler bizden sonra sahne alan FUNK LTD. ile.
ROckçı ODTÜ FUnkçı olmuş.:)))))))))))))))))))))))
hehehhehe şimdi tabi FUnk LTD. alınmasın onlar ayrı...Funk da severiz tabikii

teşekkür ederiz...DEM'le beraber ilk konserlerim bunlar açıkçası ben çok eğleniyorum...ve yavaş yavaşta çok güzel olacağına inanıyorum...yarın Atılım var güzel olucak umuyoruz...

ODTÜ seyircisi harbi Funkçı,Metalci,Etnikçi vs. dolmuş piyasacı kalmamış kardeşim :)= ehehehe
"şimdi piyasanın dibine vuruyoruz veeeee Duman çalıyoruuuuuuuuuuuz!!!" :)=

Siz süper çaldınız ya.Koray'ın hastasıyım fanıyım zaten.Senin de sesin çooooooooooooooooooook güzel! :)=

Arkadaşlar Atılım Üniversitesi Bahar ŞEnliklerinin bugünkü ayağı iptal olmuş şiddetli hava muhalefeti yüzünden...Artık başka zamana ve geçmiş olsun diyelim... :)=

Arkadaşlar bugün bizimle olmanızı çok isterdik ama malum hava şartları buna izin vermedi :( İnşallah başka bir organizasyonda birarada olmak dileğiyle

Atılım MT tekrar teşekkür eder. :)

perşembe gecesi çıkan fırtına ses sitemini ıslattığı için küçük sahne organizasyonlarını iptal etmek zorunda kaldık atılımda...üzgünüz. branda veya muşamba önlemini neden almadınız diye soracaksınız, haklısınız alınmadı...biz 3 haftadır okuldan bunu istememize rağmen yaptırmadılar boş verdiler. bu yüzden de patladı kıçlarında :)

neyse sağlık olsun...bir dahaki sefere artık evet

not: okulunuzun müzik topluluğunda bir denizci bulundurun her zaman, havanın nasıl olacağını bilip öngörü yapabilirsiniz böylece...ve bu 100 bin dolarlık hasar ve 4-6 hayat kurtarabilir :D

göktuğcum 17 mayıs salı hacettepe şenliklerinde saat 12:00 sahne alıyorsunuz bilgilendireyim dedim saat biraz erken ama napalım yinede gönlümüz sizlerle...
günün programı:
10:00-Kingus
11:00-Sondört
12:00-DeM
13:00-Rakkas
14:00-IMP
15:00-Kılçık
16:00-Cin Seddi
17:00-Parodi
18:00-Funk alaturka
19:00-Athena(soundcheck jimnastik grubu dj
21:00-Athena