DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Efenim selamlar...Garage olayı ne olacak beeli değildir...

Fakat 28 Mayıs 2005 Cumartesi günü

DeM
Fondue
Pinata
Fail-i Meçhul
Promil 51

@ Biziz Rock Bar...Bekleriz...

Ankara Biziz Rock Bar'da 28 Mayıs 2005 Cumartesi Rock Alive #25, Anti Organizasyon tarafından yapılacaktır.Saat 14:00 de kapı açılışı.Giriş 5 YTL, Bira 2.5 YTL .Sahne alacak gruplar sırasıyla:

51 Promil
Fail-i Meçhul
Pinata
Fondue
DeM

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

rockaliveafis25mini.JPG

bekliyoruz...

Bu ve benzeri cevaplar başlığa hiç bir şey kazandırmadığı gibi forumuda gereksiz yere dolduruyor. Bu yüzden en kısa sürede silinecektir. ( Bir müddet daha örnek olması amacıyla tutulacaktır sadece. ) Lütfen daha dikkatli ve Forum Kurallarını okuyarak foruma katkıda bulunalım. mbk

Ankara Biziz Rock Bar'da 28 Mayıs 2005 Cumartesi Rock Alive #25, Anti Organizasyon tarafından yapılacaktır.Saat 14:00 de kapı açılışı.Giriş 5 YTL, Bira 2.5 YTL .Sahne alacak gruplar sırasıyla:

51 Promil
Fail-i Meçhul
Pinata
Fondue
DeM

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

Saat 14:00 de 51 Promil ile konser başlayacak...Biz de 19 gibi sahnede oluruz sanırım...Görüşmek üzere...

Ayrıca yakında tekrar bar programına başlıyoruz...

Ben geçen hafta görmüştüm dem konseri adlı afişi , dedim Göktuğ? Yok değilmiş yakından baktım tasavvuf grubu idi sanırım Göktuğ'un dediği gibi yani. Göktuğ ; tarz farklı yazılım farklı , hiç sorun olmaz takma kafana 8)
Sorun bile değil bu ama en yakın zamanda kurtulmanız dileğiyle...

aradan neredeyse 1 sene geçti ilk konserimizden bu yana, gerçekten hoş olacak bugünkü organizasyon...şimdiden başarılar diliyorum, birkaç saat sonra görüşeceğiz zaten :)

ayrıca isim olayını dert bile etmeyin bence, yaptığınız işler ortada ne de olsa; bir yere gelecekseniz onlarla geleceksiniz...

Geri