DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

19 Haziran 2005 ÖSS Günü Akşam saatlerinde Biziz Bar'da sahne alacak DeM.ÖSS stresinden bunalanları,eğlenecek ortam arayanları(hesaplı vs.),güzel müzik dinlemek isteyen herkesi bekliyoruz...Detayları en kısa zamanda yazacağım...
Görüşmek üzere...

Yaklaşık olarak bizimle birlikte Biziz Rock Bar'daki ÖSS Partisi'nde sahne alacak gruplar ve sıralama şöyle olacak: (Konserler ve parti gecenini ilerleyen saatlerine kadar devam edecek.)

ÖSS PARTİ @ Biziz Rock Bar @ 19 Haziran Pazar

Gündüz programı:

Fail-i Mechul
Josef K.
Deprem
Durak

Akşam Programı:

Mars
DeM
Ruj

Ve gün boyunca DJ Evren eşlik edecek...

Kapı açılışı: 15:00
Giriş: 7 YTL
Bira: 3 YTL
Yer: Biziz Rock Bar (Tunalı Hilmi Caddesi.McDonald's karışısı)

Stres atmaya ve güzel müzik dinlemeye herkesi bekliyoruz...

...Anti Organizasyon...

osspartisiafis.JPG

afisinis güzel olmus baya. cekici yani. öff ya simdi terk-i diyarı dinliorum süper bi şey bu bu arada bence solist süper söylüyo anırmıyo söylüyo yani sesi var ve rock yapıo:) ehuehe size basrılar diliorm cok iisiniz...

Teşekkür ederiz bir de Pazar Günü herkesi bekliyoruz :)

Anırmadan olur mu rock yaaaa pehhh :)

İlk mesaj bize gelmiş arkadaşın inşallah bizim grup elemanlarından birisi başka nick alıp yazmamıştır:p=

Ah Eren ah :)

Sitedeki şarkılardan stüdyo kaydı ile ev kaydının yeri ters.Zaten site güncellenmedi de baya bir zamandır...Ayrıca o kayıtlardaki davul,bas gitar(serzeniş ev kaydı hariç) ve klavyeler sample dır...
Teşekkür ederiz...Pazar görüşürüz :)

ehuehe yok ben eski bi üyeyimde forumda pek dolasmıorm ama bence buna ihtiyacınız yok zaten cok iisiniz tabi olmaz ama hiç ses olmadanda hiiiççç olmass;)

sözlerim senin için
öss yedi beni içim içim
pazar akşamı gelince
ölürüm DEM için....

göktuğ bak sana yazdım bunları besteye şarkı sözü yaparsın...hehehhe :D

Bugün ve akşam herkesi bekliyoruz eğlenmeye!!!

Biz DeM olarak 2 beste çalacağız sadece ve gerisi hep cover olacak ÖSS'cileri eğlendirmek için :)

Görüşmek üzere...ÖSS için de herkese geçmişler olsun...

Süper bi konserdi!tebrikler... her ne kadar sonunda ufak bi tatsızlık yaşansa da...tekrar tebrikler (serzeniş #1) :)

Valla ne yazık ki gelemedim konserinize fakat söz konusu olan grup Dem olduğu için gözüm arkada kalmadı :D

Cümleten başarılar diliyorum... (O Serzeniş'i de bi canlı dinleyemedim otrdu içime )

Saygılar Sevgiler Pötürjükler!

24 haziran cuma günü garage'da dolu,dolu bir konser daha oluyor...

Altısekiz
Cadı tahtası
Dem
Eren kömürlü band
Mars

program başlangıcı:17.30
hepinizi bekleriz

Geri