DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Bu afiş cok basarılı olmus ama :) Bu arada Dem bugun yine cok iyiydi ... Barış , Ertuğrul , Volkan hepside ensturmanlarının haklarını veriyorlar .. Göktüğ'cum sahnenin m..koyuyor tabi her zaman ki gibi ehehe ... Cok cok basarılar efem sizlere ;)

puNker_tuGce demiş ki:
Konser günü ordayız arkadaslar yanınızdayız ;) Sizi ilkez canlı izleme fırsatı bulcam buyuzden merak ediyorum umarım eglencenin doruguna vurcaz :LOL: size simdiden kolay gelsin....

Basarılar.... ;)
ilk defa mı? vayy canııım beniiim izle de gerisine karışmayim ben izledim 2 sene evvel bırakamadım benden demesi :LOL:

arkadaslar elestirinin saflıgına ve de affınıza sıgınarak, ;) "vokalin sesini hic begenmedim" demek istiyorum.. bir de repertuar bir ordan bir ordan.. karısık bir grup.. 8O
ama hakkınızda iyi elestiriler duyuyorum hep.. :?
basarılar..

KibritKutusu demiş ki:
arkadaslar elestirinin saflıgına ve de affınıza sıgınarak, ;) "vokalin sesini hic begenmedim" demek istiyorum.. bir de repertuar bir ordan bir ordan.. karısık bir grup.. 8O
basarılar..
Tabii ki eleştirilere saygımız sonsuz zevk renk meseleleri bunlar Dio'nun sesini beğenmeyenler de var :)

Herkese hertürlü övgü ve yergi için çok teşekkürler...
Benim tüm forum halkından bir ricam var...bu hepimize faydalı olacak bir yöntem...Bizleri eleştirirken lütfen nedenlerini de söyler misiniz?Biz de ders çıkartıp üstümüze düşeni yapalım,kendimizi geliştirmeye çalışalım...Böyle direkt lafların bize gerçekten faydası yok.Bu şekilde eleştirilerde bulunursanız cidden çok seviniriz...
Repertuar konusuna gelince, müzik zevkimiz ve yelpazemiz geniş...biz de sevdiğimiz her tür şarkıyı koyuyoruz...Umarım kötü birşey değildir bu :)=

3 Kasım Perşembe akşamı Biziz Rock Bar'a ve 6 Kasım Pazar akşamı Taksim Balans Music Hall'a bekliyoruz gelebilecek herkesi...

....Sevgiler&Saygılar...

KibritKutusu demiş ki:
basarılar..

Evet bende begenmiyorum :LOL: hatta o kadar nefret ediyorumki her hafta garaja gidip zevkle izliyorum yani zevk alacak ve eglenecek kadar nefret ediyorum anla artık :LOL: ;)

vokalin sesi çok güselde bi kara sewdayı yada sewda çiçeğini söyleyemedi ya yuh diom:p:p:p bu konuda eleştirin ama sesine laf etmeyin sesi harbiden çok güsel vokalin:)ama çok tokkkkkkkkkkkkkk:D:D:D:D adamın biri garageda vokale bööle bi yorumda bulundu:O:O:O

bayrampartisiafismini.JPG

Persembe günü başarılar.. umarım istediğimiz gibi olur hersey.. göktuğ abiyi biliyorum sahnede ama.. dem i canlı olarak ilk defa dinlicem.. süper bir konser olucak.. bu konseri kimse kacırmasın derim

Saygılar

"Grup DEM" Rock yorumlu ilahiler ile bu gece Show Tv'de yer almıştır...Hayırlı olsun :)= Ramazan için en iyi hediye bizden budur size :)=

Bayramda ise Perşembe gecesi kardeş gruplarımızla birlikte size daha farklı repertuarlar ile kutlama yapacağız :)=

İstanbul'da ise Pazar günü çok daha farklı düşünüyoruz :)=

Herkesleri bekliyoruz konserlere... :)=

Perşembe kardeş gruplarımızla tekrardan çok çok eğleneceğiz inşallah.Başarılar kardeşler :)=

Vokal-anestezi, ilerde yaparız birşeyler zaman mı yok dimi :)= Size de gelemedik geçen hafta telafi edilecektir en kısa zamanda :)=

Can,Cumartesi'ye dönmeyecek kesinlikle merak etme sen :)=

Uzun lafın kısası 3 hatırlatma:

1) 3 Kasım Perşembe akşamı (saat 16:00'dan itibaren) herkesi Biziz'e bekliyoruz.Biz saat 22-23 arası bir saatte sahneye çıkmış oluruz sanırım...

2)6 Kasım Pazar akşamı (18:00'den itibaren) gelebilecek olanları ve İstanbul'da DeMlenmek isteyenleri Balans'a bekliyoruz.Saat kaçta sahnede oluruz bunu bilmiyorum işte...

3)Yeni demodan 2 şarkı ve Terk-i Diyar'ı dinlemek isteyenler www.purevolume.com/demtr adresini ziyaret edebilirler...

4)Herkesin Şeker Bayramı kutlu olsun...

Gelen ve destekleyen herkese sonsuz teşekkürler (özellikle birine :) ) ayrıca Göktuğ'a da kişisel olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Sözün özü;
DeM
5 Kasım @ Garage Bar
6 Kasım @ Balans (Taksim-İstanbul)

Geri