DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Herkese çoook çoook teşekkürler...
Geçen hafta Perşembe günü Biziz'de,Cumartesi günü Garage'da,pazar günü Balans'ta ve dün akşam yine Garage'da yanlız bırakmayan dostlarımıza ve dinleyicilerimize çoook teşekkürler...

Geçen hafta özellikle benim için zor haftaydı.Hastalıklar vs. vs. vs...Grup olarak elimizden geleni yaptık hepsinde ve grup elemanlarım yeri geldiğinde benim popomu toplamak için oldukça çaba harcadılar.Grup olmak da böyle birşeydir...Ve yine iyiydik...(Garage'da geçen hafta sahnede yardım eden Çağatay,Samed ve Anıl'a da çok çok teşekkürler...Sizler olmasanız sarhoş ve hasta bir Göktuğ ile o program nasıl biterdi kim bilir :)= )

Hepinizi çok seviyoruz...

..Sevgiler&Saygılar...

NOT: 1)DeM'den 3 şarkı için www.purevolume.com/demtr adresini ziyaret edebilirsiniz...

2)Geçmiş olsun mesajı atan dostlara da çok çok çok teşekkürler...

heheh hakketen iyiydi bi de pogo ortami cok eylenceliydi, garage iyice bi sallandi gene dun gece, ama iste bunu diyoruz, bu istanbulda olsa boyle olamazdi yani.. ankara seyircisi ve dem farki yaw :)

bi de gercekten another brick in the wall korn kavrni caliyo olmaniz acayip super bisiy...eylenmeyi brakip seyircilere bakmaktan kendimi alamiyorum. super eyleniyo millet bu sarkida.

hadi haftaya gorusuruz.

Abiler tebrikler hepinize.. Bi detayı atlamadan geçemicem.. Barış abinin fotosunda çok pis Erikli reklamı yapılmış.. Sansür mansür koyun şimdi mahkemelik olmayın :p

Göktuğ abicim uzun zamandır izleyemiyoruz.. Ama gözümüz arkada kalmadı :p :p :p

İzinizdeyiz... Saygılar..

Aneifkenoib demiş ki:
Abiler tebrikler hepinize.. Bi detayı atlamadan geçemicem.. Barış abinin fotosunda çok pis Erikli reklamı yapılmış.. Sansür mansür koyun şimdi mahkemelik olmayın :p

Göktuğ abicim uzun zamandır izleyemiyoruz.. Ama gözümüz arkada kalmadı :p :p :p

İzinizdeyiz... Saygılar..

ya esasinda daha rahat fotraf cekebilsem cekicektimde, cross un ve bassin her vurusunda butun bar titredigi icin (saglam ses duzeni hakkaten) cok az titremeyen fotoraf cekebildim :twisted: en guzel mekan erto nun onundeki duvardi eheheh :) o acidan da sular ickiler falan hepsi cikmis :D

"son" u dinledim,bence birazcık uzun olması dışında gayet hoş ve başarılı olmuş,en yakın zamanda canlı dinlemek dileğiyle . . .

başarılar . . .

goktug_balans.JPG

Geri