DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

forumda gezerken sansa rastladim ve dinledim kayitlari. ist. e gelmissiniz daha once gorseydim gelirdim konsere baska zmn a artik. belki ankara ya gelirsem sizleri dinlemeyede gelirim. yada ist. e gelirseniz tekrar konserde yerimi edinirim. bol sanslar umarim hersey istediiniz gibi olur. bu arada video yu da izledim gayet hos olmus tebrikler.

maresalx- can ellerıne saglık klasık ama gercekten cok hos olmus... oturduk aılecek ızledık (gercekten) tekrar tebrık edıyorum ve deme hem nokyaaa da basarılar dılıyorum hemde hayatlarında...

Dün gece gerçekten cok güzeldi (problemlere ragmen)
Bestenizi de dün dinledik güzeldi gercekten.(semih cok begendi özellikle :D )
Nokiasupersound'da basarilar....
görusmek üzere...

Dun gece DeM garajda hic olmayan bişi başardı ilk defa boyle birşey gördüm.Garajı bildim bileli tribunler tıklım tıklım doludur minimum 15 kişi oturur en kotu anında bile dun ilk defa tribunlerde bir kişi bile yoktu !!!herkesi ayaga kaldırmayı başardı DeM yine süperdi !!!

maresalx demiş ki:
Dun gece DeM garajda hic olmayan bişi başardı ilk defa boyle birşey gördüm.Garajı bildim bileli tribunler tıklım tıklım doludur minimum 15 kişi oturur en kotu anında bile dun ilk defa tribunlerde bir kişi bile yoktu !!!herkesi ayaga kaldırmayı başardı DeM yine süperdi !!!
yaa ne sandın olum dem bu dem canlarım benim nokiada başarılar

canacanka-t demiş ki:
maresalx demiş ki:
yaa ne sandın olum dem bu dem canlarım benim nokiada başarılar
ne zamandır gelmiyorsun can hic bi konsere ... :roll:

Size hocam oylar tabiki de..tanıdıgım herkese www.nokiasupersound.com a gir dem e oy ver diyorum:)hatta bak dierlerini dinle haklı oldugumu gor diyorum..
Goktugcum alıcan bunu vericen thrash e diyorlar bak bu akım daha da artıor ona gore..
'seni kendime sakladım' ve 'yine' coverları çok iyiydi.gerci ben belki anathema belkim bi moonspell çalarlar die gelip desarj olamadım ama yine de çok iiçmeden sarhoş yaptınız.helal diyim..

çikolata.....

bu arada maresalx arkadas kısa filmini izledim..amacını takdir ettim..

maresalx demiş ki:

ya hakkaten o ne kalabalikti ve o ne enerjiydi ya.. gece boyunca kim kafasini tavandaki isiklara carpacak diye bekledim valla, acayipti..

erto biraz farketmis sanirim kalabalik ve sicagi ama :D
goktu da yerinde duramadi yani ehehe adamin butun mikrofon ayklariyla problemi var ya :twisted:

8)

Geri