DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

yorumlar ve eleştiriler için teşekkürler...
NokiaSuperSound yarışmasının halk oylaması bugün itibariyle başlamıştır ilgililere duyrulur...
www.nokiasupersound.com dan oylamaya katılabilirsiniz...desteğinizi bekliyoruz...

tüm katılanlara canı gönülden başarılar...

maresalx demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
maresalx demiş ki:
Dun gece DeM garajda hic olmayan bişi başardı ilk defa boyle birşey gördüm.Garajı bildim bileli tribunler tıklım tıklım doludur minimum 15 kişi oturur en kotu anında bile dun ilk defa tribunlerde bir kişi bile yoktu !!!herkesi ayaga kaldırmayı başardı DeM yine süperdi !!!
yaa ne sandın olum dem bu dem canlarım benim nokiada başarılar
ne zamandır gelmiyorsun can hic bi konsere ... :roll:
ah canım benim ben hiç bi yere gitmiyorum artık bizize dahi bile gidemiyorum ama bu hafta gelcem kesin

can balans klibi süper olmuş walla..çok beğendik.bu arada o şarkı ne öle yaaa.abi walla çok süper yaaa...abi bu şarkının ismi nedir?kim yazdı sözleri ve beste kime ait??merak ettim walla.bilgilendirirseniz sevinirim.ayrıca ertuğrulcum seni de cumartesi performansın için kutluyorum..programın başındaki soruna rağmen iyi bi iş çıkardı dem(özellikle sen :D )cumartesi görüşmek üzere....................

salihçim teşekkür ederiz...
görüntülerde kullanılan şarkı sen olmasanda adlı bestemiz...
en yakın pazara da gelicem U.P.O dinlemeye... :)

bu arada arkadaşlar...nokia super sound yarışması halk oylamaları hala devam etmektedir...
www.nokiasupersound.com dan oylamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz...desteklerinizi bekliyoruz...
tüm katılan gruplara başarılar...

ekulak demiş ki:
salihçim teşekkür ederiz...
görüntülerde kullanılan şarkı sen olmasanda adlı bestemiz...
en yakın pazara da gelicem U.P.O dinlemeye... :)

bu arada arkadaşlar...nokia super sound yarışması halk oylamaları hala devam etmektedir...
www.nokiasupersound.com dan oylamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz...desteklerinizi bekliyoruz...
tüm katılan gruplara başarılar...

salih mi?? :roll: :roll: :roll: :roll: salih kim olum??? :evil: :evil:
adım semih :p :p puhahahahahahahaha..abi çok güldüm yaaaaa

Öncelikle herkeseeeeeee inanılmaz teşekkürler...Gerçekten...Hayatımızda yeni bi perde açılıyo bakalım neler olacak = Bunlar da sizsiz yine olmayacak ve gazınızla inşallah ayakta durmak gerekecek = Kuru fasulyeyi severiz =

Sonracıımaaa...Sevenlerimiz www.nokiasupersound.com adresinden DeM'e oy vererek bizi destekleyebilirler...

Sonracııımmaaa...Bu Cumartesi yine bekliyoruz tüm sevenleri Garage'a...Geçen hafta süperdiniz...

Sonracıııııııımaaa...Bu Pazar(27
Kasım) eğer bir terslik olmazsa saat 15:00-22:00 arası Saklıkent'te Rhythm&Beat,Street Cats,Gulyabani,Funk'a La Turca,Cin Seddi,DeM,Tushe sıralamasıyla Pakistan Depremzedelerine Yardım Konseri'nde sahne alacağız...Bu faydalı konsere de herkesi bekliyoruz...Biz sanırım 20:00 gibi sahne alacağız...Buna lütfen herhangi bi amaç değil sırf yardım için de olsa gelin...

Sonracııımaaa... www.purevolume.com/demtr adresinde şarkılar yine sizi bekliyor...

Sonracııımaaaa...Hepinizi çoook seviyoruzzz...

...Sevgiler&Saygılar...

aaa semih kusura bakma abi ya...salih semih ne farkeder ki yaw :D

saklıkent olayı güzel bi oluşum olmuş...depremzede kardeşlerimize elimizden geldiğince yardım edelim...konserle olur ne biliyim başka bi şekilde olur ama herkes elinden geleni yapması gerekir insanlık namına...

www.nokiasupersound.com'da oylamalar devam ediyor...desteyinizi bekliyoruz...

Herkes biliyor , tarzla alakam yok...

Ama bu adamlar verdigi emek olsun yaptıkları müzigin(bestelerin) kalitesi olsun bazı şeyleri bence çokdaaaan hakettiler.Oyum u dem e verecegim.Başarılar Dem ! yolunuz açık ola...

Bu arada Terk-i diyar ı ilk dinledigimde bu şarkıyı benim için yazmış dedim göktug bey sözlerini...Çok duygulandıran bir şarkıdır beni çok severim...

Birde dipnot düşme ihtiyacı hissettim : Canlı performansını alkışladıgım ve baştan sona zewk alarak dinleyip izledigim ilk ve tek bu tarzdaki gruptur kendileri...

Çooooooooooooooooooooook teşekkürler...

->Saklıkent'te yapılacak olan Pakistan'a yardım konseri haftaya Pazar'a (4 Aralık) ertelenmiştir...Bizimle birlikte çıkması şu an için kesin olan gruplar Tuşe ve derin6.umarım güzel bir gün geçiririz hep birlikte...

->Çok teşekkürler güzel yorumlarınız ve eleştirileriniz için.Şahsen ben sahnemi 2 kişiye borçluyum: Feridun Düzağaç ve Zıvana adlı grubun vokalistine.Yemedim içmedim her ikisini de izleyip hareketlerini taklit ettim.Ve bugünlere geldim.Kendilerine çok teşekkürler ediyorum cidden!!!

->DeM olarak oylarınızı www.nokiasupersound.com adresinde bekliyoruz...

...Sevgiler&Saygılar...

Geri