DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

Güzel bir organizasyondu.Güzel bir konserdi.Gelen ve bizi o saatlere kadar bekleyen herkese teşekkürler...Diğer gruplara da çok teşekkürler...Hasta olmama rağmen beni o kadar gaza getirdiniz ve ses çıkmasını sağladınız yaaa :p=

Ayrıca en özel teşekkür de grup elemanlarıma...Anca beraber kanca beraber :)=

Şimdi sırada Cuamrtesi bar programı ve Pazar günü Balans konseri...

...Sevgiler&Saygılar...

ben dün çok eglendim 5 tanede birada içince :D (bir birada sarhoş olurum,aslanım kaplanım ayrıca)
korn cover ve besteler olaya ayrı bi hava kattı keşke hep beste çalsanız yani 19 haziran Oss night tan sonra ilk defa bu kadar arka arkaya beste dinledim canlı canlı ;)
Dem keşke hep beste söylese
göktuğ keşke hep beste söylese
aboooooooow bu arada Barış'a Smoke on the water da bizi gaza getirdiği için özel teşekkürlerimizi iletiriz. :tap:

Goktug bişi rica edebilirmiyim senden :D
sahneden bana bişi diyceğin zaman lütfen
"can kardeşim" deme kendimi küçük yaramaz afacan bebeler gibi hissediyorum hahahaah :D
Forever DeM !!!
Çok seviyorum sizi ya :!: Teksiniz :!: vazgeçilmezsiniz,yeriniz asla doldurulmıycak :!:
Yarını sabırsızlıkla bekliyorum :twisted: :twisted: :twisted:
dün çok eğlendim o gazla cumartesi naparım bilmiyorum :twisted:
bi de bizizin ses siztemi çok kötü garajınki daha iyi
en çok smoke on the water ı sabırsızlıkla bekliyorum hehehe

Bugece DeM'le istanbul yolcusuyum gelebilecek varsa İstanbuldan ya da her nereden olursa olsun herkesi Taksim Balans Music and Performance Hall'a bekliyoruz
tarih 6 kasım

Arkadaşlar teşekkürler...

Bu akşam Garage'da 20:30 da sahnedeyiz.Sevenleri bekliyoruz yine.Hastayım ama inşallah kotarabiliriz diğer vokalist arakdaşlarımla :)=

Yarın akşam İstanbul/Taksim Balans Music Hall'da Zardanadam ve PickPocket ile birliteyiz.18:30 gibi kapı açılıyor...Yine sevenleri bekliyoruz...(Afiş yukarıda)

3 şarkımızı dinlemek için www.purevolume.com/demtr adresini ziyaret edebilirsiniz...

...Sevgiler&Saygılar...

halk adamı goktuğ..dun hasta olmana ragmen kuduruklugunla gene yapacagını yaptın..senın hasta halın buysa artık..ben ve 10 adet arkadasım sayenızde gene cok eglendık. ben zaten erken kacan tavuk olarak terkı dıyarı hıc bı zaman senden canlı dınleyemıcegım:(( umudumu kestım...

arkadaşlar DeM 6 kasım pazar yani dün herzamankinden çok çok daha iyiydi İstanbul'u salladık geldik..
İstanbul seyircisi malesef çok farklı ankara seyircisine göre bi kere kimse kıpırdamıyor :LOL: en gaz parçada bile ağaç gibi dikiliyor millet.
Garajı bariz aradı gözlerim,özlemim kabardı ya :D
bide sahnenin önünde çekingen insanlar tarafından oluşturulan çemberi hiç anlayamadım :)
DeM'den sonra ve once cıkan pickpocket ve zardanadam la ilgili düşüncelerimi onların forumuna yazdım
DeM hergeçen gün daha iyiye gidiyor umarız bu grafik hiç bozulmaz !
herşey süperdi de şu SES Turizm neydi yahu ? :LOL: :LOL: :LOL:

geçmiş olsun göktuğcum........otogarda karşılaştığımızdaki halin felaketti valla.ama konsere kadar düzeldi herhalde sesin :D .konser de süpermiş haaa haberler geliyo......neyse cumartesi daha ayrıntılı konuşuruz..

çok teşekkürler...hastalıklarla ve yorgunluğun üst seviyleriyle cebelleştiğimiz iki gün içersinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık...iki gün içersinde yaşadığımız tüm aksilikler, boğaz ağrıları, ses kısıklıkları, uykusuzluk, boyun tutulmaları ve bunlar gibi vücutlarımız üzerindeki bilumum hasar sahnedeki performansımızı yine engelleyemedi diye düşünüyorum ben...umarım izleyenlerde böyle düşünmüştür...tekrardan organizasyonu düzenleyenlere, kuliste hiç şikayet etmeden bize sürekli bişeyler taşıyan abimize :) sahneye çıkıp bizimle coşan iki arkadaşımıza,bizi yalnız bırakmadıkları için Soulitary'nin güzide elemanı Sertaç ve ablasına, her konuda bize sonsuz yardımlarını esirgemeyen Korhan ve Ferit abilerimize, Ankara'dan İstanbula kadar peşimizden gelip yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen Batu'ya Can'a ve Ümay'a grupçanak teşşekkürlerimizi burdan sunalım...

ekulak demiş ki:
çok teşekkürler...hastalıklarla ve yorgunluğun üst seviyleriyle cebelleştiğimiz iki gün içersinde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık...iki gün içersinde yaşadığımız tüm aksilikler, boğaz ağrıları, ses kısıklıkları, uykusuzluk, boyun tutulmaları ve bunlar gibi vücutlarımız üzerindeki bilumum hasar sahnedeki performansımızı yine engelleyemedi diye düşünüyorum ben...umarım izleyenlerde böyle düşünmüştür...tekrardan organizasyonu düzenleyenlere, kuliste hiç şikayet etmeden bize sürekli bişeyler taşıyan abimize :) sahneye çıkıp bizimle coşan iki arkadaşımıza,bizi yalnız bırakmadıkları için Soulitary'nin güzide elemanı Sertaç ve ablasına, her konuda bize sonsuz yardımlarını esirgemeyen Korhan ve Ferit abilerimize, Ankara'dan İstanbula kadar peşimizden gelip yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen Batu'ya Can'a ve Umay'a grupçanak teşşekkürlerimizi burdan sunalım...

her zaman geliriz biliyosunuz , tesekkure ne gerek efendim
:zipla

Dem@BaLans-> Soundcheck.. Alttaki Kırmızı Gömleklide Benim [Bir savaştan çıkıp diğerine girmek üzre bitkin ve yorgun ühühühü] :twisted:
canbalans1fg.jpg

Geri