DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

dün gece sahnenin önünde sakin sakin biramı içerken bi baktım bi güç beni yukarı çekti hooop sahnedeyim :D göktuğmuş meğer.

göktuğ ayrıca bilmem farkında mıydın gömleğinin ön tarafında tam ortada terden bi kalp şekli ortaya çıkmıştı, böyle yürekten mi terledin sahnede tebrik ediyorum :D

İnsanları tanımadan kişilikleri hakkında yorum yapmak gayet saçma bi davranış. Ki tanısan bile burda bunları anlatmak da saçmalık çünkü bu forumda grupların müzikal kalitesiyle ilgili yorum yapılması gerekir. Grupların müziğine, sahne duruşlarına, enstrüman becerilerine veya seyirciye tutumları hakkında diyeceğiniz bişey yoksa kişilikleri kimseyi ilgilendirmez, ilgilendirmemeli.
Ancak benim diyeceğim şudur ki, bence vokal arkadaş sahneye biraz fazla sarhoş çıkıyor. Sarhoşluk iyidir heyecanı alır rahatlık verir ama fazla olunca kusura bakmasın ama biraz şımarık davranışlarda bulunmasına sebep oluyor bence. Ayrıca seyirciye sırtını dönmemeli bence, çünkü bunu çok yapıyor.
Basçının da şarkıları büyük bir enerjiyle ve haz alarak çalması güzel bi olay.
Naçizane görüşlerimdir, dikkate alıp almamak sizin bileceğiniz iştir. Başarılar...

ShadyRR demiş ki:
İnsanları tanımadan kişilikleri hakkında yorum yapmak gayet saçma bi davranış. Ki tanısan bile burda bunları anlatmak da saçmalık çünkü bu forumda grupların müzikal kalitesiyle ilgili yorum yapılması gerekir. Grupların müziğine, sahne duruşlarına, enstrüman becerilerine veya seyirciye tutumları hakkında diyeceğiniz bişey yoksa kişilikleri kimseyi ilgilendirmez, ilgilendirmemeli.
Ancak benim diyeceğim şudur ki, bence vokal arkadaş sahneye biraz fazla sarhoş çıkıyor. Sarhoşluk iyidir heyecanı alır rahatlık verir ama fazla olunca kusura bakmasın ama biraz şımarık davranışlarda bulunmasına sebep oluyor bence. Ayrıca seyirciye sırtını dönmemeli bence, çünkü bunu çok yapıyor.
Naçizane görüşlerimdir, dikkate alıp almamak sizin bileceğiniz iştir. Başarılar...

bu mesajı örnek olarak biyere sabitlesek de insanlar nasıl eleştri ve yorumlarda bulunabileceklerini anlasalar ne güzel olur değil mi ?

edit: harf hatası

ShadyRR demiş ki:

kim kimi kötü eleştirdi ki şimdi anlayamadım??
eğer üstüme alınmam gerekiyorsa grubun kişilerine bir garezim yok + göktuğ'a büyük saygı duyarım sesinden ve (en azından bana karşı olan) tavırlarından ötürü..::... hatam varsa kusura bakmayın.. ama sadece yürekten terlemek gibi bir iki kelimenin hoşuma gitmesi suçsa üzgünüm..

off cumartesi süperdi.bayaa bi önceki eskişehirdeki sistem faciasına çok üzülmüştüm.onun gazıyla geldim dinledim sizi ve cumartesi koptum :D inşallah arada gelicem sizi dinlemeye.çok çok çok başarılarrr.. :D

ohh aman neyse efendim.. :)

de şimdi sinirlenecek bir konu çıktı işte...:::.. kişiliksiz kişi müzik yapamaz diye bir kaide var di mi.. + müziği yaptığı zaman insan kişiliksiz mi oluyor.. + bir kişi bile yapılan müziği beğeniyorsa neden insan karşısındakinin yaptığı müziğe saygı duymaktan çok karakteristik özelliklerine kafayı takar ve onlara kişiliksiz diye hitap eder ??

ben daha yolun başında deneyimsiz bi vokal olarak yazıyorum buraya.ankarada müzik adına lokomotif olmuş insanlardan kurulu,ve biçok insanın ve grubun sevgisini kazanmış kaliteli ve ciddi bişeyler yapmaya çalışan bu gruba neden yıpratıcı şeyler yazarki insan sonuna kadar desteklemek ve saygı duymak yerine?

DELININ BIRI BI KUYUYA TAS ATMIS KIRK AKILLI ÇIKARAMAMIS

bide

GÜNES BALÇIKLA SIVANMAZ :)

bide

amma çok konusan bi milletiz puha :LOL:
...........................................................................................
30 dk da olab1lecek herseye :)

Cumartesi gecesinden görüntü-garage rock bar
demvolkancandemertugrul2nc.jpg

soldan saga : Mutsuz,Şaşkın,Mutlu
zuhaaaaaaaaaa :D :D :D

Sonunda yaşımı geçtim ve geldim DeM'e :) Dinleyebildiğim kadarıyla yine harikaydı..Özellikle Arındır beni'yi dinledim,içim rahat ayrıldım garage'dan..Her hafta gelmeye çalışıcam..Dem'deki tüm abilerime teşekkürlerrr :)

Geri