DeM (Rock-Pop-Disco) - Ankara

başın sağolsun allah sabır kuvvet inanç versin kardeş tanıyan tanımayan üzülmüştür bu başından geçen olaya inanıyorum... allah sizlere bizlere uzun ömür versin demek den başka birşey bulamıyorum...
ayrıca dem in değişen kadrosunu ilk defa bugun gördüm forumdan takip ederek... yenileri de çok iyi tanıyorum müziğe inanan göktuğun istediği gibi elemanlar diye düşünüyorum şansın dan dolayı göktuğ tebrik eder yeni arkadaşların da gruba uyum sağlıyarak en yakın zamanda hayalini kurduğunuz albüm projesinden güzel haberler almanız dileğim ....

tnk ve kendi adıma burak kardeşimize baş sağlığı ve allah dan sabır diliyoruz
değişen dem kadrosunun da kalıcı olmasıyla beraber başarılı olmasını umuyoruz...
umarım herşey daha güzel olur .

Çok üzüldüm. Hayatın acımasızlığı karşısında ne kadar çaresiziz. Yaptığımız ve yaşadığımız bazı şeyler anlamını bir anda yitiriveriyor gerçekten.

Herkesin hayallerindeki gibi yaşayabilmesi umuduyla...Başın sağolsun Burakcım.

-> Bu Cuma akşamı Biziz Bar yeni görünümüyle açılıyor.İçerisi çok güzel olmuş.Ayrıca işletme sistemi de yenilenmiş vs. vs. vs...

Cuma akşamı saat 20:00'den gece 04:00 e kadar 5 grup sahne alacak. Sırasıyla Fudge, Kakao, DeM, Cin Seddi, Tuşe...
Biz saat 23:00 gibi Biziz Bar'da sahnede olacağız.

-> Ayrıca Cumartesi saat 24:00'ten itibaren Biziz Bar'da sahne alıyoruz.

-> 19 Eylül SALI akşamı saat 23:00'te de Eskişehir HAYAL'deyiz...

Bekleriz...

...SEVgiler&SAYgılar...

Bu arada efenim benim yeni aklıma geldi ama 15 Eylül bizim DeM keratasının 3. yıl dönümü aynı zamanda :)= Şansımıza da sahneye denk geldi :)=

Duygusal da bi yazı yazim :p=

15 Eylül 2003 tarihinde bir güz çocuğu olarak doğan DeM acisıyla tatlısıyla geçen yıllar sonucunda 3 yaşında!

Bugüne kadar bizi destekleyen desteklemeyen, yanımızda olan olmayan, eleştiren öven, dinleyen dinlemeyen, üzen sevindiren vs. herkese çok ama çok teşekkürler. Sizlerin sayesinde çizgimizi koruyoruz ve müzik yapma isteğimiz her geçen gün daha da artıyor.

Ve 3. yılımızı 15 EYLÜL Cuma akşamı BİZİZ Bar'da sahnede kutluyoruz...

Nice yıllara hep birlikte efenim...
Nice 333333333333333. yıllara efenim hep birlikte :)=
DeM'li kalın...

...SEVgiler&SAYgılar...

Geri